استیو ووزنیاک شکایت گوگل از یوتیوب بیت کوین کلاهبرداری – CNET


Apple co-founder Steve Wozniak

استیو ووزنیاک: “اگر یوتیوب تا به حال عمل کرده و به سرعت برای متوقف کردن این…ما نمی خواهد در اینجا در حال حاضر است.”

جیمز مارتین/CNET

استیو ووزنیاک اپل از بنیانگذاران و فناوری, کارآفرین, طرح دعوی علیه گوگل در روز چهارشنبه بیش از یک یوتیوب کلاهبرداری که گفته می شود استفاده می شود به نام او و شباهت به متقاعد کردن بیننده برای ارسال cryptocurrency در طول جعلی بیت کوین رویداد سادگی. کلاهبرداران نیز ظاهرا با استفاده از تصاویر و ویدئو از مشاهیر دیگر از جمله مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت.

این رویداد همچنان برای بسیاری از سال و وعده داده شده را به بینندگان دو برابر آنچه آنها ارسال شده و با توجه به طرح دعوی در دادگاه. اما زمانی که بینندگان خود منتقل cryptocurrency هیچ چیز بازگردانده شد. ووزنیاک در زمینه کت و شلوار با 17 دیگر مقتولین گفت که یوتیوب و گوگل بارها و بارها نادیده گرفته و درخواست خود را به پایین اومدی تصویری.

“اگر یوتیوب تا به حال عمل کرده و به سرعت برای متوقف کردن این به یک حد معقول ما نمی خواهد در اینجا در حال حاضر” ووزنیاک گفت: در شکایت است. “یوتیوب مانند گوگل به نظر می رسد تکیه بر الگوریتم و هیچ تلاش ویژه ای نیاز به نرم افزار سفارشی شاغل به سرعت در این موارد از فعالیت های جنایی. اگر جرمی است که مرتکب شده, شما باید قادر به رسیدن به انسان ها قادر به متوقف کردن آن است.”

جو Cotchett یکی از وکلای مدافع ووزنیاک در مقایسه با رویداد های اخیر توییتر بیت کوین کلاهبرداری است که هدف 130 مشخصات بالا حساب از جمله کسانی که از دروازه مشک و رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما. Cotchett گفت که توییتر شد “سریع به خاموش کردن بیت کوین کلاهبرداری در یک روز” در حالی که یوتیوب “اجازه Bitcoin کلاهبرداری برای رفتن به ماه.”

یوتیوب کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه به جای ارائه یک بیانیه کلی در برخورد با مشکلات. ما را به سوء استفاده از پلت فرم ما به طور جدی و اقدام به سرعت زمانی که ما تشخیص تخطی از سیاست های ما مانند کلاهبرداری یا جعل هویت” گفت: یوتیوب سخنگو در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>