‘شگفت آور’: صادق خان می گوید: بوریس جانسون است صحبت به او را برای ماه

صادق خان را متهم به نخست وزیر نداشتن صحبت به او را برای ماه طول coronavirus بیماری همه گیر.

شهردار لندن گفت که او تا به حال شده است لابی بوریس جانسون در استفاده از ماسک صورت, اما که آخرین بار او را به او صحبت کرد در حدود دو ماه و نیم قبل.

“آخرین باری که من به او صحبت کرد و آخرین زمان وجود دارد کبرا جلسه بود که در اوایل ماه مه” آقای خان گفت: انجمن مطبوعات آمریکا ،

“من برای پیدا کردن آن شخص نخست وزیر یک کشور در طول یک بیماری همه گیر نیست برگزاری کبرا.

“من آن را به همان اندازه شگفت آور است که نخست وزیر نیست و درگیر شدن با شهردار شهر پایتخت.

“اما آن را برای او توضیح دهد که چرا او را انجام نمی دهد پس من مشتاق به مطمئن شوید که ما را در لندن به عنوان امن به عنوان ما می تواند در این بیماری همه گیر و تیم ما کار با دولت حتی اگر آن را نه نخست وزیر.”

آقای خان حزب محافظه همتای در آینده شهردار لندن در انتخابات پیشنهاد شده بود عمدا قفل شده است و خارج از این جلسات به این دلیل که دولت نه خودش عبور بر روی جزئیات بحث های خود را به مردم است.

به عنوان اواسط مارس آقای خان گفت: ماسک های صورت نیاز به اجباری ساخته شده در حمل و نقل عمومی که دولت هنوز ارائه مشاوره در برابر استفاده از آنها برای ترس وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

در 18 ژوئن آقای خان گفت: ماسک باید فرسوده در تمام مغازه ها با دولت ملی در نظر گرفتن توصیه های خود را در 14 ژوئیه یک ماه بعد برای کسب و کار خرده فروشی در انگلستان است.

شهردار لندن شد و با توجه به توان بالا برای انتخاب مجدد در ماه مه اما این مسابقه به تعویق افتاد تا سال آینده در حساب از این بیماری همه گیر. نظرسنجی ها نشان می دهد آقای خان را صریحا ضرب و شتم خود را محافظه کار حریف شان بیلی که ادعا می کند وقت اتحاد جناح های حمل و نقل برای لندن – یک اعتقاد عمومی در میان فعالان محافظه کار.

Mr بیلی گفت talkRADIO در هفته گذشته: “صادق خان گله و شکایت نبود او دعوت به کبرا جلسات سطح بالا جلسات با چیزهایی که در مورد بحث خصوصی, بنابراین به عنوان به نه باعث ترس و وحشت در کشور است.

“او به جلسه دعوت شد و اولین چیزی که او به بیرون آمدن از آن جلسه و آن جلسه را محرمانه. او به ما گفت که مدرسه ممکن است تعطیل که می تواند باعث بزرگ وحشت.

“او نمی خواست به فاش کردن هر گونه اطلاعات و او. به همین دلیل او نمی توان اعتماد کرد. دولت نمی خواهد به او صحبت می کنند چرا که همه چیز را به او بگویید که آن را تبدیل به یک بازی سیاسی است.”

TfL که معمولا دریافت هیچ عامل یارانه و بودجه و خدمات خود را از کرایه مواجه شده است و یک کاهش چشمگیر در درآمد در طول بیماری همه گیر به عنوان مسافران خاموش ماند حمل و نقل عمومی. دولت را فراهم کرده است £1.6 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای اپراتور اما با شرایط مانند پایان دادن به سفر رایگان برای جوان و پیر و خیابان های سطح اقدامات فعال اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>