چین شجاعانه Tianwen-1 ماموریت به مریخ: همه چیز شما نیاز به دانستن – CNET


marstianwen

یک هنرمند تصور از سه فضاپیمای چین به مریخ ارسال خواهد شد در هفته های آینده.

طبیعت نجوم

طولانی مارس 5 موشک فرستاده چین در یک ماموریت شجاعانه برای فرود بر روی مریخ.

در جولای 22, چینی آژانس فضایی فرستاده می شود سه نفر از فضاپیما — یک مدارگرد و یک کاوشگر و مریخ نورد — به مریخ است. شناخته شده به عنوان Tianwen-1 ماموریت با نام آزادانه ترجمه برای “سوالات به بهشت است.” به عنوان راه اندازی با نزدیک شدن به بزرگترین سوال “از کجا می توانم ببینم ؟” چین شده بود و کم حرف در مورد هر گونه بالقوه livestreams.

“در ماه های در حال اجرا تا به یک ماموریت بزرگ وجود دارد به رادیو سکوت است که خسته کننده” می گوید: اندرو جونز یک روزنامه نگار که گزارش در چین برنامه فضایی برای SpaceNews.com. “ما چیزی برای چنگ خاوری-4 تا فرود موفقیت تایید شد.”

اما ده ها تن از خصوصی برنامه تضمین مشتاق موشک طرفداران می تواند طولانی مارس 5 ترک زمین شد.

این چانگ خاوری-4 ماموریت به ماه یکی از مهمترین دستاورد دستاوردهای چینی اکتشافات فضایی برنامه. در ژانویه 2019 چین قادر به ارائه یک کاوشگر قمری کنون جانبی — اولین بار یک ملت تا به حال به دست آمده چنین feat. بر خلاف اخیر ناسا و اسپیس ایکس ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی, راه اندازی چانگ خاوری-4 بود نه پخش در سراسر جهان در زمان واقعی. وجود دارد هیچ livestream برای راه اندازی و هیچ عکس از کنترل ماموریت جشن زمانی که دانشمندان و مهندسین آموخته از موفقیت خود را.

در رسانه های اجتماعی چینی شبکه Weibo, این یک داستان متفاوت است. Quanzhi یه, یک ستاره شناس در دانشگاه مریلند می گوید: Tianwen-1 hasthag در Weibo تولید شده 29,000 توییتهایی و 150 میلیون می خواند که از ژوئیه 15.

یه یادداشت آن را غیر معمول نیست برای چین به آرام قبل از ماموریت بلکه می گوید او نشد و بهبود ارتباطات در دهه گذشته اشاره کرد “امروزه شما می توانید ببینید دانشمندان بحث در مورد ماموریت مفاهیم در رسانه ها و بسیاری از بحث و گفتگو در چین برنامه فضایی اتفاق می افتد در Weibo.”

این Tianwen-1 ماموریت

فرود بر روی ماه دشوار است — و فرود در آن به مراتب طرف حتی بیشتر از آن — اما مریخ کل متفاوت کتری کیهانی ماهی. سیاره سرخ خواهد شد و در آن نزدیک ترین نقطه به زمین در اواخر ماه جولایدر حدود 36 میلیون مایل (58 میلیون کیلومتر) اما Tianwen-1 هنوز هم به حرکت بسیار بیشتر فاصله به زمین بر روی سطح مریخ زمانی در مارس سال 2021. که نیاز به یک معامله خوب از دقت ناوبری و وحشتناک فرود به سطح. به عنوان ایالات متحده و روسیه به خوبی آگاه مریخ است که به شدت خوب در کشتن رباتیک کاشفان. بیش از 50 درصد از ماموریت به سیاره سرخ فرستاده شکست.

چینی ماموریت را لگد مشکل تا چند شکاف. Tianwen-1 یک تهدید سه گانه: این شامل یک فضاپیما در مدار یک کاوشگر و مریخ نورد.

“Tianwen-1 در حال رفتن به مدار زمین و انتشار یک رور همه در اولین امتحان کنید و هماهنگی مشاهدات با یک مدارگرد” این ماموریت را دانشمند ارشد نوشت: در یک مقاله کوتاه برای مجله طبیعت نجوم در جولای 13. “هیچ ماموریت های سیاره ای که تا کنون اجرا شده در این راه است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: فرار به مریخ: چگونه شما وجود دارد و که در آن شما…


13:59

علمی اهداف Tianwen-1

با سه سفینه فضایی عازم مریخ چین امیدوار است به ارائه یک “جهانی و گسترده بررسی از کل سیاره” در حالی که با استفاده از این کاوشگر به بررسی مکان در سطح عالی علمی علاقه.

به عنوان دقیق مقاله در طبیعت در تاریخ 13 ژوئیه وجود دارد پنج هسته علم هدف است که برای اولین بار در سال 2018:

  • ایجاد نقشه های زمین شناسی مریخ
  • بررسی فنی مریخ خاک و به طور بالقوه قرار دادن آب یخ سپرده
  • تجزیه و تحلیل سطح مواد ترکیب
  • بررسی جو مریخ و آب و هوا را در سطح
  • درک الکترومغناطیسی و میدان های گرانشی این سیاره

مدارگرد مجهز به هفت ابزار است. آن را شامل دو دوربین, یک زیرسطحی penetrating radar یک طیف سنج به فاش کردن ترکیب مواد معدنی از سطح و ابزار برای تجزیه و تحلیل ذرات در جو مریخ.

این مریخ نورد است که حدود دو برابر جرم چین قمری Yutu-2 رور در حدود 240 کیلوگرم (530 پوند) شامل شش دستگاه و همچنین شامل دو دوربین و همچنین رادار و سه آشکارسازهای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درک ترکیب خاک و میدان مغناطیسی مریخ است.

سایت فرود برای مریخ نورد شده است این موضوع از حدس و گمان اما طبیعت مقاله تایید آن خواهد بود در جایی در مدینه فاضله Planitia یک دشت وسیع در مریخ’ عرض شمالی و همان محل ناسا وایکینگ 2 ماموریت فرود در 1970s. انتظار می رود touchdown تاریخ است که حدود دو تا سه ماه پس از Tianwen-1 وارد مدار مریخ اگر همه می رود به طرح ما می توانید انتظار آن را مدتی در آوریل یا مه 2021.

مریخ محل

ژوئیه و اوت نگاه به تواند تحت زمان مشغول برای مریخ است.

نه تنها چین راه اندازی Tianwen-1, اما , امارات متحده عربی خواهد شد که فرستاده خود را در مریخ اکسپلورر به سیاره سرخ: یک مدارگرد به نام امید. این مدارگرد را بررسی و تجزیه و تحلیل جو نازک مریخ را امتحان کنید و تفصیل شرح دادن که چرا آن را بسیار غیر معمول است.

ناسا بیش از حد گرفتن در روی زمین خروج. آژانس فضایی هدف از راه اندازی آن پشتکار رور زودتر از جولای 30. نسل بعدی مریخ نورد نیز توان حمل یک هلیکوپتر شناخته شده به عنوان نبوغیک تکنولوژی تظاهرات که با هدف تبدیل شدن به اولین وسیله نقلیه به پرواز در سراسر سطح سیاره دیگری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>