Coronavirus: چگونه لندن, Ont., کسب و کار احساس می کنید در مورد ماسک اجرای

وقتی که می آید برای اجرای قوانین جدید در اطراف در مورد ماسک صورت شهردار لندن می گوید این شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن یک رویکرد آموزشی.

“نه بر خلاف روش های گرفته شده توسط میدلسکس لندن سلامت واحد ما اولین روش این است که کار به سمت آموزش و پرورش” شهردار اد دارنده از وی خواست در مورد اجرای پیشنهاد آئین نامه.

“دلیل ما در حال انطباق و نتایج است که به دلیل نوع آموزش و پرورش ما گرفته اند.”

این آئین نامه نیاز به همه مردم ورود هر مکان استقرار پوشیدن یک ماسک صورت یا صورت پوشش دریافت تقریبا به اتفاق آراء حمایت از مشاوران شنبه شب.

ادامه مطلب: Coronavirus: اجباری, ماسک, آیین نامه اجرایی دستاوردهای حمایت از لندن نمایندگان شهرستان

لندن افسر پزشکی سلامت دکتر کریس مکی تشویق نمایندگان برای حمایت از این آئین نامه به ترویج بیشتر استفاده از ماسک ها به منظور محدود کردن گسترش رمان coronavirus.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این آئین نامه واقعا تساوی در قدرت اجرای شهر لندن آئین نامه افسران” مکی گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

لندن کسب و کار به آنها اخبار جهانی صحبت کرد, در ضمن, ابراز حمایت خود را از این آئین نامه.

“ما خوشحال از آن موظف به دلیل آن نمی شود یک سوال برای هر کسی که می آید می گوید:” کارن استوارت, مالک و مدیر وستلند گالری.

پس از بازگشایی مجدد استوارت گفت: آنها در حال حاضر اجباری در پوشش قانون در جایی که اکثریت مردم به خوبی پاسخ داده اند اما گفت که قوانین جدید در اطراف پوشش طول می کشد بار از کسب و کار.

“از آنجایی که ما شده اند باز من می گویند 75 درصد از مشتریان شده اند با پوشیدن ماسک و در حال حاضر هر کس با پوشیدن آنها گفت:” ربکا مک اینتاش یک کارمند فروش برای کنجکاوی هدیه فروشگاه.

برای کسانی که نمی باید یک ماسک او می گوید: آنها برخی از آنهایی که رایگان به دور است.

ادامه مطلب: پوشش صورت موظف در محصور فضاهای عمومی از شنبه: دکتر کریس مکی

این میدلسکس لندن-واحد بهداشت آن را اجباری برای ماسک صورت در داخل سالن محصور فضاهای عمومی برای کاهش coronavirus گسترش یافته است. روز دوشنبه ماسک نیز اجباری شد در حمل و نقل عمومی.

پس از تعطیلات آخر هفته دارنده گفت: در حال حاضر وجود دارد یک تفاوت قابل توجهی در چگونه بسیاری از مردم دیده می شد با پوشیدن ماسک پس از MLHU سفارش آمد به اثر شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افراد و یا کسب و کار نیست پس این آئین نامه می توان به پرداخت جریمه در هر نقطه از $500 به $100,000.

کودکان زیر 12 مردم “که یک بیماری یا از کار افتادگی است که مانع توانایی خود را برای پوشیدن چهره-پوشش” و کسانی که قادر به اعمال یا حذف یک چهره و پوشش خود را معاف از این قانون جدید.

این واحد بهداشت نیز می گوید: وجود دارد “هیچ مورد نیاز برای هر کسی که به ارائه مدرک معافیت.”

مکی می گوید: او نمی کند پیش بینی مردم سوء استفاده از معافیت و گفت که افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک اغلب بسیار آوازی خود را در مورد استدلال است.

ماسک صورت حکم جرقه تظاهرات در سراسر کانادا

ماسک صورت حکم جرقه تظاهرات در سراسر کانادا

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>