کار به پرداخت ” خسارت قابل توجهی به یهودستیزی خبرچین

کار موافقت کرده است به پرداخت “خسارت قابل توجهی” به هفت خبرچین بیش از “توهین آمیز و اتهامات کاذب” ساخته و پس از BBC Panorama رسیدگی به یهودستیزی.

این حزب همچنین با صدور unreserved عذرخواهی سابق کارکنان و به جان وره روزنامه نگار که ارائه جولای سال 2019 برنامه.

در بیانیه حزب کارگر گفت که قبل از این برنامه پخش شد که این حزب تا به حال با صدور یک بیانیه مطبوعاتی که شامل “توهین آمیز و نادرست” اتهامات در مورد کارکنان خود و آقای افزار.

در خبرچین آن افزود: “ما با صراحت کامل برداشت همه اتهامات از ایمان بد کینه توزی و دروغ است. ما می خواهم به عذر خواهی صراحت کامل برای ناراحتی و خجالت و صدمه ناشی از انتشار آنها. ما توافق کرده اند که به آنها پرداخت خسارت”.

آن را نیز انصراف اتهامات در مورد آقای وره و گفت: “جان وره بسیار با تجربه پخش و چاپ نگار تولید کننده و نویسنده و ما توافق کرده اند که به پرداخت خسارت به او.”

Keir Starmer جدید کار رهبر است متعهد به مقابله با یهودستیزی بحران که به گل نشسته خود را برای چهار سال است.

در بیانیه حزب کارگر گفت: این acknowleged که به منظور بازگرداندن با جامعه یهودی آن را تا به حال به “باز و شفاف و (احترام) حق(ص) از خبرچین و مطبوعات آزاد.”

یک سخنگوی گفت: “بی بی سی همیشه حمایت عادلانه و بی طرفانه گزارش, افشای تخلف و نگه داشتن قدرت به حساب آورد. چشم انداز برنامه انجام دقیقا همان است که بود اما موضوع را به یک فوق العاده و تند و تیز حمله حزب کارگر.

“ما خوش آمدید امروز دیر عذرخواهی به جان وره و هفت پانوراما خبرچین که قرار گرفته اند به درد و آسیب رساندن به شخصی حمله به تمامیت خود را و شخصیت. ما تحسین قدرت خود را به این صورت رو به جلو و با خوشحالی آن را به رسمیت شناخته شده در دادگاه که این بسیار جدی و آسیب رساندن به اتهامات علیه آنها غلط شده اند و با صراحت کامل خارج شود. جان افزار است که یک خبرنگار با یک رکورد فوق العاده ای از برتری در چشم انداز برای روزنامه نگاری تحقیقی در جهت منافع عمومی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>