اسناد فاش کردن شک و تردید در آلبرتا برنامه ای برای بستن بند مقررات آزاد پارک

برترین مشاوران به آلبرتا وزیر محیط زیست شد محتاط در مورد برنامه های دولت برای کوچک شدن استان پارک های سیستم و توصیه های او را دنبال نمی کند.

دسترسی به اطلاعات درخواست شده توسط کانادا پارک ها و بیابان جامعه خواسته مکاتبات جلسه یادداشت ها و ایمیل های بین Jason نیکسون ارشد و کارمندان دولت در بخش خود را. آنها پوشش ژانویه تا مارس این سال است.

نیکسون اعلام کرد در ماه مارس که ایالات محافظه کار دولت قصد دارد به طور کامل و یا تا حدی نزدیک 20 استانی پارک ها و دست کردن یکی دیگر از 164 به شخص ثالث مدیران. سایت های که برای آن هیچ مدیران می توان به از دست دادن وضعیت پارک و برگرداندن به طور کلی تاج زمین.

ادامه مطلب: 20 آلبرتا پارک میله میله به صورت کامل و یا جزئی تعطیلی

نیکسون وعده داده است هیچ پارک زمین فروخته خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جلسه یادداشت ها نشان می دهد که اخیرا در ماه دسامبر گذشته پارک selloffs شد حداقل در نظر گرفته شود. امکانات به روز-استفاده از مناطق شامل “اجاره/فروش به خارجی بدن است.”

یک صفحه دیگر اشاره به گزینه “حذف امکانات و برگرداندن به خالی زمین های عمومی (یا فروش در منطقه سفید).”

چگونه تغییرات در آلبرتا پارک را تحت تاثیر حفاظت

چگونه تغییرات در آلبرتا پارک را تحت تاثیر حفاظت

سفید منطقه با اشاره به اين استان را کشاورزی منطقه است. نیکسون گروه در حال حاضر به فروش می رسد یک محافظت نشده پچ بومی مرتع در جنوب آلبرتا برای کشاورزی سیب زمینی.

آلبرتا, محیط زیست و پارک ها پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای اظهار نظر در اسناد و مدارک.

وزیر گفت: پارک های تصمیم گیری ساخته شده بود به صرفه جویی در پول اما یادداشت های مشخص شده “محرمانه مشاوره به وزیر” نشان می دهد دستیابی به آن بعید است.

ادامه مطلب: آلبرتا مخالفت تماس برای مشاوره عمومی در استان, پارک, طرح

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“تجربه ما نشان می دهد سرمایه گذاری همراه با برچسب قیمت (یعنی سرمایه گرانت/عامل یارانه)” آنها می گویند.

گروه هرگز منتشر رقم چقدر کاهش سیستم پارک — مورد اشاره در اسناد به عنوان “وجین کردن کاه” — را نجات دهد. و نه این یادداشت با ارائه یک.

این اسناد همچنین نشان می دهد که نیکسون نادیده گرفته و توصیه به مشورت ، بالا-سطح مقامات اداره در ماه دسامبر توصیه می شود که دو مجموعه از مشاوره — یک “گسترده در سطح بالا مشاوره/نامزدی” پس از فاز دوم برای سایت های خاص.

بعد به روز رسانی ارائه مشاوره به دولت می گوید: “به عنوان توصیه شده توسط (سرپرست) و ارتباطات توصیه می شود گزینه این است که نه مشاوره.” بدون توضیح داده شده است.

موظف به مشورت با مردم بومی است که به عنوان “بسیار زندگی می کنند سوال است.”

ادامه مطلب: آلبرتا تاخیر انتشار دستورالعمل در پارک مشارکت با توجه به COVID-19 همه گیر

نیکسون قبلا گفته کانادا مطبوعات که بدون مشورت و هماهنگی لازم بود به این دلیل که حزب نیت در آن 2019 انتخابات پلت فرم. در 114 صفحه وجود دارد یک جمله مبهم در پارک سیاست.

در طول و قبل از مبارزات انتخاباتی نیکسون انتقاد جدید دموکرات ها برای مشاوره به اندازه کافی در پارک.

جلسه یادداشت ها همچنین نشان می دهد که نیکسون شد و هشدار داد که خلاص شدن از پارک ممکن است در تضاد با اهداف دیگر. به او گفته شد یک خطر وجود دارد که این تغییرات نمی خواهد “را حس یا چین با گسترده تر سیستم نتایج.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرتا می خواهد به دست کردن مدیریت از 164 استانی پارک

آلبرتا می خواهد به دست کردن مدیریت از 164 استانی پارک

بوروکرات ها اشاره کرد که آلبرتا محیط زیست شده است در تلاش برای ترویج ماهیگیری تفریحی. آنها به نام پارک تعطیلی یک “بالقوه يافت.”

“تصمیم گیری می تواند تاثیر (واحد خبر) توانایی به منظور افزایش ماهیگیری اگر پارک تعطیل هستند/واگذار … قدر از () تاثیر (است) در حال حاضر ناشناخته است.”

نیکسون پیشنهاد کرده پارک میله میله برای بسته شدن هستند و به ندرت بازدید کردند.

این اسناد حاوی اطلاعات در ملاقات و اگر چه درخواست دسترسی به خواسته معیارهای مورد استفاده برای انتخاب پارک ها برای بسته شدن.

این فایل مراجعه کنید به خلاص شدن از پارک به عنوان یک توسعه اقتصادی فرصت است. پارک های مناسب باید در درون دولت و وزارت اهداف: “پایداری مالی شرکت در مشارکت فعال کردن فرصت های اقتصادی کاهش ذینفعان محرک.”

اسناد و مدارک توصیف یک تغییر در نحوه آلبرتا مدیریت آن فضاهای وحشی. برخی از آنها باید توسط Alberta پارک به عنوان استانی “جواهرات تاج و تخت” در حالی که بقیه به مقرراتزدایی و مدیریت توسط گروه زمین را بدست آورد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن پیشنهاد شده است که تغییر را می توان مرحله به مرحله به مردم زمان برای رسیدن به آن استفاده می شود.

“(آن) می تواند حتی فاز که در پس … (به) عمومی نمی بینم عظیم مجدد سازمان و مقررات زدایی در یک بار.”

ادامه مطلب: آلبرتا دولت بی سر و صدا متوقف بسته شدن 17 استانی پارک

کریس اسمیت از بیابان جامعه می گوید: این جلسه یادداشت موفق به طلسم کردن یک دلیل منطقی برای پارک تغییرات.

“آن چه به نظر می رسد بیشتر از یک ایدئولوژیک تصمیم با روکش مالی با احتیاط گفت.”

اسمیت با اشاره به اسناد و مدارک می گویند که اجرای این طرح را پنج سال.

“قطعا وجود دارد فرصت برای دولت به این و راه رفتن در یک بیت و یک بحث” او گفت:. “ما فقط می خواهیم آنها را به صداقت در مورد آنچه آنها انجام می دهند.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>