این 2K, وب کم, خود را 30 دلار اجتماعی فاصله پادزهر – CNET


depstech-webcam

Depstech

مدت کوتاهی بعد از شروع به کار از خانه چند ماه به من شگفت زده به کشف کنند که لپ تاپ من حتی نمی آمده است. آن را یکی از ویژگی های من در مورد مراقبت تا آن لحظه. خبر بد برای شما این است که حتی اگر لپ تاپ شما دارای یک وب کم, شانس هستند شما متوجه شده ام که این نوع از وحشتناک است. و این که آیا شما prepping برای بازگشت به مدرسه در خانه و یا فقط بیشتر از همان زوم تماس با باب از حسابداری در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای گام تا ویدئو های خود را-تماس با کیفیت در تخفیف. این Depstech 2K وب کم در حال حاضر 30 دلار زمانی که شما اعمال 20% کوپن در صفحه محصول.

در حال حاضر یکی از مقرون به صرفه تر 2K وب کم در آمازون این Depstech است به خصوص یک معامله خوب در حال حاضر. دوربین تصویر برداری 2,560×1,440 HD ویدئو-تقریبا چهار برابر رزولوشن HD وب کم است که می آید با بسیاری از لپ تاپ-و با استفاده از دو میکروفن برای اعمال خودکار کاهش سر و صدا در های صوتی خود را. آن را نیز انجام خودکار قرار گرفتن در معرض جبران خسارت است که می تواند کمک کند اگر شما در یک اتاق کم نور و یا نور پس زمینه و ظاهر شدن در سایه. دوربین مانت به بالای لپ تاپ یا دسکتاپ, مانیتور و یا آن را می تواند در خود را بر روی دسکتاپ.

این پلاگین و بازی, وب کم است که عملا جهانی; با این نسخهها کار با تقریبا تمام نسخه های ویندوز از جمله XP, 7, 8 و 10) و همچنین مک.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>