جانی دپ افترا محاکمه: Elon Musk ارائه شده به Amber Heard ’24/7 امنیتی’ دادگاه عالی گفت

Elon Musk ارائه شده به ارائه Amber Heard با “24/7 امنیتی” و به گفته این بازیگر: “من واقعا دوست دارم شما” دادگاه عالی شنیده است.

تسلا موسس گفته است ساخته شده اند ارائه در ماه مه سال 2016 در یک پیام متنی ارز که در آن Ms شنیده, 34, به او گفت که او در حال رفتن برای به دست آوردن یک سفارش محدود در برابر جانی دپ.

در دومین روز از شواهد در شوهر سابق او تهمت اقدام علیه خورشید روزنامه Aquaman بازیگر نیز رد پیشنهادات آقای مشک بازدید خود در سال 2015 در حالی که آقای دپ دور شد و گفت که او در تماس با کارآفرین تا سال بعد.

دپ, 57, است تحت پیگرد تلخیص ناشر, اخبار, گروه روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک سال 2018 مقاله که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران”.

در روز سه شنبه النور قوانین QC, نمایندگی دپ به عنوان خوانده شده پیام های متنی بین شنیده و مشک از 22 مارس 2016 که در آن شنیده می شود می گوید مشک است که او در حال رفتن برای به دست آوردن یک سفارش محدود در برابر او پس از آن ،

این روز پس از یک اتهام حادثه در شرق کلمبیا ساختمان در لس آنجلس که در آن آقای دپ و Ms شنیده زندگی می کردند که در آن بازیگر ادعای آقای دپ انداخت روی تلفن همراه خود را در هدف قرار دادن او را در چهره آن بازیگر را انکار می کند.

سوال Ms شنیده Ms قوانین گفت: آقای مشک ارائه می دهد به “ترتیب 24/7 امنیت برای شما” اضافه کرد: “پیشنهاد خواهد ایستاد حتی اگر شما هرگز می خواستم برای دیدن من دوباره… به هر حال ببخشید برای اینکه یک ادم سفیه و احمق. رادیو سکوت لطمه زیادی است. آن را تنها مسائل چون من واقعا دوست دارم شما.”

این مدافع سپس با اشاره به شواهد داده شده توسط Alejandro رومرو یک دربان در شرق کلمبیا ساختمان که گفت: او را دیدم آقای مشک بازدید Ms شنیده ام “زمانی که آقای دپ در استرالیا”.

Ms شنیده پاسخ داد: “او اشتباه است. من حتی در ارتباط با وزیر دفاع آمریکا تا سال 2016.”

در نوشته شهادتنامه آقای رومرو گفت: “از ماه مارس 2015 به بعد خانم شنیده بود بازدید به طور منظم در اواخر شب حدود ساعت 11 شب به نیمه شب توسط آقای Elon Musk.”

دربان گفت: Ms شنیده می شود به آقای مشک خود را fob برای دسترسی به ساختمان.

روز دوشنبه Ms شنیده ادعا کرده بود که او می ترسید آقای دپ بود “قصد کشتن” او در موارد متعدد – و می گوید: او بعد از سرزنش اقدامات خود را در “هیولا” یک “همزاد” او می گوید: او “وحشت زده”.

شنیده شده است متهم دپ کلامی و فیزیکی در طول رابطه خود را از جمله جیغ سوگند خوردن و مشت و سیلی لگد زدن headbutting و خفگی او به عنوان “بسیار کنترل و تهدید آمیز رفتار”.

دپ می گوید او “نه خشونت نسبت به Ms شنیده ام – از آن او بود که خشونت به او” و ادعاهای همسر سابق خود بود “ساختمان یک پرونده” از اتهامات کاذب به عنوان یک “سیاست بیمه برای بعد”.

در روز دوشنبه را تکذیب کرد شنیده او “پرتاب همه چیز ممکن است در Mr دپ” گفتن بالا دادگاه: “من حتی خراش سطح.”

در یکی از هفت اظهارات شاهد تولید برای محاکمه شنیده توصیف دزدان دریایی کارائیب ستاره به عنوان “بسیار خوب در دستکاری مردم” گفت: “دپ “زندگی در دولت weaponised قربانی”.

این بازیگر که دپ در مجموعه ای از 2011 فیلم The Rum Diary, اصرار او هرگز خشونت نسبت به شوهر سابق او و تنها “سعی کنید به دفاع از” خود زمانی که او “جدی کردم”.

او گفت: “زمانی که من احساس زندگی من تهدید شد, من در تلاش برای دفاع از خودم و که شروع به اتفاق می افتد سال به رابطه, سال به خشونت است.

“قبل از اینکه من حتی نمی سعی کنید برای دفاع از خودم من فقط چک کردن.”

او همچنین گفت او انداخت همه چیز “فقط به او فرار” اضافه کرد: “کارکنان خود را نمی بینم و استدلال ما. این اتفاقات در پشت درهای بسته.”

شنیده ادعا دپ, دکتر, قرار دادن او در “یک لیست از داروهایی که تجویز می کردند “به منظور مرا تسکین یافته و یا نگه داشتن من آرام اساسا برای حفظ بدن من از پاسخ به این جهان من زندگی در”.

در یکی از اظهارات شاهد شنیده می شود گفت که در آغاز رابطه خود دپ می تواند “به شدت مهربان و گرم و جذاب”.

“هنگامی که جانی قرار می دهد توجه خود را بر شما با تمام شدت و تاریکی آن است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده,” او گفت:.

“وقتی که من می گویند او تاریک بود او تا به حال یک خشونت آمیز و تاریک راه زبان: راه او در مورد رابطه ما بودن “مرده یا زنده” و به من گفتن که مرگ تنها راه خروج از این رابطه است.”

او همچنین گفت: “برخی از حوادث آنقدر شدید بود که من از ترس او قصد کشتن من یا عمدا و یا فقط با از دست دادن کنترل و رفتن بیش از حد.”

شنیده ام به شواهد و مدارک در مورد زن و شوهر سفر به استرالیا – که او را توصیف به عنوان “سه روز وضعیت گروگان” – و با ادعا دپ رفت و در مواد مخدر شراب خواری حمله او ادرار در مقابل مردم و سپس مخفی گوشت خام در کمد لباس.

او گفت: “در طی این سه روز وجود دارد اعمال افراطی از روانی و فیزیکی و عاطفی و دیگر اشکال خشونت.

“این است که بدترین چیزی که من تا کنون بوده است. من در سمت چپ با یک مجروح لب و بینی و کاهش در آغوش من.”

شنیده شواهد در ابتدا با توجه به نتیجه گیری در روز چهارشنبه خواهد شد اما در حال حاضر همچنان تا روز پنجشنبه صبح با دوستان خود janel parrish و جاشوا درو از انتظار به نظر می رسد توسط videolink روز چهارشنبه بعد از ظهر.

دپ است تحت پیگرد NGN و خورشید‘s executive editor دن Wootton بیش از انتشار یک مقاله در 27 آوریل سال 2018 با این تیتر: “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

وکلای او می گویند این مقاله با مته سوراخ معنای وجود “شواهد” دپ حمله شنیده می شود در تعدادی از موارد و چپ او “در ترس برای زندگی خود را”.

NGN در دفاع از مقاله درست است و می گوید دپ بود “کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده خاص است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>