ساسکاچوان Roughriders ارسال CFL hub شهرستان پیشنهاد استان مرتکب $3M

اگر لیگ فوتبال کانادا را انتخاب برای بازی کوتاه نجومی از طریق یک هاب-شهرستان فرمت شبیه به دیگر ورزش حرفه ای, Regina می تواند تا پایان یک میزبان.

این ساسکاچوان Roughriders گفت: از آن ارائه شده است یک “رقابتی” پیشنهاد اگر 2020 فصل اتفاق می افتد.

ادامه مطلب: مانیتوبا را به پیشنهاد برای وینیپگ به یک لامپ کم مصرف hub شهرستان باید فصل پیش بروید

“ما افتخار می کنیم از این بسته است که ما با هم قرار داده و با کمک از بهداشت عمومی ما استانی دولت شهر رجاینا و رجینا هتلداران و به صورت بالقوه فعالیت های اقتصادی یک پیشنهاد برنده می تواند برای استان ما و به رجینا,” این, Saskatchewan Roughriders گفت: اخبار جهانی در یک ایمیل بیانیه ای در روز دوشنبه.

“ما هیجان زده در مورد این فرصت را از بالقوه بودن یک مرکز شهر اما آیا ما برنده مناقصه یا نه ما از لامپ کم مصرف و امیدوار هستند که ما می توانیم در زمین و بازی فوتبال در سال 2020 است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این Roughriders تنها کسانی نیستند که به دنبال بازی میزبان است.

روز شنبه, Manitoba دولت اعلام کرد که این امر می تواند ارائه یک پیشنهاد به لامپ کم مصرف, پیشنهاد, Winnipeg به عنوان یک مرکز شهر. آن گفت این است که ارتکاب 2.5 میلیون دلار آن را به اتفاق می افتد.

ادامه مطلب: ریک Zamperin: لامپ کم مصرف جدیدترین coronavirus طرح راه خارج از جعبه

“من فکر می کنم این نقطه سمت راست میزبان لامپ کم مصرف. من فکر می کنم آن را امن ترین جای” Manitoba برتر برایان Pallister گفت.

“ما رو خیلی خوب کلی عقب و جلو رفتن (با لیگ) تا کنون و ما در حال گفت … ما باید چند روز به ناخن, صلیب, برخی از t و نقطه برخی از من است.”

تنها چند ساعت پس از Pallister را اعلام, Saskatchewan دولت تصمیم به انعطاف پذیری برخی از عضلات.

“دولت ساسکاچوان خوشحال است به ارتکاب 3 میلیون دلار به عنوان بخشی از ساسکاچوان Roughriders’ پیشنهاد به مرکز شهرستان برای سال 2020 فصل ارائه یک hub شهر مدل تایید شده توسط مقامات بهداشتی و لیگ فوتبال کانادا و رجینا انتخاب شده است به عنوان مرکز شهر” پارک فرهنگ و ورزش وزیر ژن Makowsky گفت: در ایمیل فرستاده شده بیانیه است.

او گفت که او views رجینا به عنوان یک “استثنایی” انتخاب به عنوان یک مرکز شهر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بیماری های عفونی متخصص امثال hub نظر دارد اما می گوید لامپ کم مصرف و سایر لیگ ها هنوز مسائل

“جدید موزاییک ورزشگاه و سایر امکانات دولت از هنر و مناسب هستند به جای تمام نیازهای مورد نیاز در مرکز شهر مدل” Makowsky گفت.

“سواران کار کرده اند و از نزدیک با Saskatchewan ارشد پزشکی سلامت افسر و مقامات بهداشتی به منظور توسعه یک مسئول برنامه ریزی مناسب برای اطمینان از پروتکل ها در محل به صورت منحصر به فرد این فصل است.”

این استان گفت: این تعهد بخشی از یک بزرگتر پیشنهاد قرار دادن با هم در همکاری با Roughriders بهداشت عمومی شهر و هتل رجینا انجمن.

“انتخاب رجینا به عنوان لامپ کم مصرف hub شهرستان را یک تاثیر مثبت قابل توجهی در مهمان نوازی ما بخش و شهر و اقتصاد” Makowsky گفت.

رجینا شهردار مایکل Fougere به طور کامل در هیئت مدیره با ایده و گفت این امر می تواند بزرگ برای این شهرستان است.

“این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن در شهرستان ما است. آن را برای رفتن به یک تزریق برای هتل ها و شهر ما البته” Fougere گفت.

ادامه مطلب: لیگ فوتبال کانادا تسلیم تجدید نظر مالی درخواست به دولت فدرال

“غذا و خدمات صنعت را نیز به نفع یک معامله بزرگ از این پس به عنوان طولانی به عنوان افسر ارشد پزشکی خوب است با این سیستم که قرار داده شده است در محل توسط لامپ کم مصرف, من فکر می کنم ما خوب خواهید بود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در جولای 4, TSN را Farhan Lalji گزارش لیگ شناور یک پیشنهاد به لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط است که شامل شش بازی فصل به طور منظم و گسترده هشت تیم حذفی.

پیشنهاد طرح همچنین شامل یک کوتاه اردوگاه آموزش سرشکن حقوق و بزرگتر تمرین فهرست اسامی و بازی به احتمال زیاد می تواند در یک مرکز شهر.

یک لامپ کم مصرف منبع گفت: جولای 10 لیگ در حال حاضر به دنبال حدود 42.5 میلیون دلار کمک از دولت فدرال است.

در آوریل لامپ کم مصرف برای اولین بار می خواست تا 150 میلیون دلار در کمک های مالی در صورت لغو 2020 فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

— با فایل های از ریک Zamperin شین دن گیبسون و رالف کانادا را فشار دهید.

ساسکاچوان Roughriders انتشار 2019 صورتهای مالی آماده سازی برای سال 2020 آمار

ساسکاچوان Roughriders انتشار 2019 صورتهای مالی آماده سازی برای سال 2020 آمار

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>