“من به او اعتماد ندارد’: Ex-امروز مجری جان Humphrys می گوید: او است نه یک فن ” بوریس جانسون

جان Humphrys گفته او “یک فن” بوریس جانسون و نمی تواند درک آنچه این ساعت را به دست آورد و از نخبگان آموزش و پرورش است.

آقای Humphrys موظف شد برای حفظ شخصی خود را به چشم انداز خود را برای بیش از 30 سال در بی بی سی از جمله ارائه, رادیو, 4 امروز برنامه به دلیل پخش این قوانین بی طرفی.

اما در نقش جدید خود به عنوان یک مجری به صورت کلاسیک FM و مقاله نویس 76 ساله است در حال حاضر رایگان به امامت در هر تعداد از افراد است.

صحبت کردن در یک مصاحبه با رادیو با توجه به پخش در روز یکشنبه آقای Humphrys بستری او رای دادند فعلی ساکن شماره 10.

“من شده است یک فن Johnson,” او گفت: “من می توانم بگویم که در حال حاضر من می توانم بگویم که یک سال پیش می توانم؟”

“من به او اعتماد ندارد. جدا از هر چیز دیگری من به او اعتماد ندارد و شما باید قادر به اعتماد به سیاستمداران” آقای Humphrys اضافه شده است.

جانباز سخنگو در ادامه گفت آقای جانسون بود “در این هیاهو اما او بیش از حد خوب نیست وقتی که می آید به ارائه”.

آقای Humphrys گفت که او نمی تواند ببینید که چه سود PM شده بود فراهم شده توسط خود نخبگان آموزش و پرورش – پس از حضور مشهور اتون خصوصی مدرسه و دانشگاه آکسفورد را Balliol کالج.

سابق امروز میزبان خود تصمیم به رفتن به دانشگاه پس از حضور در کاردیف دبیرستان به جای کار در یک روزنامه محلی. “[آقای جانسون] پس زمینه است که برای کسی مثل من… یک کارگر پسر بچه و همه که نفرت,” او گفت: بار رادیو.

“شما می دانید که او تا به حال تمام مزایای تمام مزایای استفاده از رفتن به بهترین مدرسه در جهان, اگر این است که آنچه اتون واقعا… و فوق العاده دانشگاه بقیه از آن است.

“من کاملا می توانید ببینید چه چیزی او را به دست آورد از همه که. او یک مرد من شدیدا تحسین اجازه دهید آن را مانند آن است.”

با این حال آقای Humphrys را رد کرد و اظهارات او به سادگی دوست نداشتند همه سیاستمداران است.

وی افزود: “منظورم این است که آنها مردم هستند و برخی از آنها پرچم دزدان خوب افرادی که به سیاست به تلاش برای ساختن جهان به مکانی بهتر.

“و برخی از آنها t*****s فقط مثل بقیه از نژاد بشر است.”

نسبت به پایان وقت خود را در این برنامه پخش شد و بارها و بارها متهم نشان pro-Brexit تعصب – اما او گفت که با “رای باقی می ماند و احساس نسبتا به شدت در مورد آن”.

“اما بدیهی است که من امیدوارم که آن را نشان نمی دهد. من در کار من امید دارم که به سوال هر دو طرف با هم برابر vim و قدرت و تمام بقیه از آن.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>