بیش از 150 نفر در تخلیه پس از ساسکاتون متل تعطیل به دلیل نا امن شرایط غیر بهداشتی

به ساسکاتون آتش نشانی بسته شده است بخشی از مرکز شهر مسافرخانه و سوئیت با توجه به “ناامن و غیر بهداشتی شرایط زندگی است.”

بیش از 150 نفر در حال تخلیه از جمله سه فرزند با کمک سازمان آتش نشانی و مقامات بهداشتی. به ساسکاتون آتش نشانی می گوید که آنها در حال مهاجرت به امن و سالم و امکانات رفاهی است.

ادامه مطلب: سوم عمدی آتش سوزی خانه باعث 100.000 دلار خسارت: ساسکاتون آتش

“این قانون به صاحبان املاک و صاحبخانه بسیاری از شانس برای انجام آنچه درست است به اطمینان حاصل شود مردم باید سالم مکان برای زندگی” گفت: ساسکاتون رئیس آتش نشانی مورگان Hackl, در بیانیه ای.

“این اموال تا به حال یک تاریخچه طولانی با گروه ما. پس تکرار بازرسی سفارشات برای درمان مسائل و بلیط این شرایط باید به تخریب چنین وضعیت اسفناک سازمان آتش نشانی دیگر می تواند اجازه می دهد مردم را به زندگی می کنند وجود دارد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این هتل واقع در 610 Idylwyld درایو N. بسته بود پس از دیدار اخیر خود از چهار آتش بازرسان.

Hackl می گوید فوری خطرات و مسائل موجود ناامن و غیر بهداشتی در شرایط, قفل درب خروج پله در خطر سقوط قابل احتراق مواد بیش از حد نزدیک به ساختمان غیر قابل دسترس آتش نشانی بیش از حد چند و uninspected خاموش نامناسب دود زنگ سوابق و عدم حفظ سیستم های اعلام حریق.

به گفته مقامات صاحب مرکز شهر مسافرخانه و سوئیت است که در تخلف از 34 تخلفات تحت نگهداری اموال و مزاحمت جلو گیری آئین نامه و 27 سنگین زیر آتش ملی کد کانادا.

آتش نشانی که قرار بود درب-به-درب چهارشنبه اطلاع رسانی به ساکنان از بسته شدن. مسکن در دسترس خواهد بود به ساکنان خود را بر اساس مراقبت های بهداشتی و یا نیازهای شخصی.

ساکنان خواهد بود که در یک ترکیبی از هتل پناهگاه و یا واحد مسکن در کوتاه مدت با هدف به محل آنها را در بلند مدت مسکن است.

ادامه مطلب: ‘ساختاری ناسالم’: Fort Saskatchewan محل سکونت صاحبان ممکن است در خارج از خانه برای 6 ماه

آتش نشانی در حال همکاری با وزارت بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی به Saskatchewan Health قدرت ساسکاتون قبیله ای شورای ساسکاتون طرح مسکن مشارکتی و ایدز ساسکاتون برای کمک به تخلیه.

علاوه بر این, یک شرکت امنیتی خصوصی استخدام شده برای ارائه آتش دیده بان وظیفه باید وجود داشته باشد نیاز به تماس با آتش نشانی برای مواقع اضطراری می گوید ساسکاتون آتش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما اتخاذ یک رویکرد جامعه به این موضوع مطمئن شوید که به در نظر گرفتن عمل بر روی یک مشکل جدی بود به حداقل تاثیر ممکن در هر ساکن درگیر” رئیس Hackl گفت. “تمرکز ما مثل همیشه در مورد امنیت جامعه.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>