اشغال اعداد در تمام تعطیلات اجاره و رفت و آمد مکرر خواص در B. C. به زودی محدود

B. C. دولت تنظیم شده است به پرده قوانین سختگیرانه در Airbnb کابین و قایقی اجاره.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید: این استان است که در این روند از کنار هم قرار دادن یک سفارش نیاز به کسانی که اجاره, خواص, آن است که آیا قایق و یا اتاق برای محدود کردن تعداد مهمانان و بازدید کنندگان به آن محل به عنوان بخشی از اجاره نامه.

محدودیت اعمال خواهد شد به تمام تعطیلات, خواص, خواص اجاره و استراحتگاه در سراسر B. C.

ادامه مطلب: جدید اجاره تعطیلات قوانین در B. C. به عنوان فعال COVID-19 موارد بالا 300

“همانطور که با بسیاری از سفارشات ما تعهد می افتد در صاحب اپراتورها به اطمینان حاصل شود که محدودیت های در حال دنبال,” هنری گفت.

“ما دیده ایم این چالش این است که مردم با هم و سپس آنها را احزاب و آنها را دعوت بیش از مردم است. پس از آن خواهد بود محدودیت در تعداد افراد بر اساس اندازه قایقی یا قایق و یا اتاق بلکه محدودیت در بازدید کنندگان خواهد شد که در آن خواص اجاره نیز هست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استان است که هنوز نهایی دقیقا همان چیزی است که حداکثر اشغال خواهد شد. مشاوره در حال حاضر در جریان است با کسانی که می دانند این صنعت به مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک “معقول و عملی قابل اجرا قانون است.”

B. C. coronavirus منحنی روند در جهت اشتباه

B. C. coronavirus منحنی روند در جهت اشتباه

نگرانی بیش از اتاق را اشغال کرده اند به اوج خود رسید فقط به تعداد COVID-19 موارد مرتبط به کلونا مشخصی است. وجود بیش از 1000 نفر در انزوا در سراسر استان مربوط به کلونا شیوع است که شامل دو هتل ،

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هنری است که مردم را به ماندن در داخل خود اجتماعی حباب و امیدوار است این محدودیت های جدید در اجاره را تضمین خواهد کرد گروه در حال جمع آوری تنها با مردم می دانند.

ولایت در اصل به دنبال قرار دادن این قوانین جدید در محل صرفا در اکنگن اما در حال حاضر تصمیم گرفتند برای یک استان گسترده رویکرد است.

“که منظور اعمال خواهد شد در سراسر استان چون ما می دانیم که این فقط یک موضوع در Okanagan,” هنری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این مسئله ای است که تحت تاثیر تعطیلات و اجاره مکان در سراسر B. C. این خواهد بود که یک گام در تضمین این که ما باید آن مقررات در محل است که کاهش تعداد افرادی که در حال جمع آوری و خطر برای همه ما هنگامی که این ویروس منتقل می شود.”

ادامه مطلب: ‘بیا ما بهتر است که این’: B. C. برتر پنجه نرم می کند با به متوقف كردن COVID-19

B. C. گزارش 30 مورد جدید از COVID-19 یکی اضافی مرگ

B. C. گزارش 30 مورد جدید از COVID-19 یکی اضافی مرگ

اجرای قانون محلی و بهداشت عمومی اجرای کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ظرفیت دستورالعمل ها را به دنبال یک بار ایجاد کنید.

هنری نیز همچنین در دستورالعمل جدید در اطراف رستوران ها.

وجود خواهد داشت یک حداکثر ظرفیت بیش از شش نفر در یک جدول طبقه رقص و کارائوکه اجازه داده نخواهد شد و برخی از مکانهای مورد نیاز خواهد بود برای بستن در 11 p. m.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما این استان بالا دکتر است همچنین توصیه اشغال حداکثر تعداد اعمال غیررسمی به بخش های دیگر زندگی است.

“رستوران ما باید یک نیاز بیش از شش نفر در هر جدول. که یک گروه کنترل که کاهش خطرات. شما می توانید با استفاده از این شماره خود را به عنوان راهنمایی برای دیگر فعالیت های اجتماعی و این که آیا آن یک گروه کوچک از رفتن به ساحل آیا شما در حال رفتن به پارک که آیا شما در حال رفتن به یک با هم در یک محل نگه داشتن خود را در گروه های کوچک” هنری گفت:

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>