Grant Shapps: حمل و نقل در تعطیلات در اسپانیا و باید به قرنطینه دولت می گوید

Grant Shapps در حال حاضر در تعطیلات در اسپانیا و باید به قرنطینه به مدت دو هفته در بازگشت خود را در زیر خود وزارت coronavirus مشاوره دولت تایید کرده است.

این وزیر حمل و نقل سفر به کشور فقط قبل از تصمیم به حذف اسپانیا از لیست کشورهای امن تلقی توسط مسئولان اعلام شد.

در روز پنج شنبه اسپانیایی, وزیر بهداشت گزارش 971 جدید عفونت کروناویروس بزرگترین سنبله پس از مستند کاسته شد.

آقای Shapps در حال حاضر خواهد بود موضوع را به اداره قوانین برای سفر خارجی در هنگام بازگشت از کشورهای با شیوع بالای این ویروس از جمله جداسازی برای دو هفته با بقیه خانواده خود.

یک سخنگوی دولت گفت: تصمیم به تغییر ارشاد در کشور: “مشترک امنیت زیستی مرکز همراه با بهداشت عمومی انگلستان (PHE) خود را به روز کرده coronavirus ارزیابی اسپانیا بر اساس آخرین اطلاعات.

“به عنوان یک نتیجه, اسپانیا حذف شده از لیست کشورهایی که از مسافران پس از رسیدن در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی معاف از نیاز به خود منزوی.

“حفاظت از بهداشت عمومی است که ما اولویت مطلق ما را گرفته اند این تصمیم برای محدود کردن هر گونه پتانسیل گسترش به انگلستان است.

“ما همیشه روشن شده است که ما را بلافاصله به حذف یک کشور که در آن لازم است. هر دو لیست ما را از قرنطینه معافیت و خارجی دفتر مشاوره سفر در حال به روز رسانی به منعکس کننده این آخرین ارزیابی خطر.”

سوالات را از آنجا مطرح شده است که آیا آقای Shapps دانست و از تغییر قریب الوقوع به دولت هدایت قبل از تنظیم کردن در سفر خود که همزمان با مجلس تعطیلات تابستانی.

سابق کار frontbencher دایان ابوت در توییتر نوشت: “مختلف وزرای دولت شناخته شده اند که در پیشبرد وجود دارد که امکان اعمال قرنطینه در گردشگران داخلی از بازگشت از اسپانیا. اما ظاهرا هیچ کس به زحمت بگویید Grant Shapps.”

در ماه آوریل وزیر در تلاش برای هشدار دادن به مردم خاموش رزرو تعطیلات تابستان گفت: او نمی خواهد انجام این کار به دلیل از مسیر coronavirus.


نظرات خود را که باعث خشم از بخش گردشگری کارفرمایان آمد قبل از اینکه تعداد موارد شروع به کاهش در اوایل ممکن است.

آقای Shapps گفت BBC Radio 4 امروز برنامه در آن زمان: “در توصیه های سفر – اگر شما کتاب تعطیلات خود را? – واضح است که مردم می خواهید برای دیدن آنچه که خط سیر این بیماری است در چند هفته آینده.

“من نمی تواند رزرو تعطیلات تابستان در این مرحله اجازه دهید آن را که در راه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>