صرفه جویی 65% بزرگ کوله پشتی لپ تاپ که سیمی برای قدرت – CNET


seehonor-backpack

Seehonor

آن را بازگشت به مدرسه فصل فقط در چند هفته و آن را به طور فزاینده ای به دنبال احتمال وجود دارد که اکثر بچه ها نمی خواهد در واقع به رفتن در هر نقطه زمانی که مدرسه زنگ. اما این که آیا شما در حال بسته بندی برای مدرسه و یا فقط برنامه ریزی برای کار در خارج از منزل برای لذت بردن از یک بیت از تابستان جادار کیف لپ تاپ خوش آمدید لوکس. این Seehonor سفر کوله پشتی لپ تاپ بسته 15.6 اینچ لپ تاپ می آید و سیمی برای شارژ. به طور منظم $32 شما می توانید Seehonor کوله پشتی فقط برای $11 هنگامی که شما با استفاده از کد تخفیف 65LGOLU2 در پرداخت. که 65% off.

من عشق می پردازد که ساعت در حدود $10 — آن را احساس می کند مانند من صرف یدکی تغییر دهید. و این کوله پشتی به نظر می رسد مانند یک جامد معامله حتی اگر آن را فقط هزینه ناهار در یک sub فروشگاه. پانل های بیرونی ساخته شده با دوام و ضد آب و rip-مقاوم در برابر پارچه پلی استر در حالی که پشت یک فوم کوسن پشتیبانی و مش تنفس. داخل آن دارای دو محفظه اصلی سه جیب ذخیره سازی شش کوچکتر جیب درونی و یک جفت از جیب طرف. وجود دارد هیچ کمبود مکان برای قرار دادن همه چیز در این کیسه است.

شاید جالبترین ویژگی است که آن را می آید سیمی برای قدرت. اضافه کردن قدرت خود را به بانک ها و پلاگین های آن را به کیسه — کابل اجرا می شود به یک پورت USB که ساخته شده است به سمت راست از کیسه. آن را در خارج پس از آن آسان است برای رسیدن به, و قرار است به آن را آسان به استفاده از تلفن خود را در حالی که آن را به اتهام. همان اتصال 3.5 میلیمتری هدست و پورت به عنوان به خوبی. شما ممکن است احساس متفاوت, اما من می خواهم این واقعیت است که این کیسه نمی آید زین با قدرت خود بانک. طراحی کوله پشتی نیست تازگی کنه بنابراین من لازم نیست کوله پشتی تولید کننده شامل یک. من به جای اضافه کردن خود من به کیسه نسبت به پرداخت هزینه برای یک undersize یا آسیا باتری را شامل می شود با کوله پشتی.

اقدامات کیسه 12.2×6.7×17.7 اینچ و باید بدون مشکل اتصالات هر استاندارد اندازه 15.6 اینچ لپ تاپ همراه با کشت و دیگر لوازم جانبی و وسایل شخصی. و در مورد شما تا به حال پرواز دوبارهبله متناسب با آن در زیر صندلی در مقابل از شما.

این مقاله منتشر شد که پیش از آن در هفته.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ماسک دستمال مرطوب و فیلتر هوا: پرواز در سن coronavirus


22:33


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>