Priti پاتل به پیشنهاد قوانین جدید در برابر دخالت خارجی پس از روسیه تاثیر گزارش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دبیر خانه پیشنهاد قوانین جدید در برابر دخالت خارجی در میان طوفان بیش از نفوذ روسیه در بریتانیا است.

هوش و کمیته امنیت (ISC) در این هفته هشدار داد که دولت “استقبال الیگارشی و پول خود را با آغوش باز” و به آنها اجازه ایجاد “ارتباطات در بالاترین سطح با دسترسی به انگلستان شرکت ها و چهره های سیاسی”.

Priti پاتل در پاسخ گفتن به Daily Express او در حال کار بر روی یک لایحه که به اعمال تحریم های شدیدتر علیه جاسوسان و کشورهای خود را.

او گفت: “امنیت چیزی است که ما در مورد حفاظت از مردم کشور ما دولت ما است.”

رئیس سابق از تروریسم بین المللی هوش در دفتر کابینه از این خبر استقبال کرد و گفت بریتانیا محافظت در برابر مسکو “به طور فزاینده ای کاهش یافته است”.

ریچارد کمپ نوشت: در بیان: “مهم و حیاتی در حال حاضر قوی اقدامات نه تنها به دفاع در برابر تهاجم روسیه اما به ما اجازه می دهد تا سرویس های امنیتی را به حالت تهاجمی خود را در برابر غارتگری.”

مصاحبه می آید روز پس از ISC منتشر طولانی تاخیر گزارش که استدلال انگلستان بود “دست کم گرفت” تهدید ناشی از مسکو.

خانم پاتل گفت: این گزارش خارج از تاریخ و بریتانیا بود پس از بهبود موقعیت خود را.

“وقتی که می آید به ما دشمنان ما بسیار قوی تر از ما بودند. من فکر می کنم آن است که واقعا مهم برای خوانندگان خود را به می دانم که.

پیش از این بریتانیا را متهم کرد روسیه از راه اندازی پرتابه “با ویژگی های یک سلاح” در طول یک ماهواره, آزمون, هشدار است که می تواند “تهدید به استفاده صلح آمیز از فضا”.

این نخستین بار است که وزارت دفاع روسیه فعالیت های از این نوع.

آمریکا نیز محکوم کرد و گفت این اقدام توصیف این رویداد به عنوان یک تست از یک ضد ماهواره سلاح.

در همین حال حزب محافظه دهنده الکساندر Temerko اصرار روسیه در ارتباط تجار و بازرگانان را “صفر” نفوذ در سیاست است.

آقای Temerko که اهدا کرده است بیش از £1m به محافظه کاران گفت: ثروت خود را به او نفوذ در این شهر اما نه وستمینستر.

آقای Temerko که دارای یک کسب و کار انرژی متولد شد در اتحاد جماهیر شوروی سابق است اما در حال حاضر یک شهروند بریتانیا.

در مورد نفوذ در اختیار داشت با روسیه و ارتباط افراد مانند او در پایتخت لقب “Londongrad” در ISC گزارش – Mr Temerko گفت: “تاثیر کجا ؟ در این شهرستان بسیار قابل توجهی در بخش انرژی بله کاملا قابل توجه است اما در سطح سیاسی صفر.”

در یک ITV News مصاحبه او را تکذیب کرد خرید از نفوذ سیاسی خود را کمک های مالی و گفت که به بحث در مورد شرکت خود را با مقامات دولتی خواهد بود “بسیار نامناسب رفتار” و “غیر ممکن است”.

آقای Temerko گفت که او “کاملا” دشمن از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

نخست وزیر بوریس جانسون در دفاع از این سیستم برای پذیرش کمک های مالی.

او گفت: “من متاسفم اما ما یک قانون یک قانون در حزب ما است که ما را نمی خارجی کمک های مالی.

“اما آنچه که من نمی خواهم برای دیدن است که مردم به طور خودکار فرض کنید هر کسی که در ارتباط با برخی از کشور و یا دیگر است که در بطریقی untouchable – ما یک نژادپرست کشور است.

“ما سخاوتمندانه استقبال بین المللی خروجی کشور است.

“این راهی است که ما باید.

“کمک مالی از خارجی ها غیر قانونی هستند و آنها باید دست به عقب, اما من فکر نمی کنم چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا.”

این بار گزارش داد که 14 وزرای کابینه و اعضای ISC گرفته بود پول از آمار و ارقام مربوط به روسیه است.

آن ذکر شده براندون Lewis, ایرلند شمالی, منشی, عنوان داشتن شخصا دریافت £25,000 از Lubov Chernukhin یک بانکدار و از آقای پوتین معاون سابق وزیر دارایی و £23,000 از آقای Temerko.

دیگر وزرای کابینه گفت: به پذیرفته پول یا شخصا یا به حوزه خود را شاخه ای از دو روسیه-ارتباط افراد عبارتند از: Rishi Sunak به صدراعظم Alok Sharma, کسب و کار, منشی, مادر و رابرت Buckland دادگستری ،

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>