بوریس جانسون انتقاد ویلی را یهودستیزانه نظرات به ‘شنیع’ و محکوم توییتر پاسخ

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون توجه رپ ویلی را رشته های یهودستیزانه توییتهایی به عنوان “شنیع” و معتقد است توییتر پاسخ بود “به اندازه کافی خوب نیست” نخست وزیر سخنگوی رسمی گفته است.

اما آقای جانسون گفت: بعد از ظهر بود که در 48 ساعت بایکوت رسانه های اجتماعی سایت مشاهده شده توسط برخی از نمایندگان مجلس و افراد مشهور در اعتراض شکست آن را به پیام.

خانه منشی, Priti پاتل نوشت: به Twitter و Instagram در روز یکشنبه خواستار “توضیح کامل” چرا رپر نظرات توهین آمیز اجازه داده شد به باقی می ماند در حساب برای 12 ساعت پس از آنها برای اولین بار ارسال شده است.

و PM را سخنگوی امروز به خبرنگاران گفت: “نخست وزیر خواهد اکو نظرات دبیر خانه دیروز که یهودستیزانه پست توسط ویلی شنیع. نخست وزیر همچنین می اکو دبیر خانه این دیدگاه که این مواد باید قادر به باقی می ماند در Twitter و Instagram برای مدت طولانی است.”

این سخنگو افزود: “رسانه های اجتماعی شرکت ها باید برای رفتن بسیار بیشتر و سریع تر در از بین بردن نفرت دهید مانند این است.”

“دبیر خانه به نوشته Twitter و Instagram به دنبال توضیح و ما انتظار داریم که به یک پاسخ کامل. پیام روشن است: توییتر نیاز به انجام بهتر در این است.”

سیاستمداران از جمله لیبرال دموکرات رهبری نامزد اد دیوی و لیلا مورن پیوست, افراد مشهور مانند جیسون ایساکس, Rachel Riley و Armando Iannucci در دو روز تحریم توییتر تحت هشتگ #NoSafeSpaceForJewHate.

اما آقای جانسون نوشته شده یک ویدیو در توییتر صبح امروز خود را از صحبت کردن در مورد تلاش های خود را برای از دست دادن وزن به عنوان بخشی از دولت ضد چاقی درایو.

او گفت: بعد از ظهر بود و نه پیوستن به این تحریم به دلیل نیاز به برقراری ارتباط “مهم بهداشت عمومی پیام” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اما در همان زمان ما باید مجموعه ای بسیار واضح است که توییتر عملکرد شده است به اندازه کافی خوب در پاسخ به نظرات یهودستیزانه ساخته شده توسط ویلی و به آن نیاز دارد به انجام خیلی بهتر” سخنگوی اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>