نمایندگان مجلس عقب جدید ترور قوانین به دولت هشدار داد که نمی تواند ‘قفل تروریست ها را برای طولانی تر و امید برای بهترین

دولت نباید در زندان تروریست ها برای طولانی تر و “برای بهترین امید” آن هشدار داده شده است به عنوان نمایندگان مجلس با تصویب یک بحث برانگیز مجموعه از ترور ،

مقابله با تروریسم و صدور حکم لایحه شامل طیف وسیعی از قدرت را به نگه داشتن افراط گرایان در زندان دیگر با وجود نگرانی در مورد افراط گرایی در داخل زندان است.

سه حمله در Fishmongers’ سالن Streatham و مطالعه انجام شده از ماه نوامبر گذشته منتشر شده توسط زندانیان در حالی که یک چهارم اتهام حمله اتفاق افتاده در داخل یک زندان امنیتی.

دیوید Lammy سایه عدالت, منشی, نام برای تمرکز بیشتر بر deradicalisation و توانبخشی تلاش و سرمایه گذاری برای کشیده مشروط شدن سرویس است که نظارت تروریست ها آزاد.

او گفت: “آن است که به سادگی به اندازه کافی خوب برای قفل کردن تروریست ها دور برای دیگر قرار داده و آنها را خارج از ذهن ما و امید برای بهترین. به عنوان ما را دیده ام از حملات مخرب در Streatham و Fishmongers’ سالن این روش کار نمی کند.”

آقای Lammy استدلال کرد که دیگر زندان جملات تنهایی نمی تواند محافظت از همیشه حاضر تهدید افراط گرایی و جدی تروریستی جنایات”.

“حتی مجرم محکوم به جدی ترین ترور جرائم را در برخی از نقطه منتشر خواهد شد بازگشت به جامعه – که واقعیت است,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

“ما یک وظیفه اخلاقی به اطمینان حاصل شود که مجرم را ترک زندان کمتر خطرناک است و کمتر حاضر به آسیب رساندن به بافت جامعه ما از زمانی که آنها در رفت.”

رابرت Buckland که معاون وزیر دادگستری گفت: تغییرات پیشنهادی در نظر گرفته شده برای “حفاظت از مردم و حفظ امنیت کشور”.

او گفت: نمایندگان مجلس: “بریتانیا یکی از قوی ترین ضد ترور سیستم در جهان است اما ما همچنان به صورت یک تهدید است که پیچیده و متنوع و به سرعت در حال تغییر است.”

مقابله با تروریسم و صدور حکم تصویب سوم آن خواندن در مجلس عوام در روز سه شنبه و در حال حاضر خواهد شد در نظر گرفته شده توسط مجلس اعیان.

قانون را افزایش دهد به حداکثر مجازات از 10 به 14 سال حبس برای چند ترور جرائم و قضات نیز قادر به افزایش حکم برای هر جرم مجازات بیش از دو سال در زندان با پیدا کردن یک “تروریست اتصال”.

این قانون به نیروی تروریست ها داده می شود تمدید معین جملات به خدمت تمام مدت در زندان به جای منتشر شده در مجوز, اما تنها در صورتی که حداکثر مجازات برای جرم و جنایت زندگی بود.

حقوقی تغییرات را ببینید کسانی که گناهکار انتخاب جرائم مانند برنامه ریزی حملات دست حداقل 14 سال حبس و نظارت تا 25 سال پس از آزادی تحت جدید “جدی تروریسم حکم”.

یک ارزیابی تاثیر راه اندازی شده توسط وزارت دادگستری گفت که در حالی که جملات طولانی می تواند به تروریست ها فرصت بیشتری برای شرکت در deradicalisation برنامه ها وجود دارد “یک خطر مجرم radicalising دیگران در طول مدت اقامت خود را در زندان”.

در این سند همچنین هشدار داد که طولانی حبس می تواند از بین ببرد “محافظ” روابط با عزیزان و افزایش خطر ابتلا به reoffending.

یک سال 2016 گزارش اسلامگرا افراط گرایی در زندان ها راه اندازی شده موجب ایجاد جدایی مراکز برای حذف نفوذ افراط گرایان از جمعیت عمومی است اما تنها یکی از چهار واحد است که در حال حاضر در عمل.

اخیر دادگاه شنیده می شود که تروریست محکوم شد رایگان به ارز “جهاد گفتگوی بورسی” و بحث در مورد حملات در داخل HMP Belmarsh و در یک مورد جداگانه سه جهادی که ملاقات در زندان در سال 2013 برنامه ریزی یک حمله هم پس از آزادی خود را.

عدالت وزیر گفت که تعداد متخصص افسر عفو مشروط و امامان خواهد بود افزایش یافته و یک نقد و بررسی از چند آژانس محافظت عامه ترتیبات (Mappa) منتشر خواهد شد قبل از مبارزه با تروریسم و صدور حکم بیل به اعیان.

این امر نیز افزایش گواهینامه دوره و معرفی تست دروغ سنج برای زندانیان.

عثمان خان: آنچه ما می دانیم درباره پل لندن مهاجم

چند از نمایندگان مجلس در مورد دلایل یک پیشنهاد گسترش تروریسم پیشگیری و بررسی اقدامات (TPIMs) که اجازه می دهد تا پلیس به اعمال گسترده محدودیت های تروریست مظنون را بدون محاکمه.

سفارشات در حال حاضر می تواند تحمیل شود برای حداکثر دو سال قبل در حال بررسی است اما قانون جدید خواهد پایین تر از استاندارد ضد گسترش قدرت خود و فعال کردن آنها را به تمدید می شود به طور نامحدود.

مستقل مؤلف از تروریسم قانون جاناتان هال QC گفت: سوال “عملیاتی مورد” برای تغییرات و هشدار داده بود که “آشکار عدم پادمان”.

در یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته نوشت: “تروریسم قوانین نیست در کل بهترین خدمت غیر ضروری بسط.”

آقای Buckland گفت که مقامات به دنبال تعقیب و یا اخراج مشکوک تروریست ها با استفاده از یک TPIM اما که آنها باقی مانده است یک “حیاتی مدیریت ریسک ابزار”.

“استاندارد پایین تر از اثبات خواهد شد اجازه می دهد برای TPIMs در نظر گرفته شود برای استفاده در انواع گسترده تر از موارد و بهتر خواهد شد پنهان حفاظت از منابع و روشهای,” او اضافه شده است.

“دولت هیچ تمایلی به نگه داشتن افراد در یک TPIM برای هر طولانی تر از حد لازم و متناسب برای محافظت از مردم است.”

آقای Buckland گفت: بررسی مستقل از جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه باید تکمیل شود ماه اوت آینده, اما که دولت نیاز به حذف قبلی خود مهلت قانونی با این لایحه.

در این بررسی ابتدا اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 شد و به تعویق افتاد پس از یک چالش قانونی بیش از بی طرفی مجبور به استعفای از سرب داور خداوند Carlile. جایگزینی هنوز منصوب شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>