Ty کمپبل برنده ساسکاچوان کار مردان گلف عنوان نهایی سوراخ

هر رقابتی گلف باز در آرزوی ساخت یک شات بزرگ به پیروزی در مسابقات است. رویایی که به حقیقت برای Ty کمپبل در دور نهایی 109 ساسکاچوان کار مردان قهرمانی در روز جمعه.

23 ساله از ساسکاتون وارد در توپ را روی گوه 18 از افسانه های باشگاه گلف انتهایی دفاع از قهرمان دنی Klughart توسط یک سکته مغزی. کمپبل شات دوم در par-پنج سوراخ فرود در حاشیه در لبه جلو, سبز, راه اندازی 40-پا زدن توپ برای عقاب است.

کمپبل بود که دو-بیش از 17 سراخ ها در زمان برخی از زمان اضافی برای اندازه گیری همه چیز را به بالا و سپس به آرامی شدت و خشک زدن توپ.

“چند putts نیست در حال سقوط است اما پایین آمدن 18, من می دانستم که آنچه که من تا به حال به انجام, و من می دانستم که من به علت. من تا به حال به چیزی است که او گفت:” پس از آن.

ادامه مطلب: 15-year-old Brooklin سرخ ادعا 102 ساسکاچوان تازه کار, زنان گلف قهرمانی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیروزی نشده بود و در عین حال امن ، Klughart هنوز هم تا به حال شانس به زور حذفی اما مرغک خود تلاش نورد فقط گذشته سوراخ, دادن کمپبل عنوان.

“آن را احساس می کند خیلی خوب است. این قطعا چیزی است که من بوده ام تلاش برای برای یک مدت زمان طولانی و آن را خوب به بد گویی کردن که کردن سطل لیست و امیدوارم وجود خواهد داشت چند بیشتر” کمپبل گفت:.

این یک پایان ناامید کننده برای Klughart که وارد دور نهایی گره خورده است برای سرب با Campbell قبل از ساخت خود شش گلوله استفاده.

شاهزاده آلبرت بومی رهبری پنج سکته مغزی پس از 14 سوراخ, اما شیطان دو در 15th, به دنبال بازگشت به عقب bogeys در 16 و 17 در را باز کرد برای روش نمایشی در 18.

“من یک بدشانسی شکستن در 15. فقط من وجود دارد, من فکر کردم آن را در وسط fairway و آن را زیر یک درخت بنابراین من تا به حال به آن را به تراشه و سپس من به پایان رسید تا دو. اما من هنوز هم تا به حال به اندازه کافی بزرگ منجر شود. این بود که از یک معامله بزرگ من فقط نیاز به برخی از پارس در آینده و من نمی” Klughart گفت.

ادامه مطلب: گلف, Saskatchewan, تازه کار provincials میزبان اعتماد به نفس در coronavirus اقدامات ایمنی

کمپبل اولین پیروزی در بازی سکته مغزی مهم تقویت اعتماد به نفس به عنوان او آماده برای پنجمین بار در سال در جنوب وسلی (کارولینای جنوبی) دانشگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من تلاش کرده ام کمی در دانشگاه و من واقعا مطمئن شوید که چه آن را در زمان را به نفع خود اما من به دنبال به جلو به رفتن به پایین وجود دارد با این طرز فکر و تلاش برای نگاهی به خانه چند وات است,” او گفت:.

کمپبل که قبلی بهترین نتیجه 4-پایان محل در سال 2018 به پایان رسید این مسابقات در 11-زیر پر. Klughart که ادعا استانی مردان اواسط کار عنوان قبلا در این هفته در بسته 10-تحت. دو بار قهرمان اسکات تامپسون از St. Walburg گرد سه در پنج زیر پر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>