طوفان گرمسیری هانا نزدیک شدن طوفان قدرت سر به سمت تگزاس ساحل

طوفان گرمسیری هانا نزدیک به قدرت طوفان به عنوان سیستم حرکت می کند به سمت تگزاس ساحل است و انتظار می رود را سنگین و باران, موج طوفان و گردباد ممکن است در حالی که یکی دیگر از طوفان گرمسیری روش کارائیب.

حداکثر پایدار باد افزایش یافته و به 110 kph شنبه صبح, U. s. National Hurricane Center گفت: در صبح روز شنبه به روز رسانی در هانا. طوفان محور حدود 180 کیلومتری شرق-جنوب شرقی از کورپس کریستی, تگزاس و غرب در حال حرکت بود در 15 kph.

ادامه مطلب: طوفان گرمسیری پری مجموعه دید در اواسط اقیانوس اطلس در سواحل

یک موج طوفان هشدار در اثر از Baffin خلیج به سارجنت تمدید شد جنوب خلیج به پورت منسفیلد, Texas. موج طوفان تا 1.5 متر پیش بینی شده برای این منطقه است. مردم توصیه شد برای محافظت از زندگی و اموال از آب بالا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تورنادو نیز ممکن است روز شنبه برای قسمت های پایین تر به وسط تگزاس coastal plain, پیش بینی گفت. طوفان هشدار باقی مانده است در اثر پورت منسفیلد به مسکیت خلیج و یک طوفان گرمسیری هشدار دهنده هنوز هم در اثر از بارا el Mezquital, مکزیک به پورت منسفیلد تگزاس و از مسکیت خلیج به بالا, جزیره, Texas.

پیش بینی افزایش بارش انتظارات و گفت: هانا می تواند 15 تا 30 سانتیمتر باران از طریق پنج شنبه شب — با جدا مجموع 46 سانتیمتر — در علاوه بر این به ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

در ضمن گرمسیری طوفان گونزالو بود و هنوز هم در مسیر به حرکت در سراسر جنوب جزایر بادگیر در روز شنبه بعد از ظهر یا شب. گونزالو در حال حرکت بود غرب نزدیک 30 kph با حداکثر پایدار باد در 65 kph ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: طوفان گرمسیری دلیل N. H. تجمع به تعویق افتاد

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: طوفان گرمسیری دلیل N. H. تجمع به تعویق افتاد

گونزالو است که هوا را به 3 تا 8 سانتیمتر از باران جدا شده و در مجموع از 13 سانتیمتر). یک طوفان گرمسیری هشدار باقی مانده است سنت وینسنت و گرنادین توباگو و گرانادا و وابستگیهای آن. طوفان شد پراکنده یکشنبه شب یا دوشنبه پايتخت گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گونزالو و هانا شکست رکورد برای اولین هفتم و هشتم اطلس به نام طوفان ترتيب با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. قبلی ثبت شد Gert در جولای 24, 2005 و هاروی در اوت. 3 سال 2005 Klotzbach گفت.

کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>