Haringey عکسبرداری: درخواست پلیس برای شاهدان پس از سه جوان در شمال لندن

سه جوان شده اند شات گرفته و به بیمارستان در شمال لندن با یکی در شرایط بحرانی و دیگری رو ممکن است زندگی در حال تغییر صدمات پلیس گفته اند.

شهری کارآگاه پلیس اند درخواست کرد برای کسب اطلاعات پس از تیراندازی که فکر رخ داده در Willan جاده در Haringey اوایل روز پنج شنبه صبح.

یک قربانی 19 ساله است و گفته می شود در یک وضعیت بحرانی در حالی که 15 سال دارد ممکن است زندگی در حال تغییر میباشد.

پلیس گفت: یک سوم شخص یکی دیگر از 15 سال و پسر تا به حال صدمات بودند که فکر نمی شود به زندگی در حال تغییر یا تهدید.

کارآگاهان بر این باورند مسلح وارد یک ماشین انجام تیراندازی و سپس در سمت چپ صحنه در همان ماشین.

اما بازداشت نشده و در این زمان است.

“مردان جوان شده اند, شات یکی زخمی و دیگر آسیب های که ممکن است معنی زندگی او را برای همیشه تغییر,” کارآگاه بازرس جما الجزایر گفت.

“ما می خواهیم برای جلوگیری از این اعمال خشونت آمیز و ما تنها می تواند انجام این کار توسط مردم به ما گفتن آنچه که آنها می دانم.”

دی الجزایر افزود که او “بسیار سپاسگزار” به کسانی که در حال حاضر رو به جلو آمده با اطلاعات اما گفت که پلیس هنوز هم نیاز به کمک بیشتر با این مورد.

“من می خواهم به شنیدن از کسی که در این منطقه دیده اند ممکن است یک ماشین رانندگی در اطراف قبل از تیراندازی و یا آن را دیدم رانده نامنظم از صحنه,” او گفت:.

“حتی اگر شما فکر نمی کنم شما هر چیزی را دیدم مشکوک, اگر شما در اطراف بودند و هر گونه ای به فیلم ما می خواهیم به شنیدن از شما.

“شما می توانید اطمینان که هر کسی در تماس با پلیس خواهد بود به طور کامل پشتیبانی می کند.”

فرمانده پل Brogden از این ملاقات را در خط مقدم پلیس گفت: ماموران را “هیچ سنگ نمیماند که پشت” در دنبال کردن کسانی که مسئول تیراندازی.

“این یکی دیگر از هولناک جرم و جنایت که در آن سه جوان سیاه مردان را تبدیل به قربانیان در شهرستان پایتخت ما دو نفر از آنها در واقع کودکان” آقای Brogden گفت.

“پلیس متروپولیتن را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت به عدالت را در آن مسئول است, اما ما نیاز به کمک اهالی لندن به شکستن این چرخه خشونت است.”

هر کسی با هر گونه اطلاعات در این حادثه خواسته شده است تا با تماس با پلیس در 101 و یا تماس با ما از طریق توییتر (@MetCC) به نقل از CAD 297/23JUL.

مردم همچنین می توانید اطلاعات را به صورت ناشناس از طریق Crimestoppers در 0800 555 111 و یا آنلاین در crimestoppers-uk.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>