ورایزون درآمد سه ماهه دوم ضرب و شتم برآوردهای تحلیلگران با وجود coronavirus – CNET


verizon-logo-phone-7147

Verizon درآمد ضرب و شتم انتظارات با وجود COVID-19.

آنجلا Lang/CNET

ورایزون درآمد سه ماهه دوم ضرب و شتم برآوردهای تحلیلگران بر سود هر سهم و درآمد با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سه ماهه دوم گزارش منتشر شده صبح روز جمعه مخابرات غول نشان داد که آن را تا به حال مجموع درآمد $30.45 میلیارد با سود هر سهم در آینده در $1.13. هنگامی که تنظیم و به استثنای موارد خاص درآمد هر سهم بود $1.18 قرار دادن آن جلوتر از تحلیلگر انتظارات $1.15 با توجه به یاهو مالی.

تحلیلگران انتظار می رود درآمد برای سه ماهه به $29.93 میلیارد دلار است.

در جانبی بی سیم ورایزون گفت: آن اضافه شده 352,000 خالص دائمی شده با 287,000 دائمی گوشی های هوشمند خالص شده.

دائمی کاربران یا کسانی که خود را پرداخت صورتحساب تلفن در پایان ماه ارزش دارد بسیار بیشتر توسط جامعه سرمایه گذاری به عنوان یک کلید متریک از یک حامل موفقیت است.

حامل می گوید که 60 درصد از آن شرکت عمل فروشگاه های خرده فروشی بودند بازگشایی پس از بستن در پاسخ به COVID-19. Verizon می گوید آن 5.1 درصد کاهش درآمد نسبت به سال پیش چهارم بود “در درجه اول با توجه به محدود در فروشگاه تعامل و تاثیر COVID-19 در رفتار مشتری.”

در حالی که حامل را اعلام نکرد هر میلیمتر موج 5G شهرستانها آن گفت که صرف $9.9 میلیارد دلار در نیمه اول سال 2020 به “حمایت از این ظرفیت برای رشد ترافیک در سراسر ورایزون شبکه و استقرار اضافی فیبر و همراه سایت” برای گسترش شرکت میلیمتر موج 5G شبکه.

ورایزون میلیمتر موج است که در حال حاضر زندگی می کنند در نقاط 35 شهرستانها در سراسر ایالات متحدهبا حامل اعلام کرد در اوایل سال جاری که قصد دارد برای گسترش خدمات به 60 شهرستانها در سال 2020 است. این شرکت قبلا گفت که قصد دارد برای راه اندازی در سراسر کشور کم باند 5G شبکه در سراسر کشور بعد از این سال, اما آن را نمی تواند به جزئیات بیشتر در مورد زمان دقیق برای شبکه های جدید در طول چهار شنبه درآمد.

در آن درآمد تماس پنجشنبه رقیب AT&T اعلام کرد که آن را کم باند 5G شبکه در حال حاضر را پوشش می دهد بیش از 200 میلیون نفر و در دیدار کمیسیون ارتباطات فدرال استاندارد برای یک شبکه در سراسر کشور. T-Mobile عمل کرده است یک کم باند در سراسر کشور 5G شبکه از ماه دسامبر گذشته.

ادامه مطلب: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بی سیم 5G انقلاب

برای Fios, ورایزون, صفحه اصلی, تلویزیون و پهنای باند ارائه شده این شرکت مصرف کننده تقسیم کرده بود خالص شده از 10,000 Fios کاربران اینترنت بود اما زیان خالص از 81,000 برای آن Fios تصویری خدمات به مردم همچنان به cut-the-طناب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>