کارشناسان می گویند زوج های طلاق ممکن است پیدا کردن واسطه ارزان تر و سریع تر در میان coronavirus

به عنوان COVID-19 همه گیر باعث می شود آن را سخت تر برای زوج طلاق به نظر می رسد قبل از دادگاه برخی از وکلای خانواده در انتاریو می گویند ممکن است انگیزه بیشتری برای مردم به نوبه خود به روش های جایگزین مانند میانجیگری.

دادگاه عملیات از جمله طلاق و دیگر مسائل خانوادگی بودند تا حد زیادی را در خود نگه دارد در اواسط ماه مارس تنها با موارد اضطراری شنیده بودن.

ادامه مطلب: کانادا پرونده 4 coronavirus-مرگ و میر ناشی از همه انتاریو و کبک

در فرد با حضور در دادگاه به تدریج شروع به سر در اوایل این ماه و بیشتر مسائل نیز شنیده بودن از راه دور, اما کارشناسان می گویند تعداد موارد باعث تاخیر بیشتر به صورت مداوم و جدید طلاق.

در همان زمان برخی از وکلای خانواده در این ولایت می گویند که تقاضا برای خدمات کاسته نشده در طول همه گیر و گزارش آن را به نظر می رسد افزایش یافته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

طلاق پرسش های افزایش طول COVID-19 shutdown

طلاق پرسش های افزایش طول COVID-19 shutdown

در اتاوا یک گروه از وکلای خانواده راه اندازی مجازی, حقوق خانواده, پروژه برای کمک به ارائه از راه دور جایگزین سیستم به دادگاه مانند میانجیگری یا داوری توسط ویدئو کنفرانس در طول بحران بهداشت و درمان.

جرالد Yemensky یکی از وکلا در پشت این پروژه می گوید که امیدوار است افراد بیشتری را در نظر بگیرید این راه حتی دادگاه پس از بازگشت به کامل عملیات.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“روند دادگاه است و اساسا لازم است به خصوص برای بالاتر شرایط جنگ,” از جمله کسانی که مربوط به خشونت Yemensky گفت.

Cooped کانادا, ارتباط جنسی, می خواهید – افزایش طلاق ناشی از کوروناویروس مستند

Cooped کانادا, ارتباط جنسی, می خواهید – افزایش طلاق ناشی از کوروناویروس مستند

“اما برای بسیاری از مردم سیستم دادگاه به درد نمیخورد است. و وساطت مشارکتی, خانواده, قانون داوری در مسائل خاص می تواند بسیار موثر خواهد بود. اما در آن طول می کشد یک عنصر و عنصر است که طرفین می خواهند به حل و فصل این مسائل است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جدایی موافقت نامه های رسیده از طریق میانجیگری و یا ترکیبی از میانجیگری و داوری در حال اجرا توسط دادگاه ها و تصمیمات اتخاذ شده توسط یک داور در حال اتصال Yemensky گفت.

“همه این چیزها را می تواند انجام شود … در یک فرایند مجازی که در آن مناسب,” او گفت:.

ادامه مطلب: دانشگاه شهریه در حال افزایش است و با وجود انتقال به دوره های آنلاین در میان COVID-19

در موارد که در آن مناسب, خصوصی قطعنامه است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به جذاب تر و در دادگاه پرونده ها گفت: اسحاق یک وکیل خانواده و شریک با تورنتو شرکت Shulman و همکاران.

“وجود دارد هر انگیزه ای برای کسی که به می گویند” می تواند ما را در انجام سریعتر می تواند ما را در دریافت این انجام می شود بیشتر مقرون به طور موثر با کمتر از عوارض عاطفی,” او گفت:. “این چیزی است که بسیار جذاب به مشتریان است.”

رفتن به دادگاه می تواند گران تر از وساطت و بیشتر استرس زا با توجه به اینکه تصمیم گیری تحمیل شده است و نه رسیدن به توافق مورد قبول دو طرف توافق, او گفت:.

این بیماری همه گیر در حال حاضر ایجاد شرایط دشوار است که منجر به استرس و تست بسیاری از روابط گفت: اسحاق که شرکت دیده می شود 40 درصد افزایش در سوالات مربوط به جدایی در دوران بحران. بسیاری از این افراد باید پس از آن به سمت جلو با روند, او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هدایت و سرپرستی و همکاری پدر و مادر در طول COVID-19

هدایت و سرپرستی و همکاری پدر و مادر در طول COVID-19

با داشتن زن و شوهر هر دو در خانه و در سراسر ساعت و احتمالا کار وجود دارد “به عنوان یک کاتالیزور برای موقعیت های که در آستانه جدایی و یا وجود دارد خشم قبل از COVID,” او گفت:.

“اما شما همچنین دریافت این تازه کشف شده,” من نمی دانم که ما هرگز همراه تا ما محدود در این فضا’ بنابراین شما می توانید یک مخلوط,” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم این شرایط ساخت آن را آسان تر برای هر کسی است.”

راسل الکساندر که خانواده قانون شرکت دارای دفاتر در شهرهای مختلف از جمله تورنتو و Oshawa گفت: این استان از تلاش برای مدرن کردن سیستم عدالت در همه گیر کمک خواهد کرد که آن را می آید به مقابله با انباشت موارد اما “احتمالا رفتن به 18 ماه تا دو سال قبل از آن برمی گردد به چیزی نزدیک به طبیعی است.”

ادامه مطلب: کروناویروس در زمان زندگی خود را. در اینجا چگونه خانواده خود را به یاد داشته باشید آنها را

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنوز هم مردم ادامه خواهد داد تا قادر به گرفتن طلاق گفت: الکساندر که کتاب آینده در طلاق شامل یک فصل در مورد تاثیر COVID-19 در این فرآیند است.

“ما هنوز در حال پردازش طلاق و ما هنوز در حال رفتن را از طریق فرایند ما فقط انجام آن را در راه های مختلف,” او گفت:.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در جولای 26, 2020.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>