سازمان دیده بان SpaceX کشتی در نهایت گرفتن یک کل Falcon 9 rocket بینی مخروط – CNET


screen-shot-2019-01-30-at-12-42-36-pm.png

SpaceX را خانم درخت کشتی در اصل به نام آقای استیون.


SpaceX

SpaceX علامت بسیاری از جعبه با آن دوشنبه اندازی یک موشک فالکون 9 حامل کره جنوبی Anasis-II ماهواره نظامی: با موفقیت مستقر ماهواره. فرود اولین مرحله تقویت کننده در یک هواپیمای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس. گرفتار هر دو نیمه از fairing برای اولین بار.

این fairing بینی است مخروطی است که محافظت از محموله در طول راه اندازی. آن شكافته شود و سقوط به زمین است. SpaceX دو کشتی های خانم درخت و خانم رئیس, گرفتار, دو قطعه در گسترده خود شبکه. SpaceX به مدت طولانی به دنبال پاک کردن ضبط از هر دو fairing نیمه تا این لحظه ارزش جشن گرفتن.

SpaceX توییتی ویدئوها از جلب در روز سه شنبه. آنها نشان می دهد همه هیجان به هر fairing نیمی از زمین در آن مربوطه خالص چتر نجات انتهایی پشت سر گذاشت.

SpaceX بنیانگذار Elon Musk همچنین اعلام کرد موفقیت روز دوشنبه به tweeting “هر دو fairing نیمه گیر از فضا توسط SpaceX کشتی!”

همه این تلاش ها بخشی از SpaceX کار به استفاده مجدد از قطعات موشک به کاهش هزینه های راه اندازی.

این Anasis-II ماموریت نیز قابل توجه برای مارک سریع ترین زمان چرخش برای یک موشک استفاده مجدد. فالکون 9 booster اصل پرواز فضانوردان ناسا به فضا در نسخه ی نمایشی-2 ماموریت در ماه مه فقط 51 روز قبل Anasis-II.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>