Etobicoke جامعه تماس برای مشاوره عمومی برای برنامه ریزی پناهگاه

برنامه ریزی پناهگاه بی خانمان در پایان غرب تورنتو محله جرقه شکایت از برخی از ساکنان به دلیل موقعیت مرکزی آن — یکی از ویژگی های شهردار می گوید کلید این پروژه است.

پناهگاه خواهد بود که واقع در ساختمان در 2950 و 2970 ساحل دریاچه بلوار غرب در Etobicoke است مفصل در یک پیشنهاد تنظیم برای رفتن قبل از اینکه شورای شهر در روز سه شنبه.

“اگر من آن را ببینید در دستور کار این امر باید از طریق شورای آنها را خریداری ملک و سپس تعجب ما می خواهم یک نشانه و گفت ما در حال قرار دادن یک پناهگاه در اینجا گفت:” کریس Korwin-Kuczynski صندلی از Lakeshore ایجاد کرد بیا.

سابق شهر تورنتو مشاور خود Korwin-Kuczynski و گفت: باید یک فرصت به وزن در این پیشنهاد قبل از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است.

“مهم نیست که چه کسی احساس می کند در این راه یا آن راه در این مسئله مردم در جامعه باید مشورت شود,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Korwin-Kuczynski همچنین گفت: بسیاری از صاحبان کسب و کار محلی گفته اند او را به محل بر روی یک خیابان اصلی که درایو مشتریان دور باشیم از تلاش های مداوم برای احیای این منطقه است.

ادامه مطلب: ملکی در تورنتو اصرار دولت برای گسترش عرضه مسکن در COVID-19 طرح امداد

این سایت بخشی از یک هدف برای اضافه کردن 1,000 جدید دائمی پناهگاه تخت برای افرادی که بی خانمان در شهر, سخنگوی, گفت اخبار جهان در ایمیل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دستور کار مورد متحده به همراه حجم زیادی از این دو ویژگی را ارائه می دهد “انعطاف پذیری در پاسخ به تغییرات در پناهگاه استاندارد و تقاضا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.”

شهردار جان حزب محافظه کار گفت: تعیین سایت مناسب برای چنین پناهگاه است تعادل دشوار است.

“اینها فقط شهروندان از ماست که افتاده ام در برخی از زمان های سخت شاید به این دلیل که آنها خود را از دست داده کار شاید به این دلیل که آنها از دست رفته خانواده خود و یا یک مشکل با الکل یا مواد مخدر,” او گفت:.

“بنابراین ما در حال دادن به آنها دست کمک به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

گرگ آشپز, کمک رسانی کارگر با پناهگاه وزارتخانه تورنتو ارائه خوشبینی محتاطانه به پیشنهاد, به خصوص اگر آن را در نهایت منجر به بیشتر مسکن دائمی.

او گفت: مخالفت با مکان های مانند این است که بخشی از یک نه-در-من-حیاط خلوت ذهنیت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من درخواست تجدید نظر خود را به بشریت” کوک گفت. “مردم نباید در چادر مناسب است ؟ زمستان که دور نیست. من نمی توانم تصور کمپینگ در -20 درجه است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: خانه بخش فروش خودرو در خارج از تورنتو به عنوان ساکنان به دنبال بیشتر از زندگی روستایی

این مکان در نزدیکی حمل و نقل و کسب و کار — شهردار حزب محافظه گفت: بخشی از این نقطه است.

“بسیاری از مردم ما امید را در واقع ترک پناهگاه در طول روز و رفتن به محل کار و بازگشت در حالی که آنها قادر نخواهد بود به انجام این کار اگر آنها را در یک محل که در وسط هیچ جا,” او گفت:.

اگر خواص خریداری شده پس از سه رای در این شهرستان گفت: این امر پس از آن ایجاد یک جامعه نامزدی طرح که شامل فرصت برای صحبت با کارکنان در مورد چگونه به بهترین ادغام خدمات به جامعه است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>