زوکربرگ بزوس طبخ و پیچای ضد تراست جلسه موکول برای چهارشنبه – CNET


gettyimages-1177753363

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت در برابر کنگره کمیته خدمات مالی مجلس در سال 2019.


NurPhoto/گتی

شنبه باید یک روز تاریخی. مارک زوکربرگ, جف بزوس, تیم کوک و سوندار پیچای — را به مدیران عامل Facebook, آمازون, اپل و گوگل متعلق به حروف الفبا — در حال برنامه ریزی برای نشستن قبل از خانه قضائیه فرعی در ضد تراست. در این جلسه که در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه موکول شده است برای noon, Eastern, به عنوان Axios اولین گزارش در صبح روز شنبه.

یک برنامه ریزی جنگ بود به سرزنش برای تاخیر. اواخر John Lewis, یک نماینده دموکرات و رهبر جنبش حقوق مدنی که فوت هفته گذشته از سرطان لوزالمعده را به دروغ در دولت در کاپیتول ساختمان مدور در روز دوشنبه اعلام شد در روز پنج شنبه.

ماه در ساخت این ضد تراست شنوایی با هدف به چهار نفر از قدرتمند ترین مدیران در انجمن دفاع از اتهام رفتارهای انحصاری. چهار تکنولوژی غول رو موشکافی بیش از سال گذشته از قانونگذاران و تنظیم کننده که نه بیش از حد طولانی پیش نگاه دره سیلیکون در یک دور بیشتر نور مثبت است. مقامات در حال حاضر نگرانی در مورد این شرکت های در حال رشد تسلط در بازار است که می تواند له رقابت است.

“پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای” خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: در یک بیانیه مشترک. “با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است.”

در طول یک جلسه کمیته در ژانویهکوچکتر شرکت فنی و شکایت در مورد ناعادلانه شیوه های کسب و کار از فن آوری غول. مدیر عامل شرکت Sonos پاتریک اسپنس قانونگذاران گفت که گوگل در تلاش برای محدود کردن شرکت خود نوآوری و می خواستم بینش Sonos’ محصول آینده نظر دارد. Sonos گوگل شکایت کردو ادعا این شرکت به سرقت برده و آن بلندگوی بی سیم فن آوری است. دیوید بارنت مدیر عامل شرکت PopSockets, لعنتی آمازون برای نادیده گرفتن مسائل مورد تقلبی که او می خواهم مطرح شده برای ماه قلدری او را به خود را پایین تر قیمت.

“وجود چنین قدرت غالب وجود دارد که با این شرکت ها که واقعا حتی به عنوان یک شرکت ما اندازه شما احساس می کنید مانند شما هیچ انتخاب” اسپنس گفت.

روند گرفتن تمام چهار اجرائی در مقابل این کمیته بدون درام. Cicilline در مارس تهدید به حکم بزوس به نظر می رسد در ضد تراست شنوایی پس از ارسال یک نامه سرگشاده به بزوس تماس خود را برای شهادت. بزوس توافق به نظر می رسد در ماه ژوئن.

این جلسه به جریان زندگی می کنند در اینجا.

CNET ریچارد Nieva و میشل Meyers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>