اسپانیا انتقاد بریتانیا تصمیم به اعمال پتو قرنطینه به عنوان ‘خطا’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نخست وزیر اسپانیا به انتقاد دولت بریتانیا تصمیم ناگهانی برای تحمیل یک پتو قرنطینه به تمام مناطق کشور زیر سنبله در coronavirus عفونت به عنوان یک “خطا”.

با وجود لابی شدید از مادرید وزارت امور خارجه شب گذشته سخت خود توصیه های سفر برای دو کشور گسترش آن همه اما ضروری هشدار سفر به محبوب بالئارس و جزایر قناری.

حرکت آورده FCO مشاوره به خط موجود مشاوره برای سرزمین اصلی اسپانیا و با هیچ 10s غیر منتظره تصمیم به اعمال 14 روز در قرنطینه اجباری مورد نیاز مردم ورود از کل کشور شنبه شب.

صحبت کردن به زبان اسپانیایی شبکه تلویزیونی Telecincoپدرو سانچز با اشاره به این که قیام در coronavirus موارد متمرکز شده است در دو منطقه کاتالونیا و آراگون و اضافه کرد: “در بسیاری از کشور اسپانیا, بروز بسیار پایین تر از حتی اعداد ثبت شده در انگلستان است.”

“خطا در قضاوت و در نتیجه عدم هم ترازی از بریتانیا پاسخ بر اساس با توجه به تجمعی بروز (ویروس) کل کشور,” او گفت:.

“ما در حال صحبت کردن با مقامات انگلیسی به سعی کنید به آنها را به تجدید نظر در یک اندازه گیری است که نظر ما را به خوبی تنظیم می شود اگر ما در نظر اپیدمیولوژیک معیارهای اسپانیا به خصوص در برخی از مقاصد گردشگری در کشور ما است.”

فشرده در مورد رهبر, اظهارات وزیر دولت محلی سیمون کلارک گفت BBC: “ما با احترام مخالفت با دولت اسپانیا را در این.

“بدیهی است که ما همچنان به همکاری نزدیک با آنها و ما آنها آرزوی هر موفقیت در مدیریت این بیماری است اما ما شاهد افزایش شدید موارد در اسپانیا. 75 درصد افزایش در موارد گزارش شده بین اواسط هفته گذشته و در پایان هفته گذشته است. که چرا ما در زمان عمل است که ما داریم.”

وزیر نیز رد نکرد انگلستان کاهش اجباری قرنطینه سیاست از 14 به 10 روز است. با توجه به دیلی تلگرافدولت اعلام خواهد شد در این هفته یک سیاست جدید از تست مهاجران از مناطق پر خطر پس از هشت روز از خود جدا می کند. مردم را مجاز به ترک قرنطینه دو روز بعد اگر آنها تست مثبت این روزنامه اضافه شده است.

فشرده گزارش آقای کلارک گفت: اسکای نیوز: “وضعیت باقی می ماند که دولت در مشاوره این است که ما باید قرنطینه برای 14 روز – من نمی خواهم به تاری که پیام. که موقعیت فعلی.”

“همانطور که با تمام این راهنمایی ما همچنان به مشاوره را در علم و در عمل است که معقول است. اما ما نمی خواهد برای دریافت هر گونه پیام های مخلوط, امروز در همه به این 14 روز در قرنطینه. آن را چه کسی می خواهد اما آن را کاملا آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان یک کشور به مطمئن شوید که ما نمی بینیم افزایش عفونت و بدیهی است که موج دوم که ما مصمم به جلوگیری از.”

کار را به سایه وزیر حمل و نقل جیم مک ماهون, اما, گفت که دولت را از دست داده و این موضوع تا به حال شده چیزی کمتر از هرج و مرج” و خواست برای وضوح بیشتر برای مسافران و شرکت هواپیمایی میباشد.

“دولت باید تمرکز در حمایت از بخش هایی که به شدت به آن نیاز دارند مانند هوانوردی و هوافضا و آن زنجیره تامین است که پشتیبانی از تقریبا یک چهارم از یک میلیون شغل با سخت شرایط آب و هوایی و اطمینان از سود مشترک با,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>