اولین متحده استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای برای هواپیماهای تجاری به پیشنهاد کرد: منابع

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تنظیم شده است به اعلام روز چهارشنبه برای اولین بار پیشنهاد آمریکا استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای برای هواپیماهای تجاری و مقامات در جریان این موضوع گفت.

در سال 2016 U. N. سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) توافق جهانی هواپیما استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای با هدف سازندگان کوچک و بزرگ هواپیماها از جمله هواپیمای ایرباس SE و بوئینگ شرکت که هر دو مورد حمایت استانداردها.

ادامه مطلب: آنچه می تواند انجام شود برای مقابله با حمل و نقل هوایی تولید گازهای گلخانه ای?

سازمان حفاظت محیط زیست-پیشنهاد تنظیم خواهد چین و ایالات متحده با استانداردهای ICAO دولتی و اعمال را به نوع جدید طرح همانطور که از ژانویه سال 2020 و در تولید هواپیما و یا کسانی که با اصلاح نوع گواهینامه ها در شروع 2028. آنها را نمی شود به هواپیما در حال حاضر در حال استفاده است.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler در بیانیه ای گفت: آمریکا در آینده هواپیما تولید گازهای گلخانه ای پیشنهاد – همراه با دیگر تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات – نشان “معقول قانونی defendable مراحل تنظیم گازهای گلخانه ای در حالی که حفاظت از مشاغل در آمریکا و اقتصاد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

COVID-19 Pandemic: درس پرواز-رایگان 2020

COVID-19 Pandemic: درس پرواز-رایگان 2020

هواپیما حساب برای 12 درصد از همه آمریکایی حمل و نقل گازهای گلخانه ای و 3 درصد از کل جمله ایالات متحده تولید گازهای گلخانه ای. آنها بزرگترین منبع حمل و نقل مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان استاندارد.

مقامات سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این بسیار مهم بود که ایالات متحده اتخاذ استانداردهای چرا که کشور می تواند ممنوعیت متحده-مونتاژ هواپیما اگر آنها را برآورده نمی ICAO استاندارد. سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این امر پیشنهاد قوانین “حداقل” به عنوان دقیق به عنوان ICAO است.

سازمان حفاظت محیط زیست است انتظار برای نهایی کردن قوانین بهار آینده از نظرات. اداره هوانوردی فدرال خواهد شد و سپس موضوع قوانین جداگانه به اجرای استانداردهای این سازمان انتظار می رود که در نهایت به انتشار گواهی انطباق توسط ایالات متحده تولید هواپیما.

ادامه مطلب: هواپیمایی کانادا احساس فشار از پرواز بشود و “گرتا اثر’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از کارشناسان محیط زیست استدلال 2016 ICAO قوانین نمی تواند به اندازه کافی دور.

رئیس جمهور, باراک اوباما, سازمان حفاظت محیط زیست در سال 2016 اعلام کرد هواپیماهای تولید گازهای گلخانه ای ناشی بهداشت عمومی خطر است. در ماه ژانویه گروه های زیست محیطی در زمینه اطلاع از قصد به شکایت سازمان حفاظت محیط زیست برای عدم تنظیم هواپیما تولید گازهای گلخانه ای.

کلر لیکوود آب و هوا حقوقی مدیر در مرکز تنوع زیستی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین به احتمال زیاد به نیاز به اندازه کافی به پیشرفت.

ادامه مطلب: تمام برقی و حمل و نقل هوایی? آن را نزدیک تر از شما ممکن است فکر می کنم

“برای کمک به دفع کردن بدترین اثرات تغییر آب و هوا نیاز داریم موثر تکنولوژی-وادار کردن استانداردهای هواپیما برای کاهش آلودگی,” او گفت:.

سازمان حفاظت محیط زیست گازهای گلخانه ای پیشنهاد را پوشش می دهد تمام بزرگ جت مسافری منطقه ای, جت, بزرگ turboprop هواپیما و برخی از هواپیماهای هوانوردی عمومی. کوچکتر turboprops هلیکوپتر و هواپیماهای نظامی پوشیده نیست.

(گزارش شده توسط David Shepardson. ویرایش توسط جری دویل)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>