بیش از 100 شکلک های جدید در حال آمدن به اندروید و iOS – CNET


new-apple-emojis-2020-world-emoji-day-emojipedia-1

برخی از شکلک های جدید در آینده برای iOS بعد از این سال.


Emojipedia/اپل

کاربران اندروید و iOS خواهد بود قادر به از را انتخاب کنید 117 شکلک های جدید به ادویه تا پیام های متنی خود را. هر دو گوگل و اپل نشان داد نسخه های خود از شکلک های جدید یک روز پیش از دنیا شکلک در روز جمعه. این شکلک های جدید را به آندروید گوگل 11 و iOS اپل 14 بعد از این سال.

این شکلک ها که تایید شده توسط یونیکد به عنوان بخشی از Emoji 13.0 شامل حیوانات جدید (مانند گاومیش کوهان دار امریکایی, گربه و خرس قطبی) و مواد غذایی و نوشیدنی (مانند تمل boba چای و قوری). شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک کمی چهره خندان دو نفر بغل کردن یک مرد در حجاب یک زن در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی و یک فرد تغذیه نوزاد.

گوگل گفت: برخی از آن گذشته حیوانات emoji دوباره طراحی شده اند و در برخی موارد به نگاه کمی دوستانه و دیگران را به نگاه بهتر در تاریکی حالت.

برخی از emoji شد دوباره طراحی شده به نگاه بهتر در تاریکی حالت.


گوگل

گوگل همچنین نورد سریع-دسترسی emoji بار به Gboard بتا در روز پنج شنبه و به همه Gboard کاربران آندروید در ماه های آینده.

تاریخ دقیق مشخص نیست برای انتشار این به روز رسانی سیستم عامل تلفن همراه از اپل و گوگل است.

گوگل ارائه به توسعه دهندگان در اوایل این ماه به نظر می رسید نشان می دهد که این امر می تواند سپتامبر. 8اما گوگل را ارائه نمی دهد تایید که این درست است. سال گذشته انتشار اندروید 10 بود که در آغاز ماه سپتامبر است.

اپل به انتشار iOS 14, iPadOS 14 و MacOS سور بزرگ در پاییز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آندروید 11: چه جدید در این بتا عمومی


7:11

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>