MLB است: چگونه به تماشای یانکی ها در مقابل اتباع غول مقابل داجرز در شب افتتاحیه – CNET


gettyimages-1257116653

نیویورک یانکیز با سوپراستار هارون قاضی لگد کردن 2020 MLB فصل در روز پنج شنبه.

السا/گتی ایماژ

پس از coronavirus به تعویق افتاد شروع فصل بیس بال و تعطیل تقریبا هر چیز دیگری, ورزش بازده برای سال 2020 با 60 بازی فصل الاجرا توسط MLB کمیسر راب مانفرد. مذاکرات بین لیگ و بازیکنان MLB انجمن نبوده و قشنگ با هفته عقب و جلو طرح های پیشنهادی که در رسانه ها بدون رسیدن به یک قطعنامه قبل از فصل بود و در نهایت تحمیل شده است. حتی در حال حاضر تعداد انگشت شماری از بازیکنان از جمله اتباع واشنگتن’ Ryan زیمرمن و San Francisco Giants’ شکن Posey اعلام کرده اند که آنها در حال نشسته کوتاه فصل است.

اما بعد از این همه استدلال و عدم قطعیت بیس بال عقب شروع امشب. در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای دو بازی اول و بقیه کوتاه 2020 فصل است.

چه MLB 2020 برنامه ؟

این فصل به طور منظم آغاز خواهد شد شنبه, جولای 23, با نخست-زمان doubleheader. در اولین بازی از نیویورک یانکیز بازدید دفاع قهرمان اتباع شروع 7 p. m. ET (4 p. m. PT). بازی دوم چاله غول سان فرانسیسکو در برابر لس آنجلس داجرز در 7 p. m. PT (10 p. m. ET).

هر دو بازی پخش خواهد شد در ESPN.

بقیه لیگ آغاز خواهد شد بازی در پنج شنبه, جولای 24 در یک بسته بندی تخته سنگ شروع با آتلانتا بریوز در نیویورک متس در 4:10 p. m. ET (1:10 p. m. PT).

CBS Sports دارای تفکیک برخی از نکات برجسته و تاریخ را به نگاه به جلو به این فصل است.

چگونه می توانم تماشای 2020 MLB فصل در تلویزیون بدون کابل?

فراتر از آن باز دو بازی در ESPN انتظار می رود به تماشای به طور منظم فصل بیس بال در سال 2020 به همان شیوه به عنوان شما می ایم در سال های گذشته. این بدان معناست که شبکه های ملی که حمل MLB بازی در فصل عادی یعنی به عنوان Fox, Fox Sports 1, TBS, MLB شبکه ESPN در حال رفتن به رادیو و تلویزیون بازی در سال 2020 است.

شما قادر خواهید بود به تماشای خود را در محلی منطقه ای ورزشی شبکه های چنین به عنوان محلی Fox Sports channels, بله شبکه (New York Yankees), NESN (Boston Red Sox) و یا SportsNet LA (لس آنجلس داجرز).

برای کابل تلویزیون بند ناف برش, بسیاری از کانال های ملی ارائه شده بر پنج از عمده live TV streaming خدمات. شما می خواهید به بررسی هر یک از خدمات به دیدن اگر خود را در منطقه ای شبکه ورزش ارائه شده است.

به تمام ملی بیس بال کانال شما نیاز به زنجیر آبی/نارنجی بسته اجرا می شود که 45 دلار در ماه به علاوه ورزش های اضافی افزودنی اضافی 10 دلار در هر ماه برای دریافت MLB Network. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

یوتیوب تلویزیون هزینه 65 $در ماه و شامل تمام شرکت ملی بیس بال کانال. بسته به شرایط تیم خود و منطقه شما نیز ممکن است خود را در منطقه ای شبکه ورزش. ما به عنوان خوانده شده, یوتیوب, بررسی تلویزیون.

Hulu با زنده تلویزیون هزینه $55 یک ماه و شامل عمده ترین ملی بیس بال کانال های از جمله ESPN روباه و TBS. در حالی که برخی از مناطق ممکن است قادر به دریافت ورزشی منطقه ای شبکه های خدمات ندارد MLB Network. ما به عنوان خوانده شده Hulu با زنده تلویزیون نقد و بررسی.

AT&T تلویزیون در حال حاضر اساسی $55-یک-هفته به همراه بسته شامل ESPN, Fox FS1 و TBS اما شما نیاز به گام تا 80 دلار برای هر ماه حداکثر بسته بندی های منطقه ای برای کانال های ورزشی و به طور بالقوه $110-هر ماه انتخاب بسته اگر شما نیز می خواهید MLB Network. ما به عنوان خوانده شده AT&T تلویزیون در حال حاضر بررسی.

FuboTV شامل Fox ESPN FS1 و TBS در آن 55 دلار در هر ماه استاندارد طرح (که می رود تا به 60 دلار در اوت. 1) به عنوان به خوبی به عنوان برخی از محلی های منطقه ای شبکه های ورزشی, هر چند کسانی که به دنبال MLB Network نیاز به نگاه در جاهای دیگر. توجه داشته باشید: ESPN در حال حاضر ارائه شده اما در دسترس خواهد بود در برخی از نقطه در تابستان امسال FuboTV می گوید. ما به عنوان خوانده شده FuboTV نقد و بررسی.

علاوه بر خدمات فوق وجود دارد MLB.TV این MLB پرداخت می شود خدمات جریان. آن را در دسترس خواهد بود به جریان خارج از بازار بازیهای لیگ شارژ 60 دلار برای کل کوتاه فصل است.

T-Mobile و Sprint کاربران قادر خواهد بود برای دریافت یک فصل طولانی به اشتراک MLB.TV آغاز روز 21 جولای به عنوان بخشی از T-موبایل روز سه شنبه قدرت پردازش برنامه. کسانی که به دنبال امکان استفاده از این پیشنهاد را باید تا دوشنبه ، 4 در 1:59 p. m. PT (4:59 p. m. ET) به ثبت نام.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: رتبه 101 ما جریان خدمات


13:05

که در آن خواهد شد بازی بود بازی کرد ؟

gettyimages-1220191515

انوری زمینه برگزار خواهد شد توله های این سال است.

تیموتی Hiatt/گتی ایماژ

بازی فصل تنظیم شده را در هر یک از 30 تیم مربوطه و شهرستانها با استثنا بودن Toronto Blue Jays تنها MLB تیم مستقر در خارج از ایالات متحده.

در جولای 18 جیز آبی اعلام کرد که آنها نمی خواهد بازی بازی های خانگی در کانادا به عنوان برنامه ریزی شده. این هنوز مشخص نیست که دقیقا این باشگاه را حل و فصل می شود و این ممکن است در نهایت داشتن یک “صفحه اصلی” ورزشگاه در همه.

همه بیس بال بازی ها, بدون در نظر گرفتن شهر تنظیم شده بود بازی بدون فن.

کدام تیم بازی خواهد کرد ،

gettyimages-970636118

مترو سری مجموعه به ادامه حتی با کوتاه فصل است.

غنی شولتز/گتی ایماژ

به خاطر سفر به حداقل تیم بازی خواهد کرد کسانی که در نزدیکترین مناطق جغرافیایی بنابراین انتظار می رود به طور عمده در بخش بازی با interleague محدود به فقط کسانی که در مقابل لیگ را بدست آورد (AL شرق در مقابل NL East, AL مرکزی در مقابل, NL, مرکزی, AL غرب در مقابل NL غرب).

بنابراین اتباع به عنوان CBS Sports یادداشت در مثال آن را تنها بازی در برابر رقیب NL East تیم با interleague بازی آینده برابر AL شرق تیم است. این بدان معنی است که ما نمی بینیم محاصره Houston Astros بازدید از یانکی ها تا postseason به طور بالقوه, اما کسانی که به دنبال زباله-می-ضرب و شتم ‘Stros به گرفتن برخی از comeuppance می تواند به جلو نگاه به بازی های خود را در برابر داجرز در یک مسابقه برگشت از 2017 جهان سری. اولین رقابت بین دو تیم خواهد بود در هوستون در جولای 28 و 29.

وجود تغییرات فوق العاده نوبت?

در تلاش برای اطمینان حاصل شود بازی نمی رفتن برای بیش از حد طولانی و اضافی-زمین باز یافته بازی را شروع با یک دونده در دوم برای پنبه حلاجی تیم با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale. این ادامه خواهد داد هر نیمه زمین باز یافته تا زمانی که یک برنده است.

است وجود دارد یک DH در NL?

پارچ نقطه در پنبه حلاجی سفارش را تبدیل به یک hitter وظیفه تعیین شده با MLB اتخاذ جهانی DH برای سال 2020 فصل است.

آنچه در مورد گسترش آف?

در حالی که وجود دارد صحبت از گسترش برگشتی برای سال 2020 فصل باقی خواهد ماند و در 10 تیم.

که نه بازی ؟

gettyimages-1203848896

مایک ماهی قزل آلا از لس آنجلس فرشتگان خفاش ها در طول زمستان آموزش بازی.

Masterpress/گتی ایماژ

تعدادی از بازیکنان در حال حاضر گفت: آنها نمی خواهد بازی در کوتاه فصل است. در اینجا برخی از بازیکنان فعلی که اعلام کرده اند که آنها را نشسته:

 • مایک Leake (آریزونا دایاموند بکس)
 • جو راس (اتباع واشنگتن)
 • ایان دزموند (Colorado Rockies)
 • رایان زیمرمن (اتباع واشنگتن)
 • دیوید قیمت (Los Angeles Dodgers)
 • Welington Castillo (اتباع واشنگتن)
 • فلیکس هرناندز (آتلانتا بریوز)
 • نیک Blackburn (آتلانتا بریوز)
 • شکن Posey (San Francisco Giants)
 • مایکل Kopech (Chicago White Sox)
 • Héctor Noesí (پیتسبورگ دزدان دریایی)
 • اردن هیکس (St. Louis Cardinals)

بازیکنان دیگر مانند لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا نشان داده اند آنها ممکن است زمان را با خانواده خود را. ماهی قزل آلا و همسرش جسیکا در انتظار اولین فرزند خود را در ماه اوت, اما او به نظر می رسد در بازی های پیش فصل.

21 ساله از اتباع ستاره ژوئن صوت را از دست ندهید باز شب بعد از تست مثبت برای COVID-19 اما معلوم نیست چقدر دیگر او را از دست ندهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>