چرا COVID-19 خانه تست کیت در دسترس نیست در کانادا

آمریکا مقامات بهداشتی مورد تایید در خانه coronavirus کیت تست در آوریل برای کارگران خط مقدم در تلاش برای گسترش تست گزینه در اکثر متحده است.

این LabCorp صفحه اصلی آزمون اول نمایش افراد آنلاین پرسشنامه و اگر مجاز توسط یک پزشک این شرکت را کشتی یک تست کیت به خانه خود را.

این کیت شامل سواب پنبه — استفاده می شود که در سوراخهای بینی — یک مجموعه لوله های عایق کیسه و جعبه به کشتی نمونه به LabCorp.

ادامه مطلب: کروناویروس در زمان زندگی خود را. در اینجا چگونه خانواده خود را به یاد داشته باشید آنها را

FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت که این سازمان مجاز خود سواب آزمون بر اساس داده ها نشان از آن است که “به عنوان امن و دقیق به عنوان نمونه مجموعه در مطب و بیمارستان و یا دیگر تست سایت می باشد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما coronavirus صفحه اصلی تست کیت در حال حاضر در دسترس در شمال مرز به عنوان آنها مورد تایید بهداشت کانادا.

با توجه به وب سایت دولت بدون هدایت یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی قابل توجهی وجود دارد خطر که ممکن است کسی با استفاده از کیت تست خانه نادرست و یا اشتباه تفسیر نتایج.

Coronavirus: واکسن آزمایش مثبت نشان ایمنی بدن پاسخ

Coronavirus: واکسن آزمایش مثبت نشان ایمنی بدن پاسخ

“همچنین ممکن است غیر ممکن است برای مراقبت از سلامت سازمان به جمع آوری خانه نتایج آزمون” آژانس می گوید. “این اطلاعات را توسط کلید عمومی مهم سلامت تصمیم گیری های مربوط به کنترل بیماری در طول یک بیماری همه گیر.”

در حالی که خانه تست کیت ممکن است کمتر موثر است گفت: Ashleigh Tuite یک اپیدمیولوژی بیماری های عفونی و استاد دانشگاه تورنتو, آنها هنوز هم می تواند مفید باشد.

“در این مرحله ما در حال درک که هیچ راه حل واحد برای ما چگونه از این همه گیر و هر قطعه کوچک و یا مداخله ای سلامت عمومی کمک می کند” Tuite گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دقت صفحه اصلی تست کیت

کانادایی مشکوک به زمان مورد COVID-19 دریافت یا مولکولی PCR test — که سواب از بینی یا گلو به ارسال به آزمایشگاه برای تست و یا یک نقطه از مراقبت های تست که همچنین با استفاده از سواب اما نتایج تحویل در نقطه.

دکتر زین Chagla یک دانشیار بیماری های عفونی در دانشگاه مک مستر می گوید: در خانه آزمون نمونه استفاده از تست سایت های مانند جلوی بینی و دهان و یا تف.

نمونه ها به طور کلی تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه همان راه حرفه ای اداره آنهایی هستند اما خانه کیت تمایل به کمتر موثر در تشخیص ویروس است.

ادامه مطلب: منفی coronavirus آزمون ؟ در اینجا به همین دلیل شما نمی توانید نادیده بگیرد فیزیکی فاصله

“اگر شما مقایسه کنید (صفحه اصلی آزمون) برای تست PCR که یک آزمایشگاه با استفاده از تست های آزمایشگاهی حساس تر هستند,” Tuite توضیح داد. “آنها بیشتر احتمال دارد به شناسایی که شما آلوده تر از این خانه تست.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دانستن چگونه به استفاده از یک صفحه اصلی آزمون نیز مهم Chagla گفت.

“نیاز مردم بسیار خوب و ساده برای درک راهنمایی در مورد انجام تست به درستی به طوری که آنها لازم نیست که یک منفی کاذب از نمونه برداری صحیح و نیز نسبتا سریع زمان برای رسیدن به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل شود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: برنامه ریزی برای موج دوم در کبک مدارس

Coronavirus: برنامه ریزی برای موج دوم در کبک مدارس

در مارس بهداشت کانادا تصویب سریع COVID-19 آزمون توسط اتاوا-شرکت بر اساس اسپارتان علوم زیستی, اما تست شد و به طور داوطلبانه به یاد می آورد در ماه مه پس از دولت ابراز نگرانی در مورد اثربخشی آن است.

در حالی که آزمایش است که بدون شک مفید و یک بخش کلیدی از مهار گسترش COVID-19, تست PCR نیست 100 درصد دقیق یا دکتر پیتر فیلیپس یک استاد بالینی بیماری های عفونی در دانشگاه بریتیش کلمبیا که قبلا گفته اخبار جهانی است.

“این (تست) حساسیت است که تنها حدود 60 تا 70 درصد” فیلیپس گفت: از PCR تست. “منفی آزمون چیزی است که مردم نیاز به دقت و توجه در مورد دلیل آن می تواند گمراه کننده از امنیت کاذب.”

ممکن است مزایای خانه آزمون

بهداشت و درمان کانادا می گوید برنامه های کاربردی برای دستگاه تست خانه رد خواهد شد بدون “قانع کننده شواهد جدید” است که نشان می دهد اثر خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Tuite گفت که در حال حاضر ما در یک نقطه که در آن فن آوری است که آماده برای اجرای گسترده در کانادا. ما نیاز به تحقیقات بیشتر برای نشان دادن صفحه اصلی آزمون ها موثر و بی خطر استفاده کنید.

اما اگر خانه تست کیت تایید و ساخته شده و به راحتی در دسترس برای کانادایی آنها می تواند کمک به سطح شیب دار بالا گسترده تست, او گفت:. به عنوان COVID-19 مستند اقدامات شل و مدارس آماده بازگشایی در پاییز بیشتر تست و یک چرخش سریع از نتایج مورد نیاز است, او گفت:.

ادامه مطلب: در اینجا است که کارشناسان می گویند در دانشگاه آکسفورد را coronavirus واکسن می تواند آماده

صفحه اصلی تست کیت نیز ممکن است مفید برای استفاده روزانه توسط مردم در بالاتر-گروه های در معرض خطر Chagla اضافه شده است.

“این قطعا یک پیشرفت بزرگ برای انجام نظارت برای افراد بدون علائم در مراقبت های بهداشتی کارگران جمع امکانات مراقبت و جدا شده/آسیب پذیر جوامع مانند کنترل از راه دور ذخایر بومی در این زمینه به خوبی طراحی شده و متفکر نظارت استراتژی در این تنظیمات” Chagla گفت.

در حالی که Chagla می گوید خانه آزمون “قطعا نقش” آنها نیاز به دقت مورد مطالعه قرار گیرد از نظر دقت و تکرارپذیری — است که بهداشت و درمان کانادا ،

Coronavirus: کریستین الیوت تجدید نظر به افراد جوان دچار ‘COVID خستگی’

Coronavirus: کریستین الیوت تجدید نظر به افراد جوان دچار ‘COVID خستگی’

و حتی اگر صفحه اصلی آزمون های معرفی شده این مهم است که مردم هنوز هم از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از آنها دریافت مشاوره مناسب و پیگیری تست در صورت لزوم. خود جداسازی مورد نیاز است برای هر کسی که با تایید و یا مشکوک مورد COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به طور کلی این نوع از تصمیم گیری تمایل به نفع استفاده از (coronavirus) آزمون تنها در برخی از مرتب کردن بر اساس از نظر پزشکی تحت نظارت محیط زیست برای اطمینان از دقت و صحت روش و همچنین محرمانه بودن بیمار… اما با توجه به شرایط جهانی, یک نفر می تواند در نظر گرفتن راه های بهینه سازی این” Chagla گفت.

Tuite موافق است و می گوید از آنجا که ما در میان این همه گیر و می خواهید به طور موثر جلوگیری از گسترش COVID-19 آن زمان به عمل می کنند.

“در حال حاضر زمان برای نوآوری” Tuite گفت. “و این به نظر می رسد واقعا امیدوار کننده راه رو به جلو است.”

آینده از خانه تست

بسیاری از سریع صفحه اصلی تست کیت در آثار هستند از جمله کاغذ-نوار تست که کار با تف به یک لوله از راه حل ها و قرار دادن یک نوار از کاغذ. نوار تغییر رنگ در عرض 15 دقیقه اگر تست شما مثبت برای این ویروس بسیار شبیه به یک تست حاملگی خانگی.

در حالی که نوارهای کاغذی هنوز در کانادا, بازار Chagla می گوید آنها بسیار جالب تکنولوژی و باید از این پتانسیل برای انتشار گسترده تر. آنها نیز می تواند مفید باشد در محیط های که در آن تست دشوار است مانند جوامع از راه دور.

ادامه مطلب: در حال سرپوشیده سالن های امن به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت ؟

البته سریع تست باید کاملا مورد مطالعه قرار گرفته درست مثل خانه های دیگر آزمون گفت: برای درک بهتر خود دقت و منفی کاذب خطر است. اما این وعده وجود دارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برخی از مردم حتی در مورد جایگزینی این (rapid test) به ماسک خود را برای مراقبت از سلامت کارگران و نظری می تواند تحت فشار قرار دادند به جوامع” Chagla گفت.

“بسیار هیجان انگیز است.”

— با فایل های از آسوشیتد پرس

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>