Coronavirus: انگلستان فقیرترین مناطق رنج می برد بیشتر از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان ثروتمندترین و تحلیل نشان می دهد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فقیرترین مناطق انگلستان دچار بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان ثروتمندترین یک تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد.

ميزان مرگ و مير 139.6 در هر 100000 نفر در انگلستان محروم ترین بخش در مقایسه با 63.4 مرگ و میر در مرفه ترین دفتر آمار ملی یافت می شود.

الگوی مشابه بود در ولز اما کمی کمتر مشخص شده در 119.1 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در فقیرترین مناطق در برابر 63.5 در ثروتمندترین.

این ارقام همچنین نشان می دهد که لندن بوده است و آمار به مراتب سختتر با 141.8 مرگ و میر مربوط به Covid-19 هر 100 ، 000 ساکنان – 30 درصد بالاتر از غربی – بعد بدترین منطقه است.

نه از 10 مقامات محلی با بالاترین نرخ مرگ و میر در پایتخت به رهبری برنت (216.6 مرگ و میر در هر 100 ، 000), Newham (201.6) و Haringey (185.1).

این آمار همچنین گذاشته لخت چشمگیر در کاهش عفونت و مرگ و میر پس از اوج این بیماری همه گیر در عید پاک به عنوان مرگ و میر کاهش یافت و بیش از نیمی از بین آوریل و ژوئن.

“در ماه ژوئن دیده ایم زیادی کاهش نسبت مرگ و میر مربوط به Covid-19 در تمام زبان انگلیسی مناطق و ولز گفت:” سارا Caul از مرگ تجزیه و تحلیل.

“لندن با تجربه بیشترین کاهش در طول دوره از داشتن بیش از 1 در 2 مرگ و میر در ماه آوریل که درگیر Covid-19 تا تنها در حدود 1 در 20 مرگ و میر در ماه ژوئن که مربوط به کوروناویروس.”

آمار منتشر شد که بوریس جانسون هشدار داد که coronavirus خواهد امد و شد زیاد انگلستان تا “اواسط سال آینده” – یک هفته پس از ظاهر شدن به قول “نرمال کریسمس”.

نخست وزیر تغییر رویه دوباره برجسته “زمان سخت در پیش رو در نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل و دشوار اقتصادی هستیم”.

“من فکر می کنم در اواسط سال آینده ما خواهد بود به خوبی در راه تصویب آن را,” او گفت: در بازدید به عمل جراحی GP در شرق لندن است.

نخست وزیر نیز خواسته شد به اذعان هر گونه اشتباهات او ساخته شده خود را در دست زدن به همه گیر اما پاسخ داد: “آن خواهد بود invidious به تک از هر گونه خاص اشتباه است.”

فقط هفت روز پیش آقای جانسون پیشنهاد کرده بود اجتماعی فاصله قوانین می تواند آرامش بیشتر در عرض چند ماه.

اما او گفت: “من قصد دارم برای ایجاد یک پیش بینی در مورد زمانی که این های مختلف اجتماعی فاصله اقدامات خواهد آمد.”

او همچنین روشن ساخته او خواسته بود به “شرم” افرادی که با پوشیدن ماسک در مکان های که در آن مقررات جدید می گویند که آنها باید باشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>