داخل ونیز 50 سال مبارزه در برابر سیل مرگبار – CNET

Libreria Acqua آلتا است Instagram معروف است. بیش از 30000 نفر دارای برچسب گذاشته شده توسط خود بازدید دلربا, کتابفروشی, اما بر خلاف دیگر محبوب ساختمان در ونیز, Libreria Acqua آلتا نیست یک کلیسا یا canalside پالازو. این اصل ونیز در یکی دیگر از راه: این طراحی به پیشدستی کردن سیل که گرفتار این شهر برای قرن ها.

در داخل پیدا خواهید کرد کتاب در ونيز غذاهای انباشته در وان حمام. انگلیسی و ایتالیایی داستانی عناوین wedged در کنار یکدیگر بسته بندی محکم در یک قایق از یک طرف تنگ فروشگاه دیگر. آنها نه تنها وجود دارد برای اضافه کردن جو است. زمانی که این شهر سیل و آن را به عنوان ده ها تن از بار در سال از, وان حمام و قایق شناور حفاظت از کتاب در داخل.

Libreria Acqua آلتا می شود نام خود را از این پدیده: Acqua آلتا که به معنی “آب بالا” اشاره به جزر و مد بالا از دریای آدریاتیک که ضربه به تالاب ونیزی. این سیل شده اند یک واقعیت زندگی ونیز پس از قرن پنجم اما با توجه به افزایش سطح آب دریا ناشی از تغییر آب و هوا, آنها در حال حاضر مطرح مخرب تهدید.

وجود 34 نمونه از acqua آلتا بین 2014 و 2018 است که بیش از 110 سانتی متر (43 اینچ) به اندازه کافی به سیل تکه های از شهرستان و باعث آسیب مزمن به زیرساخت های آن است. وجود دارد فقط 30 چنین رویدادهای بین سال 1875 و در سال 1951.

این شهر ساکنان ساختمان های تاریخی و غیر قابل تعویض هنر در معرض خطر هستند. برخی ادعا ونیز خود خواهد بود unlivable تا پایان قرن. چندین راه حل پیشنهاد شده است مانند پمپاژ آب یا مایع سیمان تحت ونیز به منظور بالا بردن شهرستان و همچنین بیشتر تقویت تالاب طبیعی دفاع.

ونیز را Libreria Acqua آلتا دچار سیل در نوامبر سال 2019.

NurPhoto/گتی

در عوض دولت ایتالیا است که تفکر در یک مقیاس بزرگتر. آن را صرف 17 سال گذشته ساختمان این mosè یک میلیارد یورو پروژه زیرساخت با محوریت 78 کنترل از راه دور دروازه که افزایش در صورت لزوم برای جلوگیری از بالا جزر و مد از ورود به تالاب ونیزی.

در جولای 10, همه 78 گیتس مطرح شد برای اولین بار در طول یک تظاهرات عمومی اما دولت هنوز هم اضطراب به اطمینان ونیز شهروندان است که این طرح که نمی توان به طور کامل کاربردی تا پایان سال 2021 کار خواهد کرد. احاطه شده توسط فساد و تاخیر بحا خود را تبدیل به یک مشکل. منتقدان می گویند که دروازه نمی تواند به عنوان موثر به عنوان دولت پیش بینی و که آنها را باید مطرح شود به طوری که اغلب ونیز فاضلاب خواهد شد به دام افتاده در مرداب کشتن آن اکوسیستم.

“این است که مرگ در ونیز” گفت: Fabrizio Antonioli یک زمین شناس در ENEA, عمومی توسعه پایدار شرکت است.

اگر همه چیز رفته بود به طرح بحا دروازه می شده اند و آماده است در سال 2011. اما نه سال بعد و 4 میلیارد یورو بیش اصلی 1.6 میلیارد دلار (1.8 میلیارد) یورو بودجه بحا ممکن است هرگز به چالش افزایش صرفه جویی در ونیز.

بزرگترین acqua alta تاریخچه آمد و در سال 1966 به 1.94 متر است.

گتی

فاجعه آب و هوا

استراحت در انتهای شمالی دریای آدریاتیک بالای 118 سلیمان که مرتبط با پل ها و از هم جدا شده توسط کانال ونیز تعریف شده توسط آب است. پس از قرن ها ونیز حاکم بخشهایی از دریای مدیترانه به عنوان یک قدرت دریایی این شهر یاد کانال در حال حاضر جذب حدود 20 میلیون گردشگر در سال است. هنوز آب است که محافظت آن اولین مهاجران از تهاجم این شهر تبدیل شده است بیشتر نگران مسئولیت. یک جزر و مد بالا و قوی وزش باد از دریا باد دریای آدریاتیک را به آب کم عمق تالاب است همه که مورد نیاز برای سیل ونیز را پایین تر می آید ،

رابرت رودریگز/CNET

مانند Libreria Acqua آلتا ونیز طراحی شده است برای کار با جاری شدن سیل. برق اتصال جعبه نگهداری می شوند که در آن حتی بالاترین جزر و مد نمی تواند رسیدن به. افزایش چوبی گردشگاهها و یا “duckboards” آیا تنظیم سرعت برای اتصال ساختمان ها در هنگام پیاده رو غوطه ور هستند. گوندولا طراحی شده به طوری که سر خود را می تواند برداشته شود (و بعد از آن مرتبه بهم چسبیده) برای اطمینان از عبور امن در زیر پل ها به عنوان سطح آب افزایش یابد. اما سال گذشته یکی از بزرگ acqua آلتا وارد شد تا به سرعت این شهر تا به حال هیچ وقت به واکنش نشان می دهند.

“این آغاز از آبی” به یاد می آورد دیانا Zamda کارمند در Libreria Acqua علتا. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.” همه آن را در زمان “40 یا 50 دقیقه” برای یک روز عادی در ونیز برای انتقال به هرج و مرج.

Zamda توصیف Nov. 12, 2019, زمانی که ونیز شد ویران شده توسط سیل فاجعه بار. آب با افزایش عنوان بالا به عنوان 1.87 متر (6.1 فوت) نیم متر بیشتر از حد انتظار باعث حدود 1.1 میلیارد دلار خسارت است. ساختمان های تاریخی بودند deluged هتل ها بسته شدند و دو نفر کشته شدند. و Libreria Acqua آلتا دفاع غرق شد و صدها کتاب آسیب دیده یا از دست رفته.

St. mark’s Square, گردشگری و تاریخی محور از شهرستان.

NurPhoto/گتی

تنها یک سیل در این شهرستان در تاریخ ثبت شد و مخرب تر از 2019 را در سال 1966. یک 1.94 متر acqua آلتا, شناخته شده به عنوان Acqua Granda زده شهرستان. هزاران نفر از شهروندان شد و مجبور به تخلیه خانه های خود حدود 75 درصد از مغازه ها آسیب دیده بودند و 3 میلیارد دلار در آثار هنری از دست داده بود.

از آن پس ونیز را inundations سر به فلک کشید با هیچ نشانه ای از فروکش. St. mark’s Square, شهر تاریخی و توریستی محور آب گرفتگی کمتر از 10 بار در سال در دهه اول قرن 20. در هر یک از پنج سال گذشته این آب گرفتگی 60 بار.

یکی از ونیز پایین تر نقاط St. mark’s Square در حال حاضر سیل در حدود 60 بار در سال است.

NurPhoto/گتی

ونیز سیل نیست ناشی از تغییر آب و هوا, اما گرمایش جهانی عامل مهمی است. فقط به عنوان تغییرات آب و هوا باعث bushfires در استرالیا با بدتر شدن شرایط موجود مانند خشکسالی و خشک خاک آن بزرگ شود ونیز ذاتی آسیب پذیری در برابر سیل از طریق افزایش سطح دریا — از 2.5 میلی متر در سال و در قرن 20 به حدود 6 میلی متر در سال در دهه های اخیر.

ونیز روش آب-اندازه گیری سطح evinces حدی که آب و هوا تغییر کرده بزرگ شده این موضوع. پایه سطح صفر سانتی متر نسبت به سطح آب از سال 1872 زمانی که برای اولین بار جزر و مد سنج نصب شده بود. زمانی که مقامات توجه داشته باشید که این شهرستان آغاز می شود به سیل به دریا رسیدن به سطح 80 سانتی متر آنها ميانگين 80 سانتی متر بالاتر از سال 1872 سطح. اما سطح دریا افزایش یافته است حدود 30 سانتی متر یا 12 اینچ در 150 سال پس از. با این افزایش سطح دریا جدید غیر رسمی به طور متوسط جزر و مد تنها نیاز به افزایش 50 سانتی متر قبل از اینکه بخش هایی از شهرستان شروع به سیل.

محلی فعالیت های انسانی تشدید آب در شهرستان گلایه بیش از حد. پس از جنگ جهانی دوم طرح را برای صنعتی شدن یک شهر در نزدیکی منجر به پمپاژ بیش از حد ونیز زيرزمينی از ’50s به ’70s باعث این شهرستان غرق 12 سانتی متر و موقعیت آن را حتی بیشتر precariously. (و با توجه به فعالیت تکتونیکی, این شهرستان همچنان به نزول چند میلی متر در هر سال.)

“جاری شدن سیل در ونیز رخ داده است چند بار در طول تاریخ خود” نوشته کارولین فلچر و تام اسپنسر در سال 2005 کتاب در ونیز اما “50 سال گذشته نشان دهنده بی سابقه دوره های مکرر و شدید حوادث است.”

Duckboards هستند دست نگه داشته شود برای ساخت و ساز سریع بنابراین شهروندان می توانند در مورد روز خود را در طول خفیف سیل رخ می دهد که ده ها بار در سال است.

NurPhoto/گتی

ونیز دولت شده است به طور فعال مبارزه با سیل شرایط پس از سال 1966 را Acqua Granda. در این سال که به دنبال توضیح می دهد که کارل آموس, ساوتهمپتون دانشگاه استاد بازنشسته از زمین و اقیانوس علوم دولت محلی تقویت دفاع شهرستان. کانال خشک شده بودند تا این شهر را پایه می تواند غنی شده گردشگاهها مطرح شد به مقاومت در برابر بالاتر جزر و مد و باتلاق نمک و mudflats در تالاب ونیزی کشت شدند برای جلوگیری از ورودی آب اقیانوس است.

“مقدار زیادی از کار انجام شده توسط شهرداری ونیز. آن را محلی می گوید:” آموس که مطالعه شده است ونیز برای بیش از 25 سال است. او گفت: این بازسازی هر چند نه دیدنی موثر بودند. متاسفانه بسیاری از درمان های خانگی می تواند به تصویب رسید تنها به یک نقطه. شما می توانید بالا بردن پیاده رو اما نه درگاه برای مثال خیلی بیشتر بالا بردن گردشگاهها معنی شهروندان خیزان از طریق درب. (یکی از شایع تر پیشنهاد جایگزین برای این mosè است برای ادامه کار بر روی این تالاب را charles halford و نمک باتلاق است.)

در 1980s ملی ایتالیا دولت تصمیم گرفت آن را رفع ونیز مشکلات آب یک بار و برای همه است. این تصور یک پروژه به نام بحا کوتاه برای پیمانه Sperimentale Elettromeccanico (الکترومکانیکی تجربی ماژول) و ایتالیایی برای موسی. ممکن است پس از نام مقدس شکل اما در حال حاضر تقریبا 40 سال بعد چند معتقد هستند بحا پاسخ به ونیز را بپردازد.

بحا گلایه

ایده برای تلفن های موبایل قابل قبول است. بحا 78 موبایل دروازه خواهد بود ساخته شده در طول سه ورودی است که برای اتصال دریای آدریاتیک به تالاب ونیزی. مانند لندن تیمز مانع یا Maeslantkering حفاظت از روتردام از دریای شمال دروازه خواهد بود از راه دور ساخته هنگامی که جزر و مد افزایش انسداد از ورود آب به تالاب و صرفه جویی در ونیز از جاری شدن سیل. دروازه سپس از راه دور کردهاند هنگامی که سطح دریا کاهش می دهد.

یک برنامه ساده اما یک پروژه عظیم الجثه. Consorzio Venezia چای بدن تنظیم برای مدیریت این طرح تا به حال برای ساخت چیزی است که می تواند حفاظت از ونیز از سیل و بدون به خطر انداختن اکوسیستم آن و یا ایجاد یک ساختار بزرگ که سوختگی زیبایی آن است. این بدان معنی است که بر خلاف تیمز مانع یا Maeslantkering ، گیتس را مجبور به زندگی در زیر آب.

این بحا دروازه سه ورودی به تالاب ونیزی.

رابرت رودریگز/CNET

“بحا است تنها راه حل برای این غیر ممکن است مشکل” استدلال می کند جیووانی Cecconi یک مهندس که مشغول به کار در این mosè 28 سال.

اولین مطالعه امکان سنجی برای موبایل سدها به عنوان یک راه حل به ونیز را سیل ارائه شد و در سال 1971 با قانون عبور به پیشنهاد دو سال بعد. سیاستمداران و مهندسین استدلال و اصلاح شده این پروژه برای 30 سال قبل از ساخت و ساز در سال 2003 آغاز شد. در آن زمان آن هزینه برآورد شده برای رسیدن به 1.6 میلیارد یورو بیش از هشت سال دوره ساخت و ساز.

که هوا ثابت می شود اسراف و خوش بینانه است. نه سال پس از اتمام برنامه ریزی شده تاریخ, کار در این mosè همچنان ادامه دارد. در سال 2014 به روز شده هزینه شد €5.5 میلیارد و 343 درصد بیش از بودجه اصلی. در حال حاضر برخی از برآورد بحا درست هزینه های ساختمان به حدود 8 میلیارد یورو رسید. برآورد فعلی برای دروازه به عملیاتی در اواخر 2021. این کاهش یک تکه از این mosè برنامه ریزی شده است طول عمر.

“قرار بود آن را به پایان رسید در سال 2011 می گوید:” جین دا Mosto یک دانشمند محیط زیست و از بنیانگذاران ما در اینجا ونیز یک سازمان غیر دولتی اختصاص داده شده به این شهرستان را حفظ است. او اشاره می کند که دولت ایتالیا طراحی شده بحا به آخرین برای یک قرن. “ما در حال حاضر از دست داد 10 سال از به اصطلاح 100 سال زمان عامل” او آه.

تاخیر بسیار از این mosè تنها مسئله است. در حالی که مستقر دروازه خواهد بلوک از رسیدن کشتی ها به و خروج پورت یک بخش حیاتی از اقتصاد این شهر. از همه مهمتر آنها را به دام فاضلاب که جریان خارج از شهر به دریای آدریاتیک و در تالاب ونیزی.

با توجه به این عوارض جانبی بحا تنها در نظر گرفته شده برای “بسیار شدید جزر و مد بالا” رسمی طبقه بندی از کسانی که در رسیدن به 110 سانتی متر است. این باعث می شود که بیشترین زیان سیل اما بسیار نادر است به اندازه کافی اتفاق می افتد تنها تعداد انگشت شماری از بار در سال برای این mosè به طور جدی آسیب تالاب را در اکوسیستم.

و یا حداقل آنها نادر است به اندازه کافی. مشکل دیگر این پروژه طراحان پیش بینی نیست: یک بد بخت سبک شماری سهل گیری از افزایش سطح دریا به معنی دروازه مستقر خواهد شد به مراتب بیشتر از اصل برنامه ریزی شده است. مهندسین اختصاص 20 سانتی متر افزایش بیش از این mosè 100 سال عمر با توجه به دا Mosto. یک 2019 گزارش های بین المللی در پنل تغییر آب و هوا می گوید: 60 سانتی متر افزایش احتمال بیشتری دارد.

“بحا باید استفاده شود نه دو یا سه بار در سال [به عنوان مسوولین فکری] می گوید:” ENEA را Antonioli “اما برای مثال 25, 30 بار در سال است.” دیگران برآورد گیتس در نهایت به اعزام صدها بار در سال است.

این را خراب شهر اکوسیستم. فاضلاب از ونیز خواهد بود به دام افتاده در داخل تالاب برای مدت زمان طولانی باعث سنگین رشد جلبک ها. این جلبک ها را در تمام اکسیژن کشتن هر چیز دیگری.

“اگر شما در اطراف تالاب وجود دارد پر جنب و جوش ماهیگیری جامعه صدف صنعت شیلات وجود مزارع پرورش ماهی در جنوب ونیز” آموس توضیح داد. “شما دنبال آن هستید در [صدها میلیون یورو] یک سال در ارزش در شیلات. … همه از این است به احتمال زیاد در خطر است.”

کارشناسان دیگر قولنج ، پایین تر از مناطق مانند خیابان علامت مربع می تواند سیل با جزر و مد به عنوان کم 80 سانتی متر به عنوان مثال معنی بحا را عمدتا ترک آن را آسیب پذیر طراحی شده توسط. به طور مشابه قطعات ونیز سیل از زیر با توجه به کهنه لوله کشی روشهای دیگر مشکل بحا را حل نمی کند.

مفهوم هنر است که نشان می دهد چگونه هر یک گیت وی رونمایی از آن در زیر آب محل سکونت.

Consorzio Venezia چای

Cecconi اذعان عوارض ناشی از افزایش سطح دریا اما می گوید این نیست کاهش بحا را ضرورت است. او تصدیق میکند که این mosè گذشته ممکن برای آن 100 در نظر گرفته شده اما می گوید این سیستم خواهد بود با ارزش تر به ونیز در طول آن سال از بهره برداری از آن خواهیم بود نیاز بیشتر از پیش بینی. او یکی مدافع این پروژه اما رد کسانی که فرض کنید که این mosè طراحی شده است برای رفع تمام ونیز مشکلات.

“اگر شما در حال oversimplistic و شما فقط می گویند:” این راه حل نهایی در حال رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای و یا از آن خواهد شکست, ” اوه, بله, آن را با شکست مواجه خواهد شد,” او می گوید. “این شده است هرگز گفت که این راه حل نهایی. این بیمه برای به دست آوردن زمان برای یکی دیگر از راه حل. این است معنای انطباق.”

با این حال اولیه آزمون از برخی از پروژه دروازه آشکار تر deflating نگرانی است. بحا حتی ممکن است کار به عنوان در نظر گرفته شده — حداقل نه بدون گزاف هزینه های تعمیر و نگهداری. چند تحریف لولا در پایه دروازه داشت و در ژوئن 2019 محاکمه در نزدیکی لیدو یکی از جزایر تالاب ونیزی. آنها تا به حال عمدتا خورده با نمک با توجه به La Nuova Venezia. بیشتر زنگ زدن و نمک خوردگی کشف شد ممکن است.

“اگر شما تحریف لولا و سپس به وضوح آنها نمی رود درستی” توضیح می دهد که Amos. “آنها در حال رندر بی فایده است.”

Consorzio Venezia Nuova نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. الساندرو Soru, بحا در حال حاضر مدیر پروژه در سال گذشته گفت: وال استریت ژورنال: “این یک فرایند طولانی است که طول می کشد افزایش سرعت و بر اساس تست های ما انجام داده اند وجود دارد مطلقا هیچ نشانه ای که این mosè کار نخواهد کرد.”

جوزپه کونته ایتالیا, نخست وزیر, ساعت بحا گیتس افزایش در جولای 10.

Anadolu Agency/گتی

رسوایی واترگیت

با شک و نصب بیش از این mosè کنسرسیوم به دنبال برخی از vindication در جولای 10. در مراسمی با حضور جوزپه کونته ایتالیا, نخست وزیر, همه 78 بحا دروازه برداشته شد و در آزمون طراحی شده برای نشان دادن سیستم شایستگی. Consorzio Venezia Nuova قبلا تست شده بخش بحا اما پیش از این هرگز تا به حال مجموعه ای کامل از دروازه های مطرح شده به طور همزمان.

با سلب مسئولیت است که شرایط آب و هوا خواهد بود به مراتب خشن تر زمانی که بحا مورد نیاز است — بادها شد و چهار بار به عنوان قوی در ماه نوامبر گذشته Acqua آلتا — نسخه ی نمایشی بدون دردسر رفت. در عین حال حتی نخست وزیر شد محتاط بودن بیش از حد خوش بینانه است.

“ما باید همه امیدوارم که کار می کند” کونته به خبرنگاران گفت پس از اذعان به پروژه تاریخ “فساد و تخلفات.”

بحا است شهرت بد است و نه فقط یک ماده از برنامه ریزی ضعیف اما venality بیش از حد. در سال 2014 این mosè شد مرکز فساد بزرگ مالی در مورد. Consorzio Venezia چای است متهم funneling پول دور از این پروژه و با استفاده از آن به رشوه ده ها تن از سیاستمداران و مقامات در ازای حمایت از به طور فزاینده ای دقیق پروژه.

ونیز شهردار جورجو Orsoni شد متهم به سوء استفاده از وجوه اختلاس شده از این mosè برای تامین مالی فعالیت های حزب. در ماه ژوئن 2014 او قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی و مجبور به کناره اما نه قبل از سرزنش خود حزب دموکرات و گفت: این توصیه او را به قبول وجوه و ادعا دیگر شهرداران قبل از او انجام داده بود تا بیش از حد. جیووانی Mazzacurati رئیس Consorzio تا سال 2013 به اتهام رشوه دادن به سیاستمداران رسیدن به یک درخواست معامله قبل از مرگ در 87 سال گذشته است.

جولای 10 مراسم رو توجه بسیاری از شهروندان که در برابر این mosè. این پروژه دیده می شود در مقیاس بزرگ تظاهرات در موارد متعدد.

استفانو Mazzola/بیداری/گتی

“مهندسی و ساخت و ساز و مواد مورد استفاده بسیار نگران کننده” توضیح می دهد که دا Mosto “اما حتی بدتر از همه این است که چگونه این پروژه تمام شده و در حال موفق.”

Cecconi سرزنش بسیاری از این پروژه تاخیر در “تنگنا از بوروکراسی.” پس از رسوایی فساد در سال 2014 کار بر روی این پروژه تبدیل شده است یخبندان. دولت ایتالیا وظیفه کمیسیون با اجرای کنسرسیوم گردش مالی که از دست داده از یک سال از ساخت و ساز. در سال 2018 کنسرسیوم کمیسیون گفت: این mosè شد 93% تکمیل کردن فقط 8% از گزارش اتمام رای در سال 2013.

“وجود دارد یک لابی توسط ونیزی در برابر کل این پروژه می گوید:” آموس. “نه تنها آن را انحراف مسیر پول از پروژه های دیگر در سراسر ایتالیا اما این بدان معنی است که وجود دارد نه به اندازه کافی پول در سمت چپ برای انجام روز به روز کسب و کار در ونیز. در برخی از مراحل وجود ندارد و حتی به اندازه کافی پول برای دفع زباله است.”

منتقدان شارژ که بحا بیشتر در مورد سیاست از حل مشکل یک ننگ برمیگردد و ساز آن است. Cecconi اشاره می کند که حتی در 90s پروژه سیاسی “پرچم” برای افرادی که برای یا علیه آن. این مسموم است بحث.

“وجود دارد دو طرف آنها صحبت نمی کنم و به هر یک از دیگر. یکی است که می گوید این mosè بزرگ کسب و کار مفید تنها به افرادی که اختراع آن را در ضرر شهروندان است. از سوی دیگر حزب از انجام [که] این mosè خواهد بود که راه حل نهایی برای این شهرستان است. هر دو آنها در اشتباه هستند.”

این تالاب که ذخیره ونیز اولین مهاجران از تهاجم در حال حاضر می تواند آن را به آتش کشیدند.

کنت آلمانی/CNET

مخالف توسط گروه های زیست محیطی ایتالیا با نفوذ ملی حزب سبز و ونیز شورای شهر (یکی از چندین ادارات مرتبط با پروژه), بحا شده بود و فرو رفته در باتلاق سیاسی برای نزدیک به دو دهه-از Consorzio Venezia چای وظیفه بود با حفظ ونیز در سال 1984 — قبل از اولین آجر گذاشته شد در سال 2003. این بن بست شکسته شد توسط سیلویو برلوسکونی که پس از تبدیل شدن به نخست وزیر در سال 2001 تصویب یک زیرساخت قانون است که او را قادر به گریز از بوروکراسی که بدن افت می کند مهم پروژه های ملی است.

آموس توصیف بحا به عنوان یک برلوسکونی “غرور پروژه” و می گوید که نخست وزیر بود و آگاه از پرچم قرمز اما اصرار آن ساخته شود “آمده جهنم یا زیاد آب است.” این پروژه هرگز جهانی محبوب: به عنوان برلوسکونی افتتاح ساخت و ساز با یک مراسم در سال 2003 محیط زیست در قایق های کوچک سعی در اخلال در جشن. یک اب شناسی را به ونیز بررسی بحا خواسته شده بود در سال 2003 توسط CBS (CNET و فردا همان شرکت مادر ViacomCBS) آیا او فکر کرد که این طرح کار می کنند. “من فکر نمی کنم” او جواب داد. “من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به ماه مارس به جلو و نه یک اینچ است.”

حتی پس از ساخت و ساز در سال 2003 آغاز شد و معنادار فشار برای کنار گذاشتن این پروژه است. در آوریل سال 2005 پس از ضد بحا شهردار به قدرت رسید ونیز شورای شهر به دستور پلیس برای توقف ساخت و ساز و محیط زیست آغاز شد و با اعتراض مجدد مزه است. اما برلوسکونی را رد کرد و از شهردار درخواست برای توقف این پروژه است. “آخرین شک و تردید از بین رفته اند” او در آن زمان گفت. “بحا ساخته خواهد شد.”

برلوسکونی بود نظر رسیده اما پاسخ نمی دهند.

سیلویو برلوسکونی (دوم از راست در جلو) بازگشت به ونیز پس از 2019 را سیل و خواستار بحا پایان خواهد رسید.

فیلیپو مونتفورت/گتی

دا Mosto می گوید وجود دارد بیش از اندازه کافی سرزنش برای رفتن به اطراف. “همه دولت ها که پس از [برلوسکونی را] انجام داده اند می تواند چیزی به آن را تغییر دهید,” او می گوید. “شما می توانید این تغییر بزرگ پروژه های زیربنایی و یا آنها را متوقف و یا معکوس آنها را اگر شما می توانید اطلاعات جدید و متوجه این اشتباه چیزی که به انجام است.”

سیل مشکل فقط فوری تر در چند دهه آینده است. بیش از 5,500 کیلومتر مربع از زمین از جمله ونیز زیر آب خواهد بود 2100 اگر تغییرات آب و هوایی نیست, متوقف, با توجه به یک سال 2017 مطالعه led توسط ENEA را Antonioli. (Cecconi اختلافات روش مطالعه که در نگاه رها شده و بار سنگین معادن در سراسر ساحل دریای مدیترانه برای تعیین سطح دریا افزایش طول هزاره گذشته و قیاس انتظار می رود افزایش سطح دریا در طول قرن بعد.) بر خلاف بسیاری دیگر از شهرهای ساحلی ونیز گلایه را دریافت کنید توجه جهانی. اما هنوز هم وجود دارد یک خطر است که در آن شما را بیش از حد طولانی برای بحا به اثبات رسیده خالی راه حل است.

“تا زمانی که مردم از خواب بیدار به این واقعیت است که این mosè قصد ندارم به حل ونیز مشکل گزینه های دیگر می رویم نه به جدی گرفته شود می گوید:” آموس. “اما واقعا قادر به نشان می دهد [که بحا نیست رفتن به محل کار] را یکی دیگر از 20 یا 30 سال که در آن زمان آن را برای رفتن به بیش از حد در اواخر ونیز.”

نخست وزیر کونته اشاره کرد که این mosè یا بخشی از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد بعد از این سال اگر آن را به نظر می رسد مانند شهر ویران خواهد شد توسط یک aqua علتا به عنوان باطل به عنوان در سال گذشته است. “ما همه مشتاقانه در انتظار” او گفت: “همه ما امیدواریم که آن را در دستیابی به عملکرد آن است.”

Libreria Acqua علتا را دایان Zamda است که در میان ساکنان ونیز به ایمان از دست رفته به خصوص پس از کتابفروشی را غوطهوری در ماه نوامبر. “من فکر نمی کنم این mosè خواهد بود یک راه حل” او آه.

Zamda می گوید او امیدوار است هرگز به دیدن سیل که هیولا دوباره. شانس در برابر او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>