ساحل کوسه می میرد با وجود عمومی تلاش برای صرفه جویی در آن را در فارسی, ساحل,

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تلاش برای نجات یک کوسه بزرگ که شد رشته در یورکشایر ساحل را در شکست به پایان رسید پس از این موجودی تا به حال به پایین قرار داده می شود.

این 4.4 متر طول basking shark کشف شد در مشکل در فیلی ساحل در شمال یورکشایر در پنج شنبه شب.

جمعیت زیادی از تماشاچیان جمع آوری شده سعی کنید برای کمک به حیوانات به آب شدند و سرانجام با کمک کارشناسان پزشکی از غواصان زندگی دریایی نجات (BDMLR) این coastguard و محلی قایق نجات تیم است.

این BDMLR گفت: آنها با هم موفق به دریافت کوسه را دوباره به آب به عنوان جزر و مد آمد پشت در.

“متاسفانه کوسه به نظر می رسد تلاش آن را به عنوان مثال به طور مداوم بیش از آن در سمت راست و گردان در shallows گاهی اوقات نیاز به حمایت از امدادگران” این سازمان در بیانیه ای گفت.

این فعالیت می تواند نشان داده اند basking shark ضعیف بود ناخوشی و یا حتی ممکن است دچار برخی آسیب های مغزی در طول تابنده آنها اضافه شده است.

“با وجود تلاش برای انتقال آن به آب های عمیق تر کوسه ادامه داد: برای بازگشت به ساحل که در آن restranded و بعد در شب قرار داده بود به خواب توسط یک دامپزشک با توجه به پیش آگهی ضعیف.”

فیلم های گرفته شده توسط عابران نشان می دهد جمعیت امدادگران در تلاش برای هدایت مخلوق را به عمیق تر آب به مراتب بیشتر توسط عظیم آن dorsal fin.

این موسسه خیریه گفت: کوسه است که تصور شده اند به یک مرد و در حدود اندازه و سن که در آن می شده اند و بلوغ به یک فرد بالغ.

ممکن است کمبود اکسیژن عبور از طریق آبشش خود را در آب کم عمق می تواند به توضیح رفتار خود آن را گفت.

کوسه جوابی اغلب دیده می شود در سواحل غرب انگلستان و رؤیت در دریای شمال نادر هستند با توجه به BDMLR.

آنها بیشتر دیده می شود در آب از بهار تا پاییز با گاه به گاه رؤیت در زمستان.

کوسه جوابی که ذکر شده به عنوان در خطر انقراض اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت هستند این دومین ماهی پس از نهنگ کوسه و می تواند رشد به بیش از 10 متر ،

اما آنها یک خطر برای مردم به عنوان آنها را تنها در پلانکتون — شنا همراه با خود بزرگ دهان باز و با استفاده از تخصصی “rakers” در آبشش به عصاره مواد غذایی خود را به عنوان آن می گذرد از طریق آنها.

کوسه جوابی در حال فکر به زنده برای بیش از 50 سال است.

گزارش اضافی توسط PA.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>