مکزیک رئیس جمهور بی اعتنا از پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus موارد صعود

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador روز چهارشنبه عنوان اهمیت پوشیدن ماسک صورت در طول رمان coronavirus همه گیر تماس خزانه خود دبیر ادعا که با استفاده از آنها می تواند یک عامل فعال در اقتصاد “نامتناسب.”

لوپز Obrador تا به حال هرگز دیده می شود عموم پوشیدن ماسک و تا زمانی که او پرواز کرد به واشنگتن در اوایل این ماه برای دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ادامه مطلب: مکزیک coronavirus مرگ و میر در حال حاضر چهارم بالاترین در جهان

“اگر یک ماسک بود یک گزینه برای اقتصاد مجدد من می خواهم قرار دادن یکی بر بلافاصله” لوپز Obrador گفت. “اما آن را مانند که. من به دنبال توصیه های پزشکان از دانشمندان است.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند با پوشیدن ماسک در میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش COVID-19. در سن 66 لوپز Obrador همچنین می افتد به خطر گروه از افرادی که باید پوشیدن ماسک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مکزیک ادامه داد: به گزارش بالا نرخ انتقال چهارشنبه با 6,019 به تازگی تایید موارد به صورت تجمعی در مجموع 362,274 عفونت. وزارت بهداشت نیز گزارش داد 790 بیشتر مرگ و میر آوردن مجموع تا کنون در این بیماری همه گیر به 41,190 چهارم بالاترین مجموع پشت بریتانیا در 45,586.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در روز سه شنبه وزیر خزانه داری Arturo Herrera گفت: در یک نشست مجازی با یک ملی شورای کسب و کار است که کشورهایی که گرفته اند بیشتر در دستور رویکرد و اقدامات احتیاطی در فعال سازی مجدد اقتصاد خود شده بود موفق تر از دیگران است که رنج می برد شیوع بیماری های جدید و مجبور به قفل کردن دوباره.

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت و رئیس جمهوری مکزیک Obrador نشانه USMCA معامله در کاخ سفید

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت و رئیس جمهوری مکزیک Obrador نشانه USMCA معامله در کاخ سفید

هررا خودش قبلا بوده است, آلوده با COVID-19 و بهبود.

در چهارشنبه Herrera نشسته بود پشت لوپز Obrador زمانی که او صحبت کرد و از او پرسید: رئیس جمهور به او اجازه روشن شدن نظرات خود را از روز قبل. او گفت که او با استفاده از ماسک به عنوان یک “قیاس” برای توضیح به صاحبان کسب و کار است که اقدامات را می توان با خیال راحت به عمل در حال حاضر. در میان این قبیل اقدامات ماسک و او بیرون کشیده خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لوپز Obrador بازگشت به تریبون و تلفظ: “این فاصله امن و آزادی است.” او سپس اقدام به ستایش مکزیکی برای اینکه مراقب باشید و به انتقاد اخیر داستان در مطبوعات است که برجسته کردن تعداد مرده در کشورهای با رئیس جمهور که نمی پوشیدن ماسک از جمله مکزیک و ایالات متحده و برزیل است.

ادامه مطلب: ‘ظلم و ستم سرسام آور است:’ ایالات متحده deports مهاجران با استفاده از coronavirus بهداشت عمومی قدرت

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی عکس خود را با پوشیدن یک ماسک شنبه و دیروز اذعان کرد که آنها تا به حال یک اثر است.

لوپز Obrador ادامه سفر در سراسر مکزیک برای هفته wading را به جمعیت مانند معمول پس از مکزیک تایید آن COVID-19 عفونت Feb. 28. او به طور کلی به عنوان همه گیر را تهدید و تحت فشار قرار دادند به بازگشایی مکزیک اقتصاد.

“این فقط ماسک,” او گفت:. “این است که با تعدادی از عوامل از همه نوع.”

روز چهارشنبه وزارت بهداشت گزارش داد که COVID-19 در حال حاضر تبدیل شدن علت اصلی مرگ در میان زنان باردار در مکزیک و کسانی که به تازگی تولد داده حسابداری برای 19 درصد از این مرگ و میر.

در مجموع 2,842 عفونت های تایید شده اند در میان زنان باردار و کسانی که به تازگی تولد داده می شود و در نتیجه 83 مرگ و میر. این سازمان گفت: 88 درصد از عفونت های تایید شده در دوران بارداری و 12 درصد پس از زایمان.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>