طوفان هانا انتقاد شدید ساحل جنوبی تگزاس – CNET


screen-shot-2020-07-25-at-5-12-18-pm.png

طوفان هانا ناودان Padre Island, تگزاس, در بعد از ظهر شنبه.

خدمات ملی آب و هوا/تصویر توسط CNET

طوفان هانا محصل بعد از ظهر شنبه در Padre Island درست در جنوب کورپس کریستی, تگزاس با سنگین باران و وزش باد پیش بینی شده برای رسیدن به 110 کیلومتر در ساعت.

ملی طوفان مرکز هشدار از پتانسیل خود را به انجام خسارت عمده مانند لایه برداری کردن سقف, پایین آوردن درختان و باعث قدرت شکست. همچنین هشدار ممکن است تهدید کننده زندگی موج طوفان.

هانا به روز رسانی شد از یک طوفان گرمسیری به یک طوفان در حالی که این نوتبوک در سواحل تگزاس شنبه. آن را در حال حاضر اولین طوفان 2020 کومودو ،

طوفان هرگز خبر خوب اما نیویورک تایمز اشاره می کند که شهرها و شهرستانهای در مسیر هانا در حال حاضر مبتلا به ناگهانی سنبله در COVID-19.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بازمانده یک آخرالزمان هسته ای در روز قیامت پناهگاه


15:12

هانا همچنین اولین طوفان به آمار سواحل جنوبی منطقه از تگزاس پس از طوفان هاروی زده این منطقه در ماه اوت سال 2017. که بدترین باد و باران در تاریخ ایالات متحده با توجه به با توجه به اخبار CBS. 2020 اطلس فصل است که به احتمال زیاد به یکی از فعال ترین در تاریخ ثبت شده به دلیل غیر طبیعی آب گرم و دیگر شرایط آب و هوا فردا اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>