ناسا فضاپیمای جونو snaps اولین تصاویر از Ganymede را در قطب شمال – CNET


pia23987-16

جونو اسیر این نظر Ganymede را در مناطق شمالی در دسامبر. 26, 2019. حاشیه نویسی اضافه شده و ضخامت خط سفید 0-درجه طول جغرافیایی.


NASA/JPL-Caltech/SwRI/ASI/INAF/JIRAM

مشتری دارای یک بسیاری از اقمار اما یکی به طور خاص حاکم عالی: Ganymede. بزرگترین Jovian ماه بزرگتر از هر دو عطارد و پلوتون و خود میدان مغناطیسی. آن را غیر معمول با یک داخلی اقیانوس فوق العاده نازک جو و یک پوسته یخی و آن را مجذوب کرده است ستاره شناسان پس از گالیله برای اولین بار کشف آن در سال 1610.

گالیله کشف شد به یاد ماندنی اما او کاملا باید این ابزار را در اختیار او واقعا بررسی ماه. اما 410 سال بعد ناسا می کند. در دسامبر. 26, 2019 در Jovian مادون قرمز Auroral Mapper (JIRAM) در ناسا فضاپیمای جونو جامعی اولین تصاویر از قمر یخی قطب شمال, نقشه برداری منطقه برای اولین بار.

این تصاویر نشان می دهد یک فرم غیر معمول از یخ موجود در قطب یک نوع که ما نمی روبرو می شوند و بر روی زمین به دلیل میدان مغناطیسی فیلترهای ذرات از خورشید-پلاسما — نسبت به آن است. بدون فضای مناسب و معقول آن را اساسا باران پلاسما را در Ganymede را یخ.

“این JIRAM داده ها نشان می دهد یخ در و اطراف Ganymede شمالی قطب اصلاح شده توسط آسمانی پلاسما” گفت: Alessandro Mura همکاری محقق در جونو از موسسه ملی فیزیک نجومی در رم در ناسا انتشار.

“این پدیده ای است که ما شده اند قادر به یاد بگیرند برای اولین بار با جونو از آنجا که ما قادر به دیدن قطب شمال را در تمامیت آن.”

پلاسما جلوگیری از یخ از مصرف در ساختار ما استفاده می شود برای دیدن بر روی زمین است. هنگامی که آب یخ در اینجا آن را به شکل یک ساختار کریستالی — لایه بر لایه ای از مولکول های آب به صورت یک شبکه شش ضلعی از حلقه. در Ganymede را قطب یخ طول می کشد در یک فرم آمورف. ساختار مولکولی آن نظم; هیچ شبکه بدون حلقه. تجزیه و تحلیل و درک این ساختار را ارائه سرنخ بیشتر به شکل گیری اقمار مشتری و نیروهای در بازی در طول تکامل آنها.

و جونو باید دریافت برخی از کمک در دهه آینده. آژانس فضایی اروپا به دنبال کشف Ganymede زمانی که آن را راه اندازی آب — مشتری یخی قمر اکسپلورر فضاپیما در سال 2022. توسط 2029 آن را به مشتری و آن را باید شروع به انجام نزدیک علم در Ganymede در اطراف 2032. ناسا به کشف یکی دیگر از جالب Jupiter moon در حدود همان زمان با این Europa Clipperیک فضاپیما در مدار تنظیم برای مطالعه یک ماه است که می تواند بندر زندگی میکروبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>