روسیه گزارش سرویس های امنیتی باید با کمک به محافظت از فرایندهای دموکراتیک

Brexit-حمایت تاجر Arron بانک ها مربوط می شد در مورد روسیه گزارش می دهند که او می خواست نزد آن قبل از انتشار. الیگارشی روسیه و خانواده های آنها که تا به حال کمک زیادی به حزب محافظه کار از جمله £160,000 برای یک بازی تنیس با بوریس جانسون مشتاق بودند به استرس است که هر گونه استنتاج از تخلف در پرونده خواهد بود کردن علامت.

آنها نیاز نیست نگران اند. این در دسترس عموم نسخه از این گزارش که توسط عوام هوش و کمیته امنیت (ISC) نه نقطه انگشت در هر کسی که ممکن است عمل کرده اند و یا هنوز اقدام های غیر قانونی از طرف کرملین.

امنیتی و سرویس های اطلاعاتی و دولت ها به جای سرزنش برای abjectly عدم مقابله با تلاش های روسیه برای براندازی انتخابات و رفراندوم Brexit.

دلیل این کار این کمیته بود بی میلی توسط سازمان ها یا وزارتخانه ها را منجر شود. امنیتی و سرویس های اطلاعاتی به خصوص با احتیاط می گوید: گزارش از متهم شدن به دخالت در روند سیاسی است. به عنوان یک نتیجه وظیفه “دفاع از بریتانیا در فرایندهای دموکراتیک”, اساسی برای حفاظت از ملت شد “چیزی از یک سیب زمینی داغ”: نفوذ روسیه تاسیس شد به عنوان “طبیعی” برای انگلستان است.

به ISC تاکید کرد که اقدامات فوری در حال حاضر باید گرفته شود با MI5 مصرف سرب در مبارزه با این تهدید است.

شده اند وجود دارد مداوم ادعا می کند که مسکو در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا روسیه کمک های مالی به محافظه کاران و لینک های خاص با کار خواهد بخشی از ISC یافته است.

بانک را وکیل نوشته بود به ISC بیان کرد که اطلاعات به بیرون درز کرده بود مشتری خود را باور او به نام ممکن است در گزارش. آنها با اشاره به در نامه خود که “وجود مداوم افترا مورد قبلی نشریه است که در آن او به عنوان یک عامل”.

این کمیته می گوید آن اشاره کرد که “آرون بانک شد بزرگترین کمک کننده در تاریخ سیاسی زمانی که او به £8m به ترک.اتحادیه اروپا و کمپین”. اما اذعان دارد که “ملی جرم و جنایت سازمان تحقیقات به این نتیجه رسیدند تحقیقات داشتن هیچ مدرکی وجود ندارد که هر گونه جرایم جنایی است که در زیر احزاب سیاسی انتخابات و همه پرسی قانون سال 2000 است.”

جانسون تنیس شریک Lubov Chernukhin در حال حاضر یک شهروند بریتانیا است که به ولادیمیر Chernukhin یک معاون سابق وزیر دارایی ولادیمیر پوتین دولت است. او پس از آن پرداخت 30000 پوند به شام و پس از آن وزیر دفاع گاوین ویلیامسون.

دوستان از Chernukhin را باید اشاره کرد که ولادیمیر افتاده بود از نفع با پوتین از زمان خود را به عنوان یک وزیر بود و در نتیجه نه مدافع دولت کنونی روسیه است. جانسون بود که وزیر امور خارجه در زمان تنیس اصرار کرده بود “مگر و تا زمانی که شواهد و مدارک تولید شده در برابر فرد روس ها من فکر نمی کنم که تمام ملت باید calumnified”. ویلیامسون به سختی می تواند به نام طرفدار روسیه مقامات خود اشاره کرد. تا به حال به او گفته رئیس جمهور پوتین به “خفه شو و برو دور” در یکی از اولین سخنرانی به عنوان یک وزیر ؟

در ISC گزارش ابراز نگرانی در مورد سیاست های ریاضتی را در کمک به احزاب سیاسی و اشاره می کند که “تعدادی از اعضای مجلس اعیان باید منافع کسب و کار در ارتباط با روسیه و یا کار برای روسیه مهم شرکت های مرتبط با دولت روسیه. این روابط باید به دقت مورد بررسی قرار داده بالقوه برای دولت روسیه برای بهره برداری از آنها”.

Arron بانک (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما وجود دارد هیچ نام و یا جزئیات دیگر از مردم و سازمان ها و شرکت های درگیر در این گزارش.

نمایندگان مجلس می گویند که وجود دارد یک “مزیت pro-مبارزه با تروریسم در اروپا و یا ضد اتحادیه اروپا در داستان” در کرملین RT (که قبلا روسیه امروز) و Sputnik کانال های پخش در زمان Brexit رای “استفاده از رباتها’ و ‘پیش فرض’ در توییتر اشاره کرد که نسبت به تلاش برای نفوذ در نتیجه. وجود دارد, آنها اشاره, مشابه مبارزات انتخاباتی در همه پرسی اسکاتلند.

این است که برای عموم شناخته شده است. ما نیز شاهد مشابه روسیه فعالیت در, فرانسوی, آلمانی و ایتالیایی انتخابات و کاتالان برگزاری همه پرسی در دونتسک و همچنین البته ما در انتخابات ریاست جمهوری که قرار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

اما چرا انگلستان امنیتی و سازمان های اطلاعاتی نه مقابله با این کار ؟ آنها تمایلی به درگیر شدن ، MI5 آن می گوید: “در ابتدا ارائه شده فقط شش خط از متن” وقتی پرسیده شد که برای نوشته شواهد. سرویس امنیتی اقدام شد با “احتیاط” یک موضع که ISC اشاره شد “غیر منطقی” برای اطمینان از “حفاظت از فرایند و مکانیزم از خصمانه دولت دخالت که باید به ما هوش و سازمان های امنیتی”.

سازمان های ISC کشف کرد: “آیا مشاهده خود را به عنوان برگزاری مسئولیت اصلی برای فعال دفاع از بریتانیا در فرایندهای دموکراتیک از خصمانه و دخالت خارجی. و در واقع به نظر می رسد مصمم به فاصله خود را از هر گونه پیشنهاد که آنها ممکن است یک نقش برجسته در رابطه با روند دموکراتیک خود با اشاره به این احتیاط که تا به حال به کار گرفته می شود در رابطه با نفوذی قدرت در چارچوب یک روند دموکراتیک.”

نمایندگان مجلس گفته بودند که “وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) دارای مسئولیت اولیه برای دروغ مبارزات انتخاباتی و کمیسیون انتخابات مسئولیت کلی امنیت از فرایندهای دموکراتیک.” اما DCMS گفت: ISC که آن سیاست بود “تا حد زیادی محدود به گسترده HMG سیاست در مورد استفاده از دروغ به جای ارزیابی و یا عملیات علیه خصمانه دولت مبارزات”.

این کمیته در بر داشت آن را تقریبا غیر ممکن است برای کار کردن چه کسی مسئول چه چیزی است. “به طور کلی موضوع دفاع بریتانیا در فرایندهای دموکراتیک و گفتمان است و به نظر می رسد چیزی از ‘سیب’ با هیچ یک سازمان به رسمیت شناختن خود به عنوان یک به طور کلی منجر شود.”

این بود تنها پس از هک شدن حزب دموکرات کامپیوتر در اجرا تا سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است که دولت بریتانیا “دیر متوجه این سطح از تهدید است که روسیه می تواند مطرح در این زمینه داده شده است که خطر آستانه در کرملین به حال به وضوح منتقل توصیف و آمریکا در هک و نشت” به عنوان یک “بازی تعویض'”.

این کمیته گفت: “تا به حال قسمت های مربوط به جامعه اطلاعاتی انجام شده مشابه تهدید ارزیابی قبل از [اتحادیه اروپا] رفراندوم آن غیر قابل تصور است که آنها نمی رسیده اند به این نتیجه همان به روسیه قصد که ممکن است پس از آن که رهبری آنها را به اقدام برای حفاظت از این روند است.”

وجود درجه ای از طنز در انگلستان بیدار شدن از خواب به تهدید چون از کرملین اقدامات در امریکا است. وجود درز از لینک های در حال اجرا را از طریق تحقیقات در آمریکا به اتهام ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه ها و روس ها.

آمریکا تحقیقات مربوط به هک کردن ارتباطات از هیلاری کلینتون و کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) دریافت کمک قابل توجهی از بریتانیا GCHQ از طریق همتای آمریکایی آژانس امنیت ملی (NSA). هک ایمیل های مخرب به کلینتون در مبارزات انتخاباتی و مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن بودند منتشر شده توسط ویکی لیکس. موسس آن جولیان آسانژ پس ماندن در سفارت اکوادور در لندن متهم شده اند درگیر در عملیات – یک بار او را انکار می کند.

مشاور ویژه رابرت مولر اشاره به ویکی لیکس به عنوان “سازمان من” در اختیار داشتن اطلاعات است که می تواند مضر به هیلاری کلینتون. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و دوست راجر سنگ که به تازگی به او حکم زندان تبدیل توسط رئیس جمهور ایالات متحده پس از محکوم Mueller, تحقیق در ارتباطات با جولیان آسانژ و واسطه فرستاده بود برای دیدن او در لندن است.

یک نام است که به عنوان یک اتهام ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و آسانژ است که از Nigel Farage. Brexit رهبر حزب و دوستان Arron بانک که دارای نزدیکی اش به مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از جولیان آسانژ در سفارت در سال 2017 پس از بازگشت از سفر به آمریکا.

گلن سیمپسون که واشنگتن بر اساس تحقیقات شرکت استخدام کریستوفر استیل به کامپایل تهمت گزارش گفت: ما تحقیق کنگره که حسابدار بود و بیشتر بازدید کنندگان مکرر به آسانژ از شناخته شده بود و او گذشته بود داده به آسانژ در “یک درایو انگشت شست”.

نتانیاهو را رد ادعای اما حاضر به گفتن یک تعداد اخبار سازمان آنچه که او تا به حال مورد بحث با آسانژ. او گفت: مستقل: “من با جولیان آسانژ فقط یک بار. من رفت و در آنجا در یک روزنامه نگاری ظرفیت چون من می خواستم برای پیدا کردن در مورد ایمیل, هیچ پاسخ واقعی بود آینده. آن را مزخرف می گویند که من ملاقات کرده بود او را مخفیانه. آیا شما فکر می کنم یکی از بهترین چهره شناخته شده در کشور می تواند به سفارت بدون مردم توجه?”

آن است که نه فقط سازمان های امنیتی در بریتانیا است که احساس می کنید محدود با توجه به نگرانی از متهم شدن به دخالت در سیاست است. FBI مدیر James Comey ادعا کرد که او نمی کشتزارهای شواهد اولیه از روسیه تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به دلیل انتخابات ریاست جمهوری بسیار نزدیک است. این نیست, اما, او جلوگیری از بازگشایی رسیدگی به هیلاری کلینتون به اتهام استفاده نادرست از خصوصی ایمیل سرور چیزی که تهمت تحسین در زمان.

Comey شد و پس از آن اخراج توسط رئیس جمهور تهمت برای امتناع از رها کردن “Russiagate” بررسی: دلیل رسمی داده شده توسط دولت بود و قرار است او politicising از کلینتون پرس و جو.

در ISC گزارش اشاره می کند که (DCMS) انتخاب کمیته در حال حاضر از دولت خواسته که آیا قانون فعلی کافی است برای محافظت از روند انتخابات از “بدگویی دخالت” و تاکید کرد که “قانون باید در خط با آخرین پیشرفت های فن آوری”.

به ISC پشتیبانی کند و می افزاید: “ما در حال حاضر سوال که آیا کمیسیون انتخابات به اندازه کافی قدرت برای اطمینان از امنیت برای فرایندهای دموکراتیک که در آن خصمانه دولت تهدیدات درگیر هستند: اگر آن است که برای مقابله با دخالت خارجی و سپس آن را باید با توجه به قانونی لازم قدرت.”

روسیه گزارش شده است برگزار شده است تا در میان اتهامات و recriminations. جدید ISC تشکیل شد برای ماه پس از آخرین انتخابات با احزاب مخالف متهم شماره 10 از انداختن بیشتر تاکتیک.

حتی در آخرین روزها قبل از انتشار مشخص شد کینه با نماینده محافظه کار مجلس Julian Lewis انجام “کودتا” به جای خیابان داونینگ انتخاب – یا دست نشانده به گفته منتقدان – کریس Grayling.

لوئیس که از دست حزب شلاق به عنوان یک نتیجه دولت را متهم به politicising نظارت سازمان های اطلاعاتی.”این کمیته شده است موضوع را به تاخیر بی سابقه و جابجایی. این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد. هر چه زودتر روابط عادی شده بین این دولت و این کمیته بهتر برای همه نگران” او گفت:.

مسئله اصلی در حال حاضر به نظر می رسد پیدا کردن یک راه موثر ساختار است که اجازه می دهد تا بریتانیا امنیتی و سرویس های اطلاعاتی برای حفاظت از روند دموکراتیک بدون اینکه در معرض اتهام دخالت در سیاست است. حفاظت از گفتمان دموکراتیک ما و فرآیندهای از خصمانه و دخالت خارجی است مرکزی مسئولیت دولت است و باید وزرا اولویت های روسیه گزارش به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>