Coronavirus: Asda, Tesco و Sainsbury در میان سوپر مارکت ها به دلیل خودداری از اجرای چهره-ماسک قوانین

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سوپر مارکت غول باید گفت که نمی خواهد اجرای قوانین جدید که آن را اجباری برای مشتریان به پوشیدن ماسک صورت از جمعه.

تسکو Sainsbury و Asda در میان خرده فروشان که باید گفت که نمی خواهد به چالش مشتریان به دلیل عدم پوشیدن چهره و پوشش و که آن را سقوط در پلیس به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مردم است.

پس از هفته ها از پیام های مخلوط, دولت صادر راهنمایی در مقررات که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در مغازه ها takeaways سوپر مارکت ها و مراکز خرید و حمل و نقل مراکز در روز پنج شنبه.

قوانین به پلیس قدرت های جدید به صدور 100 پوند جریمه برای کسانی که سرپیچی از قوانین است.

اما جان Apter ملی رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز گفت: نیروهای نمی باید از این ظرفیت برای اطمینان از هر کسی که وارد یک فروشگاه است که پوشیدن صورت پوشش و خواست از مغازه ها به امتناع از ورود به هر کسی که اطاعت از قانون است.

وی افزود: “این است که اعضای ما که انتظار می رود به پلیس چه یک راه جدید برای زندگی و من اصرار رسانه های خرده فروشی به بازی بخشی خود را در ساخت قوانین شفاف; اگر شما در حال پوشیدن چهره و پوشش و سپس شما نمی آیند.

“افسران وجود دارد خواهد بود برای کمک به فروشگاه ها در صورت نیاز — اما تنها به عنوان آخرین چاره به عنوان ما به سادگی نمی باید از این منابع است.”

دولت گفت: مسئولیت برای پوشیدن ماسک “نشسته با افراد” اما افزود که کسب و کار باید “اقدامات مناسبی را برای تشویق مشتریان به دنبال قانون”.

چند خرده فروشان گفت: آنها را تشویق به رعایت قوانین هستند اما تمایلی به پلیس آنها را.

تسکو گفت: “از آن خواهد شد برای پلیس به اجرای” قانون و Sainsbury در آن گفت: “نمی توان به چالش کشیدن مشتریان بدون ماسک” اما خواهد پرسید هر کس را به بازی بخشی خود را و می پوشند.

یک Sainsbury سخنگو افزود: “پوستر نمایش داده خواهد شد در داخل و خارج از فروشگاه های ما وجود خواهد داشت و به طور منظم tannoy اطلاعیه درخواست مشتریان به دنبال قوانین جدید اما همکاران ما نمی خواهد مسئول برای اجرای آنها.”

Asda در ضمن آن گفت: به شدت تشویق مشتریان به سایش پوشش صورت و روشن خواهد شد که در آن پیام از قوانین در صفحه نمایش خود ایستگاه های رادیویی و از طریق tannoy اطلاعیه ها.

اما یک سخنگوی خرده فروش گفت: آن معتقد است “این است که در نهایت به عهده مقامات مربوطه به پلیس این”.

ایسلند نیز گفت: آن را نمی خواهد قرار داده و کارکنان آن “در معرض خطر با درخواست آنها را به پلیس” مقررات در حالی که Costa Coffee گفت: آن را به چالش و نه مشتریان و نه با پوشیدن ماسک.

چند خرده فروشان از جمله تسکو Asda و Aldi فروش پوشش صورت در ورود به فروشگاه خود را در حالی که دیگران رسیده اند فرانک در پیام خود در حصول اطمینان مشتریان پوشیدن ماسک.

Waitrose گفت: کارکنان خواهد بود در ورودی فروشگاه ها و جان لوییس گفت: آن را “به آرامی یادآوری مشتریان” از قوانین در حالی که Greggs گفت: مشتریان خواهد بود “مورد نیاز” برای پوشیدن چهره و پوشش.

تجارت سازمان انتقاد دولت می منتشر روشن هدايت پس از آن اعلام کرد این اقدام بیش از یک هفته پیش.

تام Ironside, مدیر کسب و کار و مقررات در محیط خرده فروشی کنسرسیوم گفت: خرده فروشان در حال انجام همه آنها می توانند برای حمایت از قوانین اما افزود که دولت هدایت شد “عقب افتاده”.

کیت Nicholls مدیر اجرایی UKHospitality گفت: دولت اعلام “فاقد وضوح” و چپ غذای آماده در مغازه ها با زمان کمی به “درستی مختصر کارکنان آماده علامت و مراحل را تشویق به رعایت”.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) تکرار انتقاد کرد و گفت: این راهنمایی مفید بود اما معرفی ماسک صورت قوانین بود “دیر”.

پزشکان اتحادیه های کارگری نیز در انتقاد از تصمیم به ایجاد برخی از اماکن از جمله رستوران ها, بارها ورزشگاه, آرایشگری, سالن زیبایی, فراغت, مراکز, سینما, سالن های کنسرت و تئاتر, معاف از قوانین است.

Dr Chaand Nagpaul این BMA شورای صندلی گفت: ویروس “نمی تبعیض بین ساختمان” و وجود دارد که باید “یک اطمینان مطلق” که دیگر کاهش اقدامات مانند صفحه نمایش و فاصله فیزیکی — که در جای خود در این سایت.

این قوانین می تواند در محل حداقل تا ژانویه.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>