Coronavirus شش ماه بعد: همه ما می دانیم در حال حاضر – CNET


sarscov2b

این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر از SARS-CoV-2 نشان می دهد coronavirus با افت سلول های صورتی و آبی.


NIAID-RML

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آن را سخت به این باور بوده ایم در زندگی ما عجیب و غریب, ترسناک, coronavirusزده جهان به مدت شش ماه در حال حاضر. CNET برای اولین بار تحت پوشش این رمان coronavirus در دسامبر 2019هنگامی که آن را هنوز هم یک “رمز و راز است. virus.” ژانویه 2020, ما موارد حتی در صدر 10 نفر کل و کارشناسان شد همه گفتن نگران نباشید.

چگونه به سرعت آن را تغییر داد. به نظر می رسد مانند در یک لحظه ما موارد سر به فلک کشید, مستندات اجرا شد, سفر, محدودیت سرعت افزایش یافت, زومارزش شات از طریق سقف و کل جهان منتقل شده به یک شبه-نسخه آنلاین از آنچه ما استفاده می شود به می دانم که کامل با بیش از حد و اضطراب و بیش از حد بسیاری از “چه ifs?”

هیچ کس نمی تواند کسی را برای خود سهل انگار نگرش در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر: این ویروس فقط به نظر می رسید خیلی دور و ناچیز و ما تمایل به جمعی می گویند: “این هرگز اتفاق می افتد به من.”

وجود یک نور در انتهای تونل در آوریل و ژوئن سال 2020 زمانی که بسیاری از کشورها شروع به شل stay-در-خانه سفارشات و محدودیت های دیگر. که احساس می کند مانند امید کاذب در حال حاضر که ما موارد دوباره در حال افزایش است.

در طول تمام این, برخی از گوشه و کنار اینترنت موفق به نگه داشتن امید و مثبت زنده با الگوهای رفتاری و همبستگی. و هر چند این رمان coronavirus است که هنوز هم تا حد زیادی با یک راز ما اطلاعات بیشتری نسبت به ما شش ماه پیش. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته ایم به تاریخ.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چگونه coronavirus گسترش یابد ؟

این coronavirus گسترش می یابد در درجه اول از طریق قطرات تنفسیبنابراین راه اصلی مردم انتقال این ویروس از طریق عطسه, صحبت کردن, آواز خواندن, خمیازه کشیدن و تنفس در اطراف افراد دیگر. این حتی می تواند اتفاق می افتد زمانی که مردم نمی نشان می دهد هیچ نشانه ای.

Coronavirus همچنین می توانید گسترش هنگامی که مردم در سطوح تماس مانند دستگیره های درب و دست ریل است که این ویروس در آنها. اما CDC می گوید: این راه اصلی است که رمان coronavirus گسترش می یابد.

چگونه coronavirus نسبت به آنفولانزا ؟

هر چند برخی از افرادی که آلوده شدن با رمان coronavirus را به آنفولانزا مانند علائم COVID-19 همان است که آنفولانزا. اگر چه هر دو شرایط یک بیماری تنفسی COVID-19 ناشی از کروناویروس در حالی که آنفولانزا ناشی از ویروس آنفلوانزا و ویروس های مختلف انتقال الگوها و میزان مرگ و میر.

اگر شما شروع به داشتن آنفولانزا مانند علائم مهم است که به دنبال آزمایش بلافاصله و منزوی کردن خود از دیگر اعضای خانواده خود را به دلیل آن را سخت به بگویید که تفاوت بین آنفولانزا و COVID-19 بر اساس علائم به تنهایی.

gettyimages-1204066779

بسیاری از چیزهایی که در مورد کوروناویروس هنوز هم یک راز است.

گتی/Kena Betancur

چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان را از coronavirus?

به بهترین محافظت از خودتان و دیگران از COVID-19تمرین استثنایی بهداشت شخصی و به دنبال ملی و محلی بهداشت عمومی دستورالعمل. با توجه به زمان CDC دستورالعمل مهم ترین اقدامات عبارتند از:

  • شستن دست های خود را اغلب برای مدت 20 ثانیه یا بیشتر
  • با استفاده از ضد عفونی کننده دست که صابون و آب در دسترس نیست
  • با پوشیدن یک ماسک زمانی که شما خانه خود را ترک
  • جسمی فاصله خود را از همه به خصوص افرادی که بیمار هستند
  • اجتناب از سفر اختیاری
  • اجتناب از اجتماعات بزرگ

چه اتفاقی می افتد اگر شما coronavirus?

اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19 یا تشخیص داده شده اند با COVID-19 شما باید منزوی خود را حق دور. برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر اجتناب از تماس با دیگران تا زمانی که شما به طور کامل رایگان از علائم.

خود قرنطینه است زمان خوبی برای همه شما می خواهم به در تماس با بیش از چند هفته گذشته به اجازه دهید آنها را می دانم که شما بیمار هستید. آن را نیز ایده خوبی است برای کسانی که مردم را به خود منزوی کردن فقط در مورد آنها در قبل از علامت مرحله از ویروس و یا کاملا بدون علامت حامل.

مانیتور علائم خود را. اگر آنها خفیف ماندن در خانه و مراقبت از خودتان است. اقامت در تماس با دکتر خود و گزارش هر گونه تغییرات در علائم و یا شدت. اگر شما شروع به احساس می کنید مانند شما نمی تواند نفس کشیدن نمی تواند بیدار بماند و یا تجربه دیگر اورژانس علائم هشدار دهنده به دنبال درمان های پزشکی حق دور.

چه چیزی آن را مانند به کروناویروس?

بخشی از آنچه را به طوری عجیب و غریب و ترسناک در مورد کوروناویروس است که علائم به نظر می رسد در همه. اولین علائم اصلی بودند و سرفه و تب و تنگی نفس. سپس مردم شروع به گزارش دادن از دست دادن طعم و مزه و بوی ناراحتی های دستگاه گوارش سردرد و بیشتر.

برای برخی از افرادی که تا به حال COVID-19 و بهبودآن را مانند آمدن از سرماخوردگی. دیگران اما تا به حال موارد که ترک آنها را با خستگی شدید و برای ماه ها در میان انبوهی از دیگر علائم شدید.

چگونه شما می توانید آزمایش coronavirus?

آن را بسیار آسان تر برای آزمایش برای coronavirus در حال حاضر از آن بود که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. زمانی که بیمارستان بودند سرشار و تست کیت کمیاب شد, شما می توانید از آزمایش برای COVID-19 مگر اینکه شما تا به حال یک تب یا چند علائم دیگر. دقیق معیارهای متفاوت توسط تست سایت.

در حال حاضر اکثر مردم به راحتی می توانید یک coronavirus آزمون. برخی از ایالت ها و استان ها هنوز هم محدودیت های, اما برای اکثر, اگر شما نشان می دهد تا به تست سایت شما تست شده-اگر چه شما ممکن است باید صبر کنید در یک خط.

شما همچنین می توانید نگاه به در خانه coronavirus آزموناما چیز کمی متنوع تر (و گران قیمت) وجود دارد. آنچه که ما تا کنون می دانیم که مواد غذایی و دارو اورژانس تایید صفحه توسط LabCorp در آوریل 21 و همچنین دانشگاه راتگرز را RUCDR بی نهایت بیولوژیک biorepository در آوریل 13.

coronavirus-testing-hayward-ca-medical-doctors-hospital-5766

یک coronavirus تست چادر.

جیمز مارتین/CNET

آن را رایگان برای دریافت تست شده برای coronavirus?

با تشکر از خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل واقعی تست برای COVID-19 باید تحت پوشش بیمه خود را. اما, شما ممکن است مجبور به پرداخت برای هزینه های دیگرمانند مراقبت یا درمان پس از تشخیص.

چه coronavirus تست بود ؟

روش اصلی از coronavirus تست است بینی swabbing. در طول این آزمایش یک پرستار یا پزشک درج یک سواب حدود شش اینچ طول به یکی از سوراخهای بینی خود را. به نظر می رسد فوق العاده Q-tip. سواب می رسد پشت حفره بینی است که خود را پرستار یا پزشک چرخش گرد و خاک در اطراف. ارائه دهنده شما ممکن است گرد و خاک از سوراخ بینی دیگر به مطمئن شوید که آنها مناسب نمونه.

آزمایش برخی از سایت ها نیز با استفاده از بزاق تست و گونه سواب در حال حاضر, که بهتر تحمل می شود توسط بسیاری از مردم است. بزاق تست شامل تف به یک جنس و گونه سواب شبیه به بینی سواب به جز نمونه های گرفته شده از داخل گونه خود را.

آنتی بادی آزمایشاست که هدف آن پیدا کردن اگر شما در حال حاضر این ویروس نیاز به یک نمونه خون.

هنگامی که ما یک coronavirus واکسن?

چندین بالقوه coronavirus واکسن آغاز ورود به فاز 3 کارآزمایی های بالینی که بدان معنی است که آنها در حال آماده تست شده در صدها نفر از هزاران نفر از مردم. این خبر خوبی است زیرا به این معنی بالقوه واکسن نمی تواند هر گونه فوری عوارض جانبی.

هنوز یک واکسن است که در واقع ماه دورو یا حتی بیش از یک سال دور. یک بار واکسن تایید شده است, آن را هنوز هم می تواند ماه ها طول بکشد آن را به تبدیل شدن به در دسترس به هر کسی در ایالات متحده است.

چگونه شما می توانید ثبت نام برای یک coronavirus آزمایش واکسن?

شما می توانید ثبت نام به داوطلب برای coronavirus آزمایش واکسن با مراجعه به کروناویروس پیشگیری از شبکه (CovPN) و ارسال اطلاعات خود را از طریق یک نظرسنجی. اگر محققان تعیین شما واجد شرایط برای یک محاکمه شما تماس گرفته شود با مطالعه هماهنگ کننده.

gettyimages-1213304774

یک COVID-19 واکسن در آثار.

خاویر Zayas عکاسی/گتی ایماژ

و سپس همه چیز را ما نمی دانیم…

با وجود همه این حقایق ما در حال حاضر وجود دارد بسیار به کشف شود در مورد COVID-19 مانند اینکه آیا یا نه شما می توانید تبدیل به سیستم ایمنی بدن به ویروس; چگونگی تاثیر آن بر کودکان; چگونه و یا اگر کشورها می تواند رسیدن به گله ایمنی; چگونه ویروس است که به طور موثر درمان می شود; و شاید بیشتر نگران کننده چه مدت COVID-19 خواهد بود در اطراف و — اگر آن را تا کنون از بین می رود — آیا می توانید دوباره برای دور دیگری.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>