روسیه گزارش: ‘غیر قابل قبول’ دولت موفق به منظور رسیدگی به اتهام Brexit دخالت می گوید: سابق بالا دیپلمات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شکست دولت برای بررسی اتهام دخالت روسیه در اتحادیه اروپا همه پرسی “غیر قابل توجیه” با توجه به بریتانیا سابق بالا دیپلمات ها در مسکو است.

این سخنان از سر آنتونی برنتون سفیر روسیه بین سال های 2004 و 2008 را پس از بوریس جانسون رد یک تماس از هوش و کمیته امنیت (ISC) برای انجام یک ارزیابی از کرملین فعالیت در سال 2016 رای دادن.

در آن طولانی تاخیر 50 صفحه گزارش صلیب-کمیته حزب هشدار داد که روسیه به دخالت شد جدید “عادی” و متهم پی در پی دولت محافظه کار از عدم تمایل برای لمس این موضوع در اطراف Brexit رفراندوم “با 10ft قطب”.

Sir Anthony گفت: مستقل آن را “بسیار مهم” دولت نشان داده به مردم که “فرایندهای دموکراتیک است که ما اجرای همه پرسی انتخابات – در حال اجرا پاک و به عنوان آنجا که ممکن است بدون نفوذ خارجی”.

“این بدان معنی است که هنگامی که وجود دارد اشاره کرد که نوع دخالت خارجی در حال وقوع است که باید بررسی آن را به خوبی” او گفت:. “آنها باید ارائه هر چه نتیجه گیری آنها می توانند و باید آنها را انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از هر گونه تکرار آن و است که آنها به سادگی موفق به انجام است.”

سابق بالا دیپلمات افزود که در حالی که روسیه “بدون شک دخالت کند” و “یک کل صنعت از مردم لذت بردن از چیزی بیش از ایجاد سر و صدا در غرب” او مشکوک آن را بسیار کمتر موثر و گسترده تر از این است که اغلب ادعا کرد.

“آنها خوش شانس یک بار در سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری که در آن آنها را مدیریت برای هک به کمیته ملی حزب دموکرات سیستم و تولید خاک بر هیلاری [کلینتون] کمپین,” او گفت:.

یکی از اسلاف خود در نقش آقا Rodric Braithwaite – انگلستان نماینده اتحاد جماهیر شوروی بین سالهای 1988 و 1991 – نیز داغدار دولت تاخیر در انتشار ISC گزارش شد که تنها پاک برای انتشار توسط نخست وزیر پس از دسامبر انتخابات عمومی.

“این نشان می دهد که دولت از ترس آنها خواهد بود انتقاد زمانی که آن را به دلیل محتویات آن را,” او گفت: مستقل. “به بهانه ای برای به تاخیر انداختن آن را به سادگی آب نگه ندارد. آن به تعویق افتاد چرا که نخست وزیر نمی خواهید آن را به بیرون می آیند.”

پرسید که چگونه وزیر باید پاسخ به یافته های محکم گزارش آقا Rodric که همچنین به عنوان مشاور سیاست خارجی به حزب محافظه کار نخست وزیر اقا جان عمده اضافه شده: “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به نیاز به بسیار مراقب باشید اگر آنها در حال رفتن به خوراک سوء ظن از آنها چه بوده است تا به.

“اگر آنها در معرض خطر برانگیختن سوء ظن با امتناع تحقیقات بیشتر اما آنها می ترسند تحقیقات بیشتر آشکار خواهد شد چیزهایی که آنها نمی خواهند فاش آنها یک مشکل جدی است. آن بهتر خواهد بود برای تصویر خود را اگر آنها توافق کردند به تحقیق و تفحص است. شاید آنها باید دلایل خود را برای فکر کردن است که باعث می شود آنها را بیشتر مشکلات است که می گوید چیزی در مورد وضعیت کلی.”

از تاخیر Sir Anthony افزود: “در حال حاضر این گزارش به نظر می رسد آن است که در واقع پاک کردن که چرا آنها ناراحت کننده با آن دیدن نور روز. به نظر می رسد غیر قابل توجیه است که آنها موفق به بررسی اتهام دخالت روسیه به خوبی 2019 انتخابات دوباره, البته, اما 2016 رفراندوم و 2014 همه پرسی اسکاتلند.”

اما زمانی که فشار بر اینکه دولت باید در حال حاضر به منظور بررسی او ادامه داد: “این کمی به گذشته لحظه در حال حاضر من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مزایای. من غرایز در مورد دخالت روسیه در فرآیندهای است که به استثنای یکی از آنها بسیار خوش شانس آمار در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری آن را به حال اثر قابل توجهی در نتیجه.”

صحبت در مورد گزارش آقا اندرو چوب, انگلیس سفیر روسیه بین سال های 1995 و 2000 گفت: “فکر نمی کنم وجود دارد “چیزی terrifically الهامی در مورد آن” اضافه کرد: “این به شما می گوید در خوب راست پرقدرت از نظر چه کسی بسیار می داند در حال حاضر من فکر می کردم. من فکر می کنم قبل از انتخابات آن شده اند که حتی بیش از یک راه از آن است که در حال حاضر برای سیاستمداران به امتیاز در هر یک از دیگر. کاملا احتمالا می تواند آن را بدتر شده است با توجه به که رهبر حزب کارگر پس از آن بود.”

او گفت: این گزارش را با توجه به “مسائل خاص” از جمله مسئله پول در گردش را از طریق طیف عظیمی از مردم در بریتانیا. با توجه به ISC دولت بود “استقبال الیگارشی و پول خود را با آغوش باز ارائه آنها را با استفاده از بازیافت غیرقانونی منابع مالی از طریق لندن ‘ماشین لباسشویی و اتصالات در بالاترین سطح با دسترسی به انگلستان شرکت ها و چهره های سیاسی”.

رونمایی از سند روز چهارشنبه SNP MP استوارت Hosie که نشسته بر روی صلیب-حزب کمیته گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گزارش داد “هیچ کس” در دولت می دانست که اگر روسیه تا به حال دخالت و یا به دنبال نفوذ در این همه پرسی به عنوان “آیا می دانید”.

“دولت بریتانیا باید به طور فعال اجتناب شود به دنبال شواهدی وجود دارد که روسیه دخالت,” او گفت:. “به ما گفته شد که آنها تا به حال هیچ شواهد اما این بی معنی است اگر آنها تا به حال به دنبال آن است. این کمیته در بر داشت آن را شگفت انگیز است که هیچ کس در دولت به دنبال از قبل برای محافظت از رفراندوم از جمله تلاش یا بررسی پس از آن چه تلاش برای نفوذ در آن وجود دارد ممکن است.

او در ادامه: “شده است وجود دارد هیچ ارزیابی از دخالت روسیه در اتحادیه اروپا همه پرسی و این بر می گردد به هیچ کس مایل به لمس این موضوع را با یک 10ft قطب. این است که در تضاد کامل با ایالات متحده در واکنش به گزارش ها از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“مهم نیست که چقدر از لحاظ سیاسی بی دست و پا و یا به طور بالقوه شرم آور وجود دارد باید ارزیابی از دخالت روسیه در اتحادیه اروپا همه پرسی وجود دارد و در حال حاضر باید یکی. بايد گفت: نتایج حاصل از این ارزیابی.”

اما بلافاصله پس از انتشار این گزارش دولت گفت: “ما شاهد هیچ شواهدی از موفق استنتاج در اتحادیه اروپا همه پرسی. هوش و سازمان های امنیتی ارائه و کمک به ارزیابی به طور منظم تهدید مطرح شده توسط خصمانه دولت فعالیت از جمله در اطراف بالقوه دخالت در انگلستان فرایندهای دموکراتیک.

“ما را چنین ارزیابی تحت بررسی و در صورت لزوم آنها را به روز رسانی در پاسخ به اطلاعات جدید از جمله در طول دموکراتیک رویدادهایی مانند انتخابات و همه پرسی. زمانی که اطلاعات جدید پدیدار دولت را همیشه در نظر گرفتن مناسب ترین استفاده از هر گونه اطلاعات آن را توسعه و یا دریافت, از جمله این که آیا آن است که مناسب برای این مکان. با توجه به این مدت طولانی رویکرد گذشته نگر ارزیابی از اتحادیه اروپا همه پرسی لازم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>