بز پانچ ضربه لگد و “چپ لنگ’ در مزرعه, تهیه, شیر, به, تسکو, Sainsbury, Waitrose و Ocado تصویری را نشان می دهد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

حیوانات قرار گرفتند و به یک رشته از حملات وحشیانه در یک مزرعه که مبادرت به فروش شیر بز به, تسکو, Sainsbury است Waitrose و دیگر مارکت ها, فیلم از دوربین های مخفی نشان داده است.

بز دیده می شد در فیلم در حال مشت لگد ضربه با یک قطب و ناودان بر روی پشت خود را در یک کارخانه که منابع سنت هلن مزرعه در شرق یورکشایر.

حیوانات نیز فیلم برداری گریه به عنوان آنها برگزار می شد و گردن خود را تا به حال گوش های خود برچسب و یا دم خود را پیچ خورده.

شیر بز yoghurts پنیر و بستنی به فروش می رسد توسط سنت هلن با نام تجاری مزرعه از بهترین و شناخته شده شیر بز محصولات در انگلستان و نگردند توسط سوپر مارکت های بزرگ از جمله تسکو Sainsbury است Waitrose و Ocado. تقاضا افزایش یافته است در میان یک سوئیچ به دور از شیر گاو در سال های اخیر است.

تسکو بلافاصله به حالت تعلیق در زمانی که نام تجاری نشان داده شده در فیلم های مستقل.

حدود یک ساعت به ارزش های تصویری تصویب شد به افزایش حقوق حیوانات که پس از آن نشان داد و آن را به یک دامپزشک و وکلا در حامیان حیوانات که در آن گفت: “برجسته بسیاری از مسائل جدی”.

مردم فیلمبرداری با استفاده از دوربین مخفی گفت: موجی که در یک عرضه مزرعه آنها را دیدم بز بودن:

  • لگد و مشت
  • ضربه با قطب
  • برگزار شد در گلو, گلو
  • خود را دم پیچ خورده
  • راندند و تقریبا به کار گرفته
  • چپ لنگ و تلاش برای ایستادن و یا راه رفتن پس از دست زدن به خشن

بز نیز ناودان بر روی پشت خود را بر روی یک نوار نقاله قبل از سم خود را تقریبا کمرنگ, این ویدئو نشان داد.

یکی دیده می شد کشیده با یک پا در کنار زمین در حالی که تلاش.

حیوانات درد و رنج بود و همچنین طولانی مدت زمانی که صدمات رفت نشده شاهدان گفت: پس از بررسی این فیلم است.

مردم پشت این فیلم نیز گزارش داد با دیدن کارگران اجازه بز سقوط یک عامل بستر و گیر تبدیل شده بین نرده ها. در یک مورد یک کارگر “با بازی (درامز)” در یک بز معده پس از یک روش. این فیلم همچنین نشان می دهد مزرعه کارکنان کشیدن حیوانات مرده را در مقابل آنهایی که زندگی می کنند و موج گفته بود که مرده و در حال مرگ حیوانات دیده شده است در اطراف مزرعه.

سنت هلن است که یک نام تجاری به جای یک مزرعه نیز اقدام به خرید شیر بز از دیگر مزارع در یورکشایر و میدلندز. یک سخنگوی تایید فیلم های گرفته شده در یک سنت هلن عرضه مزارع و به محض این شرکت هشدار داده شد توسط مستقل به درمان حیوانات آن را قطع تامین کننده.

به رفاه حیوانات عمل 2006 متحده حیوانات از جمله حیوانات مزرعه باید محافظت از آسیب و رنج و بیماری است.

اد زمستان از بنیانگذاران و مدیر خروش گفت: “سنت هلن است که برجسته ترین و شناخته شده بز شرکت در انگلستان است. آنها در نظر گرفته به عنوان بهترین بهترین وقتی که می آید برای پرورش بز. اما این بدان معناست که هیچ چیز به حیوانات.

حیوانات باقی مانده بودند تلاش برای راه رفتن به دلیل دردناک صدمات (موج)

“بز حساس و کنجکاو و مهربان با حیوانات, اما این حیوان کشاورزی صنایع درمان آنها را به عنوان کالاهای آنها می توانند بهره برداری برای سود.

“سنت هلن می گویند در وب سایت خود شیر یک پاداش برای به دنبال پس از و بز است که کارکنان خود را باید یک علاقه واقعی و عشق برای حیوانات. اما واضح است که این قضیه درست است در یکی از تهیه مزارع.”

وی افزود: “این حیوانات در اطراف پرتاب و کشیده و زمانی که آنها دیگر تولید شیر به اندازه کافی در نظر گرفته شود سود آنها کشته شدند.”

خروش می گوید حدود 50000 بیشتر نر لبنی کودکان و نوجوانان در حال ذبح هر سال است.

سنت هلن مزرعه گفت: مستقل آن عرضه شده توسط مزارع بودند که انتظار می رود با رعایت دقیق منشور اخلاقی و که آن را به حال چندین حیوانات-رفاه اعتبارنامه اضافه کرد: “امروز ما آگاه شده و از اتهامات که یک مزرعه نقض رفاه حیوانات استاندارد است که ما را در پیدا کردن کاملا غیر قابل قبول است اگر درست است.

“ما باید بلافاصله متوقف شد و همه عرضه شیر از این مزرعه و راه اندازی یک تحقیق کامل برای تعیین حقایق از این موضوع است.”

یک تسکو سخنگو گفت: “ما نیاز به بالا حیوانات-استانداردهای رفاه از همه علامت های تجاری به فروش می رسد در تسکو پس از این ادعا به شدت مورد. ما بلافاصله به حالت تعلیق عرضه در حالی که ما این موضوع را بررسی بیشتر است.”

مستقل نیز خواسته دیگر سوپر مارکت ها برای پاسخ.

یک سخنگوی انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم (BRC) به نمایندگی از سوپر مارکت ها گفت: “ما اعضای مسئولیت های خود را به رفاه حیوانات بسیار جدی و همکاری نزدیک با تامین کنندگان قابل اعتماد به طوری که بالا و استانداردهای رفاه هستند را تایید کرد.

“آنها باید پروسه سخت در محل و به طور کامل بررسی هر گونه شواهد از عدم انطباق به اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلی در حال بلافاصله خطاب. شرکت برین رخ همچنان به پشتیبانی اعلام نشده ممیزی در مزارع برای اطمینان از انطباق با تمام مزرعه استانداردهای ویژه رفاه حیوانات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>