COVID-19 قرنطينه کاهش لرزه ای سر و صدا در سراسر جهان – CNET


Seismic noise coronavirus

COVID-19 مستندات منجر به جهانی لرزه ای کاهش سر و صدا.

علم Mag

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مستندات اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به لرزه کاهش نویز تا 50 درصد در سراسر جهان است. فعالیت های انسانی باعث بالا-فرکانس امواج لرزه ای از ارتعاشات. اما با توجه به COVID-19 stay-at-home سفارشات 2020 لرزه ای کاهش سر و صدا تبدیل شده است “طولانی ترین و برجسته ترین جهانی انسانی لرزه ای کاهش سر و صدا در رکورد” دانشمندان در گزارش دوشنبه در مجله علوم.

این مقاله مورد بررسی قرار seismometers در سراسر جهان پیدا کردن که مستندات — که به گفته آنها شامل کامل قرنطينه, فیزیکی, فاصله, اقدامات محدودیت های مسافرتی و بسته شدن کسب و کار و خدمات — منجر به کاهش سیگنال های لرزه ای ناشی از فعالیت های انسانی.

“اقدامات برای کاهش COVID-19 همه گیر باعث تغییرات گسترده در فعالیت های انسانی منجر به یک ماه طولانی کاهش لرزه ای سر و صدا تا 50 درصد” مقاله می گوید.

لرزه ای سر و صدا از فعالیت های انسانی است که به طور مداوم اندازه گیری به کمک هشدار محلی, زمین شناسی مخاطرات مقاله می گوید. به طور معمول وجود دارد کمتر سر و صدا در شب و در تعطیلات آخر هفته و در طول تعطیلات در مناطق که جشن کریسمس و سال جدید. اما با توجه به COVID-19 دانشمندان مشاهده لرزه ای جهانی کاهش نویز حتی ساکت تر از کریسمس آغاز شد که در ماه ژانویه در چین و گسترش به اروپا در ماه مارس و سپس بقیه جهان در ماه آوریل است.

ادامه مطلب: بهترین ماسک صورت برای ورزش

بالا فرکانس لرزه ای سر و صدای محیط (hiFSAN) در پارک مرکزی نیویورک در حدود 10 درصد پایین تر در طول مستند. در بلژیک وجود دارد که 33 درصد hiFSAN کاهش. و در مقصد تعطیلات مانند باربادوس شده اند که نهفته با توجه به کاهش در گردشگری hiFSAN کاهش 45 درصد زیر مستند در مارس و آوریل — و 50 درصد کمتر از سال قبل در همین ماه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به دنبال همه گیر با ابزار آنلاین


1:47

به طور کلی این مقاله می گوید جهانی ميانه hiFSAN کاهش یافت 50 درصد در مارس تا آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>