دومینیک Raab اروپا و آمریکا تابستان از عدم قطعیت’ بعد از پل هوایی به اسپانیا با ساعت اطلاع

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دومینیک Raab هشدار داده گردشگران انگلیسی آنها را در صورت “عدم قطعیت” در این تابستان پس از وزرا به طور ناگهانی کشیده یک airbridge توافق با اسپانیا و reimposed سختگیرانه قرنطینه اقدامات است.

وزیر امور خارجه بریتانیا اعتراف کرد دولت نمی تواند به یک “تضمین” سایر کشورها و یا مناطق خواهد بود حذف ایمن لیست پرواز اگر آنها تجربه سنبله در coronavirus نرخ انتقال.

می آید پس از واژگونی یک تصمیم غیر منتظره برای reimpose قرنطینه اقدامات در آن ورود به بریتانیا از اسپانیا از جمله جزایر قناری و بالئاریکس به دلیل ترس از افزایش قابل توجهی از Covid-19 عفونت در کشور است.

وزارت حمل و نقل (DfT) اعلام کرد نزدیک به 8ساعت در روز شنبه که تمام کسانی که در بازگشت از اسپانیا پس از نیمه شب در همان روز را به خود جدا برای یک دوره 14 روزه – پرتاب مسافران ” قصد دارد به هرج و مرج. کارگر همچنین با انتقاد از این حرکت به عنوان “shambolic”.

سوال: چرا این تصمیم وزیران با جمله های کوتاه اطلاع آقای Raab گفت: آسمان جدید را Sophy ریج برنامه ای است که اطلاعات وارد شده توسط دولت در روز جمعه نشان داد یک “پرش بزرگ” در coronavirus عفونت در سراسر سرزمین اصلی اسپانیا.

“بود که پس از آن ارزیابی بعد از ظهر روز گذشته و ما در زمان تصمیم گیری به عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند” او گفت:. “ما نمی تواند عذر خواهی برای انجام این کار است. ما باید قادر به گرفتن سریع و قاطع عمل به خصوص در رابطه با موضعی و یا در سطح بین المللی در رابطه با اسپانیا و یا یک کشور خاص که در آن ما می بینیم ما باید اقدام کنند.

“در غیر این صورت ما در معرض خطر عفونت مجدد به انگلستان بالقوه موج دوم در اینجا و پس از آن یکی دیگر از مستند.”

فشرده این که آیا آن را به احتمال زیاد کشورهای دیگر که به نظر می رسد در دولت لیست امن از مقصد برای مسافران به حذف وزیر امور خارجه پاسخ داد: “همانطور که ما در بر داشت با اسپانیا, ما نمی تواند تضمین بدهد.

“همه ما می توانیم بگویم این است که ما باید این مشترک امنیت زیستی مرکز. همانطور که می بینید ما نظارت خطر در زمان واقعی ما را مانیتور خطر در زمان واقعی ما را قاطع اقدام سریع. و بنابراین وجود یک عنصر از عدم قطعیت در این تابستان به عنوان مردم به خارج از کشور.”

آن را نیز پدید آمده Grant Shapps حمل و نقل وزیر بود در تعطیلات در این کشور اروپایی زمانی که تصمیم گرفته شد توسط وزیران به توصیه در برابر همه اما ضروری سفر – یک حرکت است که به معنی وزیر کابینه را به خود منزوی برای 14 روز هنگامی که او بازگشت به انگلستان است.

“من فکر می کنم آن را به شما نشان می دهد خطر برای همه” آقای Raab گفت. “من به صحبت کرد Grant Shapps بعد از ظهر دیروز و آن را به شما نشان می دهد که ما باید سریع اقدامات است که ما می توانیم در جای خود قرار داده. مانند هر کسی که من فکر می کنم او تأکید ما بسیاری دیگر از مردم رفتن را از طریق آن, اما او به رسمیت شناخته شده و البته ما به عنوان تصمیم گیرندگان تشخیص ما را به این اقدامات برای حفاظت از کشور است.”

صحبت در اوایل جاناتان Ashworth سایه وزیر بهداشت با انتقاد از دولت تصمیم ناگهانی برای حذف اسپانیا از لیست امن است که تا به حال سمت چپ گردشگران انگلیسی “گیج و مضطرب”.

“من درک می کنم که چرا آنها تصمیم البته راه که در آن این تصمیم شده است در 24 ساعت گذشته است رک و پوست کنده shambolic”.

وی افزود: “وجود دارد گردشگران داخلی در اسپانیا در لحظه ای گیج و مضطرب وجود دارد مردم در مورد رفتن در تعطیلات به اسپانیا و جزیره تنریف که سردرگم هستند و نمی دانند که آیا کارفرمایان خود را اجازه خواهد داد که آنها را به دو هفته قرنطینه – دولت فقط گفت:” ما امیدواریم که کارفرمایان همکاری می کنند.

“خوب به فرانک امیدوارم من برنده قرعه کشی در روز شنبه اما این بدان معنا نیست که آن را به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>