Nicola Sturgeon چهره سوالات بیش از زمانی که او می دانست از اتهامات علیه الکس سالموند

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon مواجه است سوالات بیش از زمانی که او می دانست از اتهامات سوء رفتار جنسی در برابر سلف او الکس سالموند.

SNP رهبر گفت: پارلمان اسکاتلند او مطلع شد از شکایت علیه آقای سالموند در 2 مارس 2018 زمانی که او خود را به او گفت.

اما ادعاهای جدید پدید آمده اند که او مطلع شد در طول یک جلسه چهار روز قبل از آن با توجه به اخبار آسمان.

آقای سالموند همواره با رد این اتهامات علیه او.

در اوایل سال جاری او تبرئه از تمامی اتهامات تجاوز جنسی در دادگاه های کیفری باعث متحدان به پیشنهاد او قربانی یک جادوگر-شکار درون حزب خودش.

در موضوع در آخرین ردیف است آنچه Ms ماهیان خاویاری می دانستم که یک اسکاتلندی دولت درخواست به اتهامات علیه رئیس سابق وزیر و هنگامی که.

یک حساب از یک جلسه Ms ماهیان خاویاری با حضور در 29 مارس 2018, دیده می شود, آسمان, اخبار, نشان می دهد که شکایت علیه آقای سالموند مورد بحث قرار گرفت و سپس.

همچنین در این نشست بود جف Aberdein آقای سالموند سابق رئیس ستاد و همچنین به عنوان یک دولت رسمی.

اسکای نیوز گزارش داد که حساب آن را تا به حال دیده می شود اظهار داشت: “این گفتگو در اطراف این واقعیت از شکایت بدون بحث در مورد ویژگی های آنها. وجود دارد بحث در مورد بررسی روند آن واقع آن را یک خدمات مدنی تحقیقات در حال انجام توسط کارمندان دولت.”

کریستین Jardine لیبرال دموکرات MP برای ادینبورگ غرب گفت: “آنچه ما در حال حاضر نگرانی در مورد تناقضات در آنچه به ما گفته شده است و آنچه که ما نیاز به دانستن این که آیا اولین وزیر عمدا یا به اشتباه گمراه مجلس است.”

یک اسکاتلندی سخنگوی دولت گفت که Ms ماهیان خاویاری توسط او ایستاده بیانیه ای به پارلمان اسکاتلند.

بعد از این سال یک صلیب-حزب Holyrood کمیته شروع خواهد شد خواستار شهود به شواهد در آن پرس و جو به دولت اسکاتلند را 2018 بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>