Coronavirus: Hamilton نوار می گوید حامی با COVID-19 در محوطه شنبه شب

Cause and Effect kitchen and bar, on Hamilton's mountain, says a patron with COVID-19 was on site Saturday July 25 between 8 p.m. and midnight.
علت و معلول آشپزخانه و نوار در همیلتون کوه می گوید: یک حامی با COVID-19 بود در سایت در شنبه, جولای 25 بین 8 بعد از ظهر و نیمه شب. نقشه های گوگل

یک همیلتون بار در کوه در نزدیکی Albion می افتد می گوید یک مشتری است که بازدید از آن مرکز در شنبه شب دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

در یک Instagram ارسال در دوشنبه علت و معلول آشپزخانه و نوار گفت: اتهام آلوده حامی بود که در کسب و کار بین 8 بعد از ظهر و نیمه شب روز شنبه, جولای 25.

ادامه مطلب: Haldimand-Norfolk گزارش COVID-19 موارد مرتبط محل کار

“ما یک شرکت حرفه ای و مطابق با اصول بهداشتی رستوران ما با یک الکترواستاتیک ضد عفونی کننده و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که این ویروس از بین رفته است” نوار گفت: در آن پست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استقرار در ادامه می گویند که آن را تا به حال به تصویب رسید توصیه coronavirus از پروتکل های بهداشت عمومی و کارکنان که با پوشیدن ماسک و تمرین مناسب بهداشت.

“ما یک کسب و کار کوچک ما به ارمغان آورده اند در حرفه ای به کمک های اجتماعی فاصله و ما شده اند پس این قوانین برای مرحله 2 و مرحله 3 باز کردن” نوار گفت: در Instagram.

چندین تصاویر و ویدئوها به صورت آنلاین پست ادعا شده از رستوران به نظر می رسد برای نشان دادن چند لحظه کمی فاصله فیزیکی میان ادامه coronavirus بحران است.

نظرات در این پست از برخی عبارتند از: “است که به نظر نمی مانند فاصله. چگونه این اتفاق می افتد ؟ ” و “باور نکردنی است که چگونه ضعیف این محل دست زدن به همه چیز.”

ادامه مطلب: انتاریو گزارش 119 جدید کروناویروس موارد 64% در میان کسانی که زیر 40

همیلتون ورود به مرحله 3 از استان COVID-19 بازگشایی طرح آغاز شد و روز جمعه.

بخشنامه به معنی اکثر کسب و کار و فضاهای عمومی در حال حاضر قادر به باز کردن با “سلامت مناسب و اقدامات ایمنی در محل” با توجه به بهداشت عمومی در انتاریو است.

حرکت می کند و اجازه می دهد جمع آوری اجتماعی محدودیت برای افزایش حداکثر 50 نفر در داخل خانه و 100 در خارج از منزل.

اما گنجانده نشده بازگشایی شدند: رستوران ها و کافه ها با رقص, بزرگ, پارک های تفریحی, بوفه و اتاق کارائوکه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علت و معلول در روز شنبه از همیلتون

همیلتون گزارش جدید COVID-19 موارد 1 جدید مرگ

روز دوشنبه همیلتون بهداشت عمومی گزارش جدید COVID-19 موارد اما آیا گزارش یک مرگ متصل به کوروناویروس.

هیچ جزئیات مرگ شد منتشر شده توسط سلامت عمومی است. این شهرستان دارای 45 کل coronavirus-مرگ و میر مرتبط با 34 متصل به یک نهادی شیوع.

این شهر به طور کلی مورد تعداد پس از همه گیر شروع می ایستد در 887 با 878 تایید و نه احتمالی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شهر کشته شده اند 11 مورد مثبت در 10 روز گذشته با 7 جدید موارد زیر سن 30.

این شهرستان دارای هیچ نهادی شیوع است. روز دوشنبه در این شهرستان اعلام کرد شیوع بیماری در جامعه زندگی همیلتون-کوه اقامت بیش از.

آبشار منطقه گزارش 5 جدید COVID-19 موارد

نیاگارا مقامات بهداشت عمومی گزارش پنج جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه. منطقه در حال حاضر دارای 833 مجموع موارد با 62 از آنها فعال است.

این منطقه جدید مرگ و میر. تا به امروز 64 نفر کشته شده اند در ارتباط با COVID-19 بیماری همه گیر.

این منطقه دارای چهار نهادی شیوع بیماری از جمله باغ شهر مانور Linhaven و تعبیر مانور دراز مدت مراقبت از خانه در ست کتریس. نیز وجود دارد یک شیوع در شامگاه خانه در Jepson در خیابان آبشار نیاگارا.

Halton منطقه با دو COVID-19 موارد 29 فعال موارد

Halton منطقه می گوید: این 29 فعال COVID-19 مورد از دوشنبه. منطقه گزارش دو مورد جدید در جولای 27, قرار دادن مناطق تعداد کل موارد تا 909. هشتاد و سه از موارد محتمل است.

این منطقه هنوز دارای 25 مرگ و میر وابسته به COVID-19 از 27 ژوئیه با 12 نتیجه شیوع در یک موسسه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این منطقه دارای هیچ نهادی شیوع است.

Haldimand-Norfolk گزارش چهار COVID-19 موارد

Haldimand-Norfolk واحد بهداشت و درمان (HNHU) اضافه شده چهار COVID-19 مورد آن به طور کلی و در مجموع 455 آزمایشگاه-تایید موارد مثبت از شنبه.

مقامات می گویند 395 از این بیماران پس از بهبود وجود دارد و 28 فعال موارد به عنوان ژوئیه 27.

این منطقه دارای 32 COVID-19-ارتباط مرگ و میر با 27 به ساکنان در Anson محل مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در Hagersville.

اکثر مناطق استان انتاریو را وارد کنید در مرحله 3 جمعه در میان COVID-19 همه گیر

اکثر مناطق استان انتاریو را وارد کنید در مرحله 3 جمعه در میان COVID-19 همه گیر

روز دوشنبه Haldimand شهرستان شورای تصویب یک قانون نیاز به پوشش صورت محصور در فضاهای عمومی. استثنا شامل کودکان زیر 10 و افراد با شرایط پزشکی.

این قانون که هم راستا با Haldimand-Norfolk افسر پزشکی سلامت توصیه های طول می کشد اثر در تاریخ 1 اوت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Brant شهرستان گزارش جدید COVID-19 موارد

Brant شهرستان واحد بهداشت و درمان (BCHU) گزارش جدید COVID-19 مورد در روز دوشنبه. این منطقه دارای 139 تعداد موارد تایید شده در جولای 27.

شهرستان هنوز چهار مرگ و میر با 128 کل حل و فصل موارد است. وجود دارد یکی COVID-19 بیمار در حال حاضر در بیمارستان در میان پنج فعال باقی مانده موارد است.

این منطقه دارای هیچ نهادی شیوع است.

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>