در نهایت, یک بوگاتی است که تنها هزینه $68,000 اما گرفتن وجود دارد – Roadshow

در حالی که یک بوگاتی کودک صدا ممکن است مانند یک سوم رای Soundcloud رپ, آن را در واقع یک مقیاس پایین تولید خودرو توسط Ettore و ژان بوگاتی در دهه 1920 — در ابتدا به عنوان یک هدیه برای Ettore جوانترین پسر اما با توجه به مشتری مورد علاقه آنها بعد ساخته شده کامل 500 آنها.

در حال حاضر زمانی که من می گویم مدرج به پایین منظورم آن است. بوگاتی کودک یک و نیم اندازه تفریح افسانه ای نوع 35 جایزه بزرگ خودرو (با نام مستعار winningest مسابقات اتومبیل رانی در تاریخ) طراحی شده توسط یک بدوی برق پیشرانه. اتومبیل استفاده می شود و مورد آزار قرار گرفته توسط کودکان که از جمله آنها هستند بسیار نادر است امروز.

امروز بوگاتی تصمیم گرفت که آن را ممکن است زمان برای استراحت کوتاه از 1,600 اسب بخار babes & gents و همکاری با شرکت خودرو برای تولید یک نسخه جدید از بوگاتی نوزاد – هر چند این بار 75 ٪ از اندازه از نوع 35-و ارائه آن را برای فروش.

سه-چهارم-مقیاس کودک بوگاتی دوم هنوز الکتریکی, اما از آنجا که همه چیز فقط یک کمی پیشرفته تر در جهان از برق drivetrains در حال حاضر از آنها در اواسط دهه 1920 هزینه این ماشین اسباب بازی قادر به ارائه آنچه باید منطقی و خنده دار, تجربه رانندگی.

نوزاد دوم ارائه خواهد شد در سه سطح برش: پایگاه ویتس و Pur Sang. هر دو پایه و ویتس مدل های خواهد شد که دو حالت رانندگی با سطح قدرت متفاوت مناسب برای تازه کار و با تجربه تر رانندگان بود. Pur Sang مدل همچنین دارای آن حالت اما منافع از یک پیشرانه قوی تر.

bugatti-baby-ii-005

فضای داخلی بسیار نزدیک به آن از نوع اصلی 35.


بوگاتی

چقدر قدرتمند هستند این ماشین ؟ خوب مدل پایه تولید 1.3 اسب بخار ترمز تازه کار در حالت و 5.4 اسب بخار در حالت متخصص. سرعت محدود به 12 مایل در ساعت و 30 مایل در ساعت بود. ویتس و Pur Sang مدل های اضافی دریافت حالت قفل با یک کلید سرعت بوگاتی (مانند Chiron) است که به ماشین 13.4 hp و سرعت بالا از 43 مایل در ساعت. بوگاتی ادعا پور خواند و ویتس مدل را امتحان کنید و چرخش چرخ های عقب در بالا حالت.

Powertrains نیست تنها چیزی که جدا از این سه مدل. مواد که از آن بدن خود را ساخته شده نیز متفاوت است. مدل پایه با یک کامپوزیت بدن. ویتس ارتقاء است که به فیبر کربن. Pur Sang ساخته شده است با یک دست مورد ضرب و شتم بدنه آلومینیومی بسیار شبیه اصل شده اند. بوگاتی می گوید در آن طول می کشد 200 ساعت برای تکمیل یک واحد.

داخل ماشین و ابزار دقیق است که منطقی تفریح و سرگرمی وفادار از آنچه شما ممکن است در یک نوع واقعی 35 مسابقه ماشین به جز سوخت سنج تبدیل به یک باتری سنج و نفت سنج تبدیل به یک قدرت سنج (مانند در Veyron).

شاسی طراحی نیز وفادار به نوع 35 با تشکر از 3D-تکنولوژی اسکن. نوزاد دوم مهندسین با استفاده از یک اصل 35 نوع است که می بیند به طور منظم استفاده و اسکن کل چیز. این به این معنی که کودک شما در سه ماهه بیضوی چشمه در جلو و semielliptical چشمه در بازگشت با اصطکاک دامپر به جای شوک. اگر آن را خوب به اندازه کافی برای Pierre Veyron, آن را خوب به اندازه کافی برای خود Little Lord Fauntleroy.

البته با تمام این صحبت از عملکرد و دقت در طراحی و کافی است برای گفتن نوزاد دوم ارزان نیست — پس از آن دوباره نه این است که هر چیزی را با یک بوگاتی نشان. مدل پایه عرضه خواهد شد که معادل $34,720 در حالی که ویتس را برای فروش فقط بیش از $50,000. Pur Sang? که می خواهید شما را به مجموعه پوچ $67,844 (برای چیست, بیایید نکنید برقی ماشین اسباب بازی).

اگر شما خودتان را به عنوان غنی به عنوان Croesus و احساس می کنید که یک نوزاد دوم است فقط آنچه شما نیاز دارید در زندگی خود را, شما می توانید پرس و جو در مورد گرفتن یکی در BugattiBaby.com.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بوگاتی نشان می دهد فیلم از $3.3 M Chiron پور, ورزش,…


14:27

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>