جانی دپ افترا محاکمه: Amber Heard متهم به استفاده از تلفن در مورد تهمت

Amber Heard متهم شده است که با استفاده از تلفن خود را در طول جانی دپ افترا محاکمه.

آقای دپ وکیل دیوید شربرن گفت: دادگاه است که شنیده می شود باید “خودداری از استفاده از تلفن” تماس با خواهرش که یک شاهد عینی در این مورد. قاضی تصریح کرد هشدار در این اما گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای این باور است که Ms شنیده شده بود در تماس با خواهر او.

آقای شربرن نیست پیشنهاد می کنم شنیده بود با استفاده از تلفن خود را در دادگاه.

دپ, 57, است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک مارس 2018 مقاله که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران” بیش از ادعاهای او حمله Ms شنیده 34 در طول رابطه خود را.

روز 14 از دپ را مورد تهمت را ببینید شنیده خواهر – ویتنی Henriquez – پایان دادن مدارک و شواهد.

در طول روز جمعه رسیدگی دپ وکلا گفت: آنها تا به حال شده است با ارائه یک ویدیو از “یک منبع ناشناس” که آنها می گویند نشان می دهد Amber Heard “حمله” خواهر او.

شربرن گفت: آنها دریافت کرده بود تصویری از یک “منبع محرمانه” در روز پنج شنبه شب پس از ویتنی Henriquez به شواهد و مدارک در روز قبل از آن که خواهر او تا به حال هرگز به او حمله کردند.

در روز پنج شنبه, Ms Henriquez رد شنیده بود و همیشه به او ضربه یا این که او را “وحشت زده” از خواهرش.

او همچنین به شواهد و گفت او را دیدم دپ پانچ شنیده “واقعا سخت در سر … چند بار” در لس آنجلس در ماه مارس 2015 در اصطلاح “پله حادثه”.

Henriquez اعتراف کرد که شنیده پانچ دپ در آن مناسبت, اما فقط “در دفاع” از آنجا که خواهر او معتقد بود این بازیگر که قرار بود به او فشار پایین پله ها.

آقای شربرن به دادگاه گفت که Ms Henriquez بود “متناسب” او شواهد “برای دیدار با خواهرش شواهد”.

این وکیل مدافع افزود که آقای دپ تیم حقوقی ارائه شده بود با “مواد است که به ما می گویند نشان می دهد خانم ویتنی (Henriquez) دراز کشیده بود دیروز (پنج شنبه)”.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>