گاز بریتانیا صاحب Centrica به فروش می رساند ما تامین کننده در £2.9 میلیارد دلار معامله

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Centrica که صاحب گاز بریتانیا و اسکاتلند و گاز و هیئت Fun انرژی است که فروش آن در آمریکای شمالی عرضه انرژی کسب و کار برای $3.6 میلیارد دلار (£2.85 میلیارد دلار) برای افزایش درآمد خود را پس از گزارش یک رکود در سود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فروش تابعه آن مستقیم انرژی به ما قدرت یکپارچه شرکت NRG انرژی اعلام شد در کنار این شرکت در نیمه سال درآمد آن نیز گزارش داد پایین و قیمت کالاها است.

پول از فروش استفاده می شود به منظور کاهش بدهی خالص و کمک به Centrica بازنشستگی طرح گفت: این شرکت به ارمغان خواهد آورد تمرکز خود را پشت در خانه خود در بازارهای در انگلستان و ایرلند است.

اما Centrica است که هنوز هم به دنبال تعادل آن کتاب توسط برش 5000 شغل زیر 14 درصد کاهش در سود و از دست دادن 226,000 انگلستان انرژی صفحه اصلی مشتریان در نیمه اول سال 2020 – و از دست دادن بیش از £1bn در سال 2019.

Centrica اجرایی گروه کریس اوشی در بیانیه ای گفت: “Centrica تحویل انعطاف پذیر در برابر بی سابقه افت Covid-19 بحران در طول نیمه اول سال است. که با توجه به پاسخ از همکاران در سراسر این گروه برای حفظ مشتریان خود را گرم و امن و همراه با انرژی و خدمات در طول بیماری همه گیر.

“ماموریت ما در حال حاضر به نوبه خود در اطراف این شرکت با قرار دادن مشتریان در قلب همه چیز ما و ایجاد یک ساده لاغر مدرن تر و پایدار شرکت است.”

اتحادیه های کارگری را متهم به Centrica گفتن کارکنان به قبول شرایط جدید که شامل ساعت های طولانی بدون پرداخت اضافه کاری و کاهش مزایای, و یا خطر از دست دادن شغل خود.

جاستین Bowden, GMB اتحادیه ملی کار گفت: “امروز ارقام استارک کیفرخواست از حکومت از این یک بار بزرگ شرکت انگلیسی.

“هر بار که یک بحران بافندگی Centrica مدیران’ پاسخ به هزار شغل است. امروز نتایج مالی اثبات استراتژی کار نمی کند.

“نبود وفادار مهندسین مرکز تماس کارگران و یا مدیر کارکنان بودند که در زمانی که شارژ Centrica از دست داد 3 میلیون مشتری در پنج سال گذشته است.

“در حال حاضر آنها در حال گفت آنها را به انجام دوباره می تواند و آنها آماده به انجام این کار بیشتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>