بوریس جانسون تظاهرات چهره در سفر به اسکاتلند برای تقویت حمایت اتحادیه

بوریس جانسون مواجه شده است و اعتراضات او به عنوان jetted به اسکاتلند برای سفر طراحی شده برای تقویت و پشتیبانی از اتحادیه با بقیه بریتانیا است.

پیش از این نخست وزیر را از ورود در ارکنی یک گروه کوچک از نقاب معترضان دست تکان داد نشانه هایی است که گفت: “دست اسکاتلند” و “ما اسکاتلند آینده ما”.

یک پلاکارد مطلب “ایندی Ref کن” اشاره به تماس های دیگر برای رای دادن در همه پرسی استقلال اسکاتلند نیز دیده می شود در کنار یک ون.

آقای جانسون در سفر به اسکاتلند در میان نگرانی رو به رشد در کابینه خود مورد حمایت مردمی برای استقلال.

در ماه های اخیر دو Panelbase سنجی پیدا کرده اند 54 درصد می خواهید اسکاتلند به تقسیم از انگلستان است.

همان نظر سنجی پیش بینی SNP برنده خواهد شد اکثریت در سال آینده Holyrood انتخابات دیده می شود به عنوان یک سکوی پرشی برای تماس های دیگر برای استقلال رفراندوم.

آقای جانسون معتقد است که پاسخ به همه گیر جهانی نشان داده مزایای نقاط مختلف انگلستان مشغول به کار با هم.

اما او رقیب نیکولا ماهیان خاویاری SNP وزیر اول اسکاتلند نیز led با مشخصات بالا مبارزه با کروناویروس در اسکاتلند که در آن او اغلب متفاوت و گاهی تنها اندکی از این رویکرد را در انگلستان است.

نخست وزیر به بی بی سی گفت: “آنچه شما را دیده اند در طول این بحران از اتحادیه کار با پول برای حمایت از مردم کردند که ارتش در حال کار بر روی تست حرکت مردم در اطراف.

“اما در حال حاضر آنچه شما می خواهید به انجام است که ساخت بهتر با هم با یک سبز بازیابی و در اینجا در ارکنی آنها خیابان جلو در.. سبز فن آوری است.”

انگلستان و اسکاتلند و دولت هر دو کمک £50 میلیون به یک جدید £100 میلیون معامله رشد برای شمال و جزایر غربی.

آقای جانسون مورد ستایش قرار داد پول به عنوان یک “فرصت واقعی”.

قبل از سفر گفت: coronavirus بحران نشان داده است که “مطلق ممکن است” از انگلستان برجسته که تقریبا 900,000 کارگران در اسکاتلند دریافت کرده بود دولت بریتانیا کمک.

اما آقای ماهیان خاویاری گفت: حضور خود را در اسکاتلند برجسته یکی از کلیدی “استدلال” برای استقلال.

این “توانایی.. به ما در تصمیم گیری های خود به جای داشتن آینده ما تصمیم توسط سیاستمداران ما برای رای دادن نیست, مصرف ما را در یک مسیر ما انتخاب نمی,” او هنوز توییتی.

دو رهبران حزب را برآورده نمی کنند در طول پرواز بازدید آقای جانسون را برای اولین بار از دسامبر انتخابات.

خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر را مشاهده می کنید کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر و دیدار با پرسنل نظامی برای تشکر از آنها را برای تلاش های خود را مبارزه با Covid-19.

دیوید کامرون توافق به مرحله یک استقلال رای در سال 2014 پس از SNP موفق به کسب اکثریت در سال 2011 Holyrood انتخابات است.

اما آقای جانسون بارها رد دیگری رای بدهند.

ترجمه رهبر ریچارد لئونارد خواست نخست وزیر به “تمرکز بر شغل و اقتصاد و بهداشت عمومی به جای درگیر شدن در قانون اساسی jibes”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>