نشان می دهد انیمیشن ستاره بازحمت حرکت کردن: Prodigy به آمار Nickelodeon سرنشین به سرقت رفته starship – CNET


stp-logo-071520-untilted-no-bg-300dpi

CBS

این سفرهای … به سرقت رفته کشتی فضایی. جدید Star Trek سری کارتون های در حال آمدن است به Nickelodeon در سال 2021 و آن را به نام Star Trek: نابغه.

عنوان آرم و طرح شد و نشان داد در طول یک آنلاین پیشتازان فضا, جهان, پانل در Comic-Con سال 2020که در آن ما آموخته Star Trek سری متحرک زیر یک دسته از “lawless نوجوان” مصرف بی سرپرست Starfleet کشتی برای سوار شدن. در طول راه آنها با پرتو تا معنی و شاید حتی رستگاری.

بیش از 350 پانل های در حال وقوع برای سال 2020 مجازی [email protected]خانه نیز از جمله Marvel, The Walking Dead, بیل و تد ، در اینجا چگونه به تماشای [email protected]و در اینجا برخی از بهترین Comic-Con لحظات از سال گذشته.

Star Trek: نابغه است طراحی و توسعه توسط Kevin and Dan Hageman, دو جایزه امی برندگان پشت Trollhunters و Ninjago. آن را در مخاطبان جوان با هدف بر خلاف دیگر متحرک بازحمت حرکت کردن سری پایین عرشه که برای اولین بار در جریان خدمات CBS همه دسترسی Aug. 6. ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین عرشه یک هرج و مرج بیشتر حساسیت به لطف خالق مایک McMahan سابق نویسنده و تهیه کننده در Rick and Morty (افشای: CNET بخشی از ViacomCBS).

کاپیتان کرک و خدمه رفت و متحرک در روی علاقه به یاد سری متحرک در اوایل 1970s. اخیرا Star Trek: کشف و Star Trek: پیکارد پیوست بازحمت حرکت کردن جهان. آنها خواهید بود پیوست و به زودی توسط یک زیر نشان آقای اسپاک را در اوایل روز روی سرمایه گذاری در پیشتازان فضا: عجیب و غریب دنیای جدید و یک سری spotlighting Starfleet سیاه و سفید ops بخش تیم 31.

کشف و پیکارد در دسترس هستند به جریان در حال حاضر در CBS همه دسترسی به و یا Netflix و آمازون در خارج از ایالات متحده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>